Férfi Kézilabda VB - 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Zöld-foki-szigetek milyen játékerőt képvisel?  :D

az, hogy nyerünk min.13-al 2-es odds. Ennek félidőre össze kell jönnie.
-16,5 már 2,8 felett, nálam még az is sima. Ennyire "jók"?  :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 11, 2021, 18:33:01
Zöld-foki-szigetek milyen játékerőt képvisel?  :D

az, hogy nyerünk min.13-al 2-es odds. Ennek félidőre össze kell jönnie.
-16,5 már 2,8 felett, nálam még az is sima. Ennyire "jók"?  :redchug:

Azt nem tudom, de vele azért mindenképpen vigyázni kell; veszélyes: Délcio Pina ;D

vagy jön vagy nem, lehet csak -8 lesz de -17 is reális

itt a francia keret:

Goalkeepers : Yann Genty – Vincent Gérard – Wesley Pardin
Left wing : Hugo Descat – Michaël Guigou (capitaine)
Left back: Romain Lagarde – Timothey N'Guessan – Jean-Jacques Acquevillo
Playmaker : Nicolas Claire – Kentin Mahé – Melvyn Richardson
Right back : Adrien Dipanda – Dika Mem – Nedim Remili – Valentin Porte
Right wing : Luc Abalo – Yanis Lenne
Line players: Ludovic Fabregas – Luka Karabatic – Nicolas Tournat

brazilok:
Legkorábban január 13-án indulhat el Egyiptomba a brazil kézilabda-válogatott, számolt be róla a helyi szövetség. A csapat eredetileg már január 8-án megérkezett volna a férfi kézi-vb helyszínére, de több játékosnál és stábtagnál is kimutatták a koronavírus-fertőzést. A szövetségi beszámoló szerint egy játékos és négy stábtag eredménye mutat továbbra is pozitív eredményt, emiatt csúszik az utazás. A csapat tagjait elkülönítették, önkéntes karanténban várják, amíg végre negatív teszteredményük érkezik. Mind tünetmentesek.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 11, 2021, 18:45:35
Azt nem tudom, de vele azért mindenképpen vigyázni kell; veszélyes: Délcio Pina ;D

Hát igen, engem is vonz minden pina :laugh:

A nőknél negatív meglepetés volt, bízom benne most pozitív lesz. Van potenciál a csapatban, kérdés lesz e egy kis szerencsénk is. Németeket ha elkapjuk, meglehet a csoport első helye, a B csoportban a Spanyolokon kívül meglehet mindenki, de még a szerencse faktorral a Spanyolok is  :laugh:

Negyeddöntő talán-talán reális lehet, onnan pedig jöhetnek a ki-ki meccsek  :great: :redchug:



A csehek visszaléptek a világbajnokságtól, azért az kemény, Észak-Macedónia lesz helyettük

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 12, 2021, 18:57:50
A csehek visszaléptek a világbajnokságtól, azért az kemény, Észak-Macedónia lesz helyettük

Most olvasom, ez nagyon durva :( Vajon a macedónok mennyire álltak készenlétben ???

sztem azért első tartalakként benne volt a pakliban, h menni kell, de mégis más azért  :-\

Ennél csak az lenne durvább, ha másolnák a dánok 92-es foci EB szereplését... :D

#27 január 12, 2021, 22:38:48, csak1tomi
Usa visszalépett, jön svájc!
Braziloknál Thiagus Petrus és head-coach Marcus Oliveira karanténba kerültek pozitív teszt miatt.


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 12, 2021, 12:51:35
https://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ferfi-kezi-vb-csupan-12-jatekossal-kezdenek-az-amerikaiak-2804449

Most már jobbnak néz ki az Ausztria nyer 21+ góllal tippem, csak legyen meccs ...

Nekem Ausztria góljai 34.0 over volt megpukkantva, nagy ajándék lett volna 1.80-ért.  Kár érte, hogy nem jönnek... :/

Remélem a Zöld-fokiak jönnek, mert ugyanez van pakolva ránk is... 34.0 over.