Férfi Kézilabda VB - 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum január 14, 2021, 18:31:58
Algéria kis bundában van, lehet üres kapu, ziccer bármi, mindent kihagynak.  :bash:

Nem láttam a meccset, de ez csoda lehetett... végül Algéria nyert  :D

Idézetet írta: gerry Dátum január 14, 2021, 19:40:13
Nem láttam a meccset, de ez csoda lehetett... végül Algéria nyert  :D

...és így jött óriási mákkal a félidő 2/vége 1.  Végig ezen járt az agyam mikor meglógott Marokkó 2-3 góllal az elején, hogy Algéria szűk minuszba tartja a meccset félidőre aztán fordít, úgy mégis csak 9-es oddsot fognak, nem 1,25 mint a sima win. Persze félidőbe már elkönyveltem hogy buktam, de ugye bármi megtörténhet és meg is történt.  :redchug:

**Ausztria viszont elfogyott a 2.félidőre :noway:

Nem néztem meg meccs közben milyen odds lehetett a második félidőben mínusz 7-nél Algéria győzelmére, de ott aki fogadott  :D   :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 14, 2021, 19:56:21
Nem néztem meg meccs közben milyen odds lehetett a második félidőben mínusz 7-nél Algéria győzelmére, de ott aki fogadott  :D   :redchug:

Olyan nagy odds nem lehetett. Marokkó megérdemelte a buktát, mekkora hibát elkövettek a végén, kaptak két üres kapus gólt, az egyiket egy bután eladott labda után... Én egy Algéria nem jut el 25 gólig tippet húztam live, ami nagyon sokáig hátradőlősnek tűnt, aztán nagyon is izgulós lett  ;D

Lehet a meccseket valahol normális minőségben nézni amúgy? Youtube-on nem találtam, m4-en is semmi...


Idézetet írta: gerry Dátum január 14, 2021, 19:56:21
Nem néztem meg meccs közben milyen odds lehetett a második félidőben mínusz 7-nél Algéria győzelmére, de ott aki fogadott  :D   :redchug:

Pontosan 9.75 volt a tippmixnél élőben. Pont ezt néztük. A 23.5 gól felett Algériánál félidőben 1.90.

estére behúztam mindhárom meccset x-re lesz ami lesz alapon  :laugh:

Tartsatok velem!  :D :beerchug: :beerchug: :beerchug:

#68 január 14, 2021, 20:24:47, csak1tomi
https://www.youtube.com/playlist?list=PLWCecFpv5TPuyoN8i9ULn9LLooGm0a2z1 magyar ip-vel esélytelen  :D
https://mediaklikk.hu/m4-elo/ m4
http://livetv.sx/enx/allupcomingsports/13/ itt meg adott meccshez több lehetőség, kb legjobb lehetőség neten, adblock bekapcsolása ajánlott  ;D
jah és tudtam hogy turpisság van itt yayy  :bash: :D
ezeket felejtsétek el helyette:

https://m4sport.hu/cikk/2021/01/14/itt-nezheti-eloben-a-ferfi-kezilabda-vb-csutortoki-meccseit
ha megnyitod rossz a link, másold ki és illeszd be utána jó

Idézetet írta: csatarid Dátum január 14, 2021, 19:45:57
...és így jött óriási mákkal a félidő 2/vége 1.  Végig ezen járt az agyam mikor meglógott Marokkó 2-3 góllal az elején, hogy Algéria szűk minuszba tartja a meccset félidőre aztán fordít, úgy mégis csak 9-es oddsot fognak, nem 1,25 mint a sima win. Persze félidőbe már elkönyveltem hogy buktam, de ugye bármi megtörténhet és meg is történt.  :redchug:

**Ausztria viszont elfogyott a 2.félidőre :noway:

Ez durvább náluk, mint itt egy Magyar - román, akkora az ellentét, annyira utálják egymást... ezek nem matekoztak itt, hogy most majd leadjuk az elsőt...  ;D 20 perc után már 8 kiállításnál jártak a csapatok, meg piros lapnál... az elején inkább a harcra összpontosítottak az algírok, aztán elkezdtek kézizni is...  :)

#70 január 15, 2021, 09:43:47, oakland23
nso írja, hogy újabb 4 zöld-foki lett pozitív covid-19-re, szóval ebből minden lesz este, csak meccs nem. Ugye 6 eleve pozitív volt, most még négy, nem nagyon lesznek meg 10-en... Fasza...
Pedig pont ezekre ritkán vagy soha nem látott csapatokra lettem volna kíváncsi, mint USA, vagy a zöld-fokiak, erre mind koronás. Uruguay is jobban tenné, ha covidos lenne, akkor csak 10-0 a gólkülönség, így lesz 25-30  ;D

Egyébként tök izgalmas lenne, ha a bukik már arra is kínálnának szorzót, hogy megrendezik-e az adott meccset, vagy se. Már az is tök izgalmas. Egyébként pedig az egész egy bohózat.  :noway:

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 15, 2021, 09:35:23
nso írja, hogy újabb 4 zöld-foki lett pozitív covid-19-re, szóval ebből minden lesz este, csak meccs nem. Ugye 6 eleve pozitív volt, most még négy, nem nagyon lesznek meg 10-en... Fasza...
Pedig pont ezekre ritkán vagy soha nem látott csapatokra lettem volna kíváncsi, mint USA, vagy a zöld-fokiak, erre mind koronás. Uruguay is jobban tenné, ha covidos lenne, akkor csak 10-0 a gólkülönség, így lesz 25-30  ;D

Egyébként tök izgalmas lenne, ha a bukik már arra is kínálnának szorzót, hogy megrendezik-e az adott meccset, vagy se. Már az is tök izgalmas. Egyébként pedig az egész egy bohózat.  :noway:

Urukról van valami infó? Vannak ott is Covid-osak? Mert ők nem annyira kutyaütők, ha jól rémlik... a nyitómeccsen tisztesen helytálló Chile-t pl verték a kontinenstornájukon. A németek meg elég tartalékosak... Én oda nem várok 22 gólt közé, mint a fősulis koreai gyerekek meccsén... aztán meglátjuk...  :)

Annyi amit írtam is, hogy az otthoniak nem tudtak beltéren edzeni az ottani szabályozások miatt. Hogy kik voltak covidosok, hát fogalmam sincs, szerintem amúgy mind az volt, legfeljebb nem tudják, vagy tagadják. Latin nép, szóval full átment már a vírus a csapaton, aztán emiatt a teljesítmény eleve csökken, nincsenek meccsben, meg jó, hogy a németek B csapattal vannak, de edzőmeccsen szarráverték Ausztriát, és azért hiába B csapat, meg sok hiányzó, mégis a németekről van szó.
Én nem piszkálom azt a meccset, fogalmam sincs, az uruk milyen játékot tolnak, lehet lassítják azt, és igazából a németeknek is mindegy, mennyivel nyernek.

Én Kongót várom, na róluk tényleg semmit nem tudtam kideríteni érdemi infót. Youtube-on van róluk egy-két videó, fal előtt jól adogatnak, ha senki sem zavarja őket, de a gauchók azért picit jobbak, mint mondjuk Gabon :D Viszont a kongói női válogatott lassú, vontatott kézit játszik, és megnézve azokat a youtube videókat, ezek a férfiak is egész szépen csalják az időt. Szerintem ott Argentina kifilézi Kongót.

Angola nem tudom, milyen állapotban van fizikálisan, ők amíg van kraft, egész korrekt kézit tolnak, simán el tudom képzelni, hogy félidőben még vezetnek is Katar ellen, mint legutóbb. Japán nyílván nem faktor, horvátok szerintem nyernek, kérdés az, mennyire szakadnak meg.

Ami még érdekes, hogy tunézia mit tud, sok kulcsjátékos nincs, kb a top5-ből 4 nincs, elvileg Sanai sincs, bár van, ahol írják, de úgy vélem, az sima lengyel siker.

Mi meg sajna tuti nem játszunk, bár erről még hír egyelőre nincs

Ott ha jol tudom volt egy meccsük Bolivia ellen ami 55-1 lett😀😀
A 22-23 hendibe lehet,hogy bele is fernek.
A Horvat-Japanrol mi a vèlemèny?egy jo kis japàn hendi egy kis aoroval?

Idézetet írta: Pippen33 Dátum január 15, 2021, 12:09:56
Ott ha jol tudom volt egy meccsük Bolivia ellen ami 55-1 lett😀😀
A 22-23 hendibe lehet,hogy bele is fernek.
A Horvat-Japanrol mi a vèlemèny?egy jo kis japàn hendi egy kis aoroval?
Na jó, de ott Bolívia akkor látott először kézilabdát, elmentek a srácok, aztán akkor jöttek rá, hogy a labda kisebb, és nem lábbal kell a kapuba juttattni, hanem kézzel.

közben nso cikk, magyar-zöld-foki függő, egy órával a meccs előtt lehet döntés, lesz-e meccs. Amúgy sok pénzt tennék rá most, hogy nem lesz, meg sincsenek a zöld-fokiak, szóval nem tudom, miért nem jelentik be ami már szerintem rég tény.

Vagy győzködik a hollandokat meg az ukránokat, hogy ugyan ugorjanak már be így 6-7 órával a meccs előtt  ;D