Férfi Kézilabda VB - 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#75 január 15, 2021, 13:00:06, oakland23
Közben a zöld-fokiak vezetője mondta, hogy a délelőtti tesztek mind negatívak, szóval részükről mehet a meccs.
Hát még jó, hogy akarnak játszani, ha nincs meccs, nem lehet bundázni  ;D

Kérdés csak az, ha lenne meccs, lenne-e live bet lehetőség... Mert szerintem eddig is mindenki vakon volt, most meg aztán főleg. Az is kérdés, hogy hány kapusuk maradt, mert ha mondjuk egy, aztán az menet közben kidől, akkor mi van? Mezőnyjátékos véd? Gondolom igen, vagy tolják végig kapus nélkül  ;D Áá, remélem lesz meccs, látni akarom a roncsderbit, ha már USA nem jött  :D


#76 január 15, 2021, 13:57:45, oakland23
Akit érdekel, betclicen is vannak játékos speciális opciók. Bár szerintem annyira bizonytalan itt minden, hogy ezekkel nem éri meg foglalkozni. Vagy fene tudja, nézzetek rá, ha érdekel.

*közben a dánoknál is megjelent a covid.

Sírjunk, vagy nevessünk?

Ja, egy dán játékost érint (Emil Jakobsen), olvastam reggel IHF-en. Szobatársát meg őt elkülönítik. De ha szobatársának lesz 2 negatív tesztje, akkor visszatérhet a csapathoz.

Mondjuk a zöld-fokiak is csak annyit mondtak, hogy van 11 negatív tesztjük, aztán hogy ezt hány ember és hány nap hozta össze, már nem részletezték :D

Player special fogadasokat hol tudom eloben kovetni?

Bemelegiteskent* ezt jatszottam:

Horvátország v Japán - Luka Cindric 3.5 felett 1,60
Németország v Uruguay - Tobias Reichmann 2.5 felett 1,68

* Tizezret kulonitettem el a tornara, az elso 5ezres erre a duora ment, cel 50.000.

lesz meccs ma, mármint magyar-zöldfoki szigetek

Spanyolok bekezdtek  :bash:

HT/FT fordítás?  5,00


Idézetet írta: RedMunchen Dátum január 15, 2021, 17:56:45
Player special fogadasokat hol tudom eloben kovetni?

Bemelegiteskent* ezt jatszottam:

Horvátország v Japán - Luka Cindric 3.5 felett 1,60
Németország v Uruguay - Tobias Reichmann 2.5 felett 1,68

* Tizezret kulonitettem el a tornara, az elso 5ezres erre a duora ment, cel 50.000.

Jó kezdés, gratula! :beerchug:

Úgy látom, hogy ez a vébé tele lesz bomba oddsokkal. Tegnap 3 db félidő iksz(abból az egyik a végén is az lett!!!), az algír meccs 2/1. Ma a horvátok 22-ért ikszelnek az argentinok minimum 20-ért 2/1 és a spanyolok is egy kövér 18-as döncivel bekezdenek. Mellesleg még egy tippet sem raktam, de a középdöntőig hátha rájövök majd a dolog nyitjára.

Esti etapra, szinten kombi:

Tunisia v Lengyelország - Tomasz Gębala 3.5 felett 1.58
Dánia v Bahrein - Lasse Svan 3.5 felett 1.85



5-0-as kezdes utan nem gondoltam volna, hogy 3.5 perc mulva mar 5-4 lesz.

35+ golos felidonek kifejezetten orulnek.

Hát ez a magyar csapat kurvára nem fog vb-t nyerni....Átjáróház a védelem a kapus meg egy nagy kalap szar....

14 gólt kapni egy olyan csapattól aki kb sárból gyúrt labdával gyakorolt vb előtt......

Idézetet írta: szalist Dátum január 15, 2021, 21:03:05
Hát ez a magyar csapat kurvára nem fog vb-t nyerni....Átjáróház a védelem a kapus meg egy nagy kalap szar....
elég durva kijelentések ezek harminc perc után egy félig-meddig komolytalan mérkőzésen..