Férfi Kézilabda VB - 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


5-0 ról 5-4, majd 18-10 is volt és 14 gólt kapni félidőre egy amatőr szar csapattól. Szánalmasan gyenge ez így  :crazy:

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 15, 2021, 21:07:38
elég durva kijelentések ezek harminc perc után egy félig-meddig komolytalan mérkőzésen..
Azért lehet látni a jeleket...és ha jól tudom azért elvileg minden mérkőzést komolyan vesznek....én 10 éve kézizek,de ekkora szar védelem nálunk sincs...

Idézetet írta: csatarid Dátum január 15, 2021, 21:09:20
5-0 ról 5-4, majd 18-10 is volt és 14 gólt kapni félidőre egy amatőr szar csapattól. Szánalmasan gyenge ez így  :crazy:
Erre a szarra kár az adónkból ennyit elverni

elég sok a hiba, de ez jó két felhozó meccs lesz


am unibeten van 3500as bónusz pénz visszatérítés élőben a magyar meccsre

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 15, 2021, 21:19:48
elég sok a hiba, de ez jó két felhozó meccs lesz


am unibeten van 3500as bónusz pénz visszatérítés élőben a magyar meccsre
Ez azért enyhe kifejezés.....itt nem hibák vannak...bohócok mind..

ez a hanusz jó gyenge baszki, ilyen játékkal első két meccset nyerjük azt szoszi mó

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 15, 2021, 21:43:46
ez a hanusz jó gyenge baszki, ilyen játékkal első két meccset nyerjük azt szoszi mó
Szerintem itt mindenki gyenge ma..bánhidi konkrátan vak,a kapufán kivül nem sok mindent lát

Remélem kikapjuk ezt a félidőt,és akkor lehet a következő meccsre felébrednek....

Szégyellje magát ez a banda... pfejj... a zöld-fokiak 3 mezőnycserével végigpörgik a meccset, úgy, hogy a fele amatőr... mi meg sétálgatunk a pályán... Fú de rossz volt ezt nézni....  :bash:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 15, 2021, 21:59:17
Szégyellje magát ez a banda... pfejj... a zöld-fokiak 3 mezőnycserével végigpörgik a meccset, úgy, hogy a fele amatőr... mi meg sétálgatunk a pályán... Fú de rossz volt ezt nézni....  :bash:
Ezért kár volt kimenni...

A tegnapi meccs egyetlen pozitívuma, hogy elővettem az 'Atlaszt' és megkerestem, hogy hol van a Zöld-foki szigetek  ;D Amúgy nem vagyok rossz földrajzból, mármint egy átlag-emberhez képest, nagyjából vágom a dolgokat, főleg a sport miatt, de frankón nem tudtam, merre van. Most már tudom! Szóval ha más haszna nem volt, hát ennyi mindenképp.



"Mint beszámoltunk róla, Argentína 28–22-re legyőzte a Kongói DK-t a férfi kézilabda-világbajnokságon. A mérkőzésen sokak felkapták a fejüket Gauthier Mvumbira, az afrikaiak beállójára, aki nem akármilyen fizikummal rendelkezik: a kézilabdázó ugyanis 110 kilót nyom."



Ja, 110 kg-ot nyom fekve :D Annyira hiteles adat, mint az afrikaiak életkora. +/- 20-30 nem számít :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2021, 10:47:09
"Mint beszámoltunk róla, Argentína 28–22-re legyőzte a Kongói DK-t a férfi kézilabda-világbajnokságon. A mérkőzésen sokak felkapták a fejüket Gauthier Mvumbira, az afrikaiak beállójára, aki nem akármilyen fizikummal rendelkezik: a kézilabdázó ugyanis 110 kilót nyom."



Ja, 110 kg-ot nyom fekve :D Annyira hiteles adat, mint az afrikaiak életkora. +/- 20-30 nem számít :D

110 kiló az egyik csöcse...

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2021, 10:47:09
"Mint beszámoltunk róla, Argentína 28–22-re legyőzte a Kongói DK-t a férfi kézilabda-világbajnokságon. A mérkőzésen sokak felkapták a fejüket Gauthier Mvumbira, az afrikaiak beállójára, aki nem akármilyen fizikummal rendelkezik: a kézilabdázó ugyanis 110 kilót nyom."



Ja, 110 kg-ot nyom fekve :D Annyira hiteles adat, mint az afrikaiak életkora. +/- 20-30 nem számít :D

És még gólt is dobott!   :laugh:

Mondjuk nem szívesen birkóznék vele védekezésben, rámdől, akkor végem...  ;D

"MVUMBI THIERRY Gauthier became a worldwide hit. Officialy, he has 89kg. He scored 4 goals with 100% efficiency in his first match in Egypt."   ;D ;D
https://www.youtube.com/watch?v=0PQnJhovVQA