Férfi Kézilabda VB - 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 16, 2021, 12:15:12
És még gólt is dobott!   :laugh:

Mondjuk nem szívesen birkóznék vele védekezésben, rámdől, akkor végem...  ;D
Ez màr nem ember hanem egy malac

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 16, 2021, 14:15:46
"MVUMBI THIERRY Gauthier became a worldwide hit. Officialy, he has 189kg. He scored 4 goals with 100% efficiency in his first match in Egypt."   ;D ;D
https://www.youtube.com/watch?v=0PQnJhovVQA

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 16, 2021, 14:15:46
"MVUMBI THIERRY Gauthier became a worldwide hit. Officialy, he has 89kg. He scored 4 goals with 100% efficiency in his first match in Egypt."   ;D ;D
https://www.youtube.com/watch?v=0PQnJhovVQA

89 kiló. XS-es méretet hord.  ;)

Egyébként szerintem nincs ezzel semmi baj. Ha ő úgy érzi, meg az orvosok is engedélyezik a pályán való jelenlétét, akkor miért ne? Sőt, 100%-os hatékonyságú volt...

zöldfokiszigeteknél újabb 2 pozitív játékos, veszélyben a németek elleni meccs, meg úgy alapból a folytatás is, mondjuk az ciki lenne, ha a magyarokat is megfertőzték volna  :o

Észak-macik is jó pénzt keresnek, Egyiptom lefizette őket, meg biztos pár bukinál is tettek maguk ellen, ha volt eszük, és biztos volt :D 40 perc alatt 20-szal égnek  ;D

Tobias Reichmann sérülés miatt elhagyja a keretet, helyette Grötzki lesz a szélső

Zöld-foki-szigetek nem áll ki a németek ellen, így csak egy 10:0-ra kapnak ki, urukat meg majd úgyis ütik és továbbmennek

Én az IHF helyében nem engedném őket pályára lépni Uruguay ellen sem.

lehet nem is fognak, azért a pozitív tesztek után nem 2-3 napra jönnek a negatívak  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 17, 2021, 09:38:30
Zöld-foki-szigetek nem áll ki a németek ellen, így csak egy 10:0-ra kapnak ki, urukat meg majd úgyis ütik és továbbmennek

Ez fix? IHF-nél még nem látom...
Csak mert van bent betem a meccsre, de egyelőre fogadható, és a megtett betek is élnek...  ???



Csóri Japán baszott jó kézit tol, de megint szarrá sz*patják őket a sporik... nem értem, hogy Rivera meccsére miért küldenek spanyol sporikat!?!?  :bash: És még meccs közben jópofiznak is a katariakkal a nekik megadott kamu ítéletek után... Lehet túl nagy az igazságérzetem, de engem ez rohadtul felháborít... Előbb pl egy passzívnál lévő katari támadás hetedik (!!!) passza után próbált meg a katari jobblövő "betörni" egy kamu hetesért, nulla lövőszándékkal... és képesek voltak 9 méteren hetest + 2percet ítélni... miközben már 2 passzal korábban el kellett volna venni a labdát Rivera csapatától... komolyan érthetetlen... És ez csak a leglátványosabb fordított ítélet volt...

A jó öreg Saric csak hozta a tippemet. Majdnem elszórakozták a katariak.

Nekem is hozta, bár még jobb lett volna ha félidőben is vezetnek. Azért a 2.félidő vége felé izgalmas volt mikor zsinórban jött hat Japó gól.  :ok: