Férfi Kézilabda VB - 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 17, 2021, 16:01:26
Csóri Japán baszott jó kézit tol, de megint szarrá sz*patják őket a sporik... nem értem, hogy Rivera meccsére miért küldenek spanyol sporikat!?!?  :bash: És még meccs közben jópofiznak is a katariakkal a nekik megadott kamu ítéletek után... Lehet túl nagy az igazságérzetem, de engem ez rohadtul felháborít... Előbb pl egy passzívnál lévő katari támadás hetedik (!!!) passza után próbált meg a katari jobblövő "betörni" egy kamu hetesért, nulla lövőszándékkal... és képesek voltak 9 méteren hetest + 2percet ítélni... miközben már 2 passzal korábban el kellett volna venni a labdát Rivera csapatától... komolyan érthetetlen... És ez csak a leglátványosabb fordított ítélet volt...

Majd az Olimpián visszakapják a japók, ott nekik fog lejteni a pálya.  :ok:

uruk jól belefáradnak a második félidőkre, a németek 27-et, mi most 28-at dobtunk a másodikban  ;D

#122 január 18, 2021, 10:24:05, TiB
Sokan nem tudják, de ősi finnugor magyar név a Rodriguez, a Robi korai verziója, még időszámításunk előttről.

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 17, 2021, 17:01:26
A jó öreg Saric csak hozta a tippemet. Majdnem elszórakozták a katariak.

Inkább a sporik hozták...  ;D Mindig jókor léptek közbe... korrekt fújás mellett ez 3-4 gólos japán győzelem.  :)

Alea iacta est, mondta a majom, és behúzta minden kínálatban lévő meccset ikszre (meg Koreát még win-re is), 2-es kötésekben. Alaptét 119-szerese, meglátjuk, a hazárdőrözés kifizetődik-e. Ha két 'kis' szorzós iksz jön be, még csak a tét 60-70%-a jön vissza, szóval kell egy nagy szorzós iksz is. Mindegy, próba szerencse  ;D

Na a zoldfokiak withdraw, tul sok a koronas, remelem mi azert nem kaptuk el toluk

Igen, minden meccsük 10-0 az ellenfélnek, az eddig lejátszottak is. Így Uruguay középdöntős.

Amúgy fogadási szempontból ez jelent bármit!? Mármint a már lejátszott Magyarország - Zöld-foki szigetek meccsre gondolok... mert a hivatalos eredménye a meccsnek így 10-0... A pályán lejátszott eredmény érvénytelen... Van erre valami szabály? Csak még nem nagyon találkoztam hasonlóval és kíváncsi vagyok... Van nyertes meg vesztes bet-em is arra a meccsre, kell tartanom attól, hogy törlik!?  ???

ha már egyszer kifizették nem fogják törölni.

Ma egy Macedón - Szlovén győzelemnek nem kellene veszélyben lennie  :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum január 18, 2021, 15:05:25
Igen, minden meccsük 10-0 az ellenfélnek, az eddig lejátszottak is. Így Uruguay középdöntős.

Amúgy fogadási szempontból ez jelent bármit!? Mármint a már lejátszott Magyarország - Zöld-foki szigetek meccsre gondolok... mert a hivatalos eredménye a meccsnek így 10-0... A pályán lejátszott eredmény érvénytelen... Van erre valami szabály? Csak még nem nagyon találkoztam hasonlóval és kíváncsi vagyok... Van nyertes meg vesztes bet-em is arra a meccsre, kell tartanom attól, hogy törlik!?  ???
Nem törlik. A pályán elért eredményt nézik.
Pl. ha fogadsz egy meccsre, aztán később kiderül, hogy bunda volt, azt sem törlik. Vagy ha fogadsz egy atlétára, aztán kiderül, hogy doppingolt, azt sem törlik.

Idézetet írta: gerry Dátum január 18, 2021, 15:23:50
ha már egyszer kifizették nem fogják törölni.

Ma egy Macedón - Szlovén győzelemnek nem kellene veszélyben lennie  :beerchug:

Hát most per pill X van, lehet, hogy sima macedón win a vége...  de én nem vagyok benne biztos, hogy ennek a muszájból beugró, nyugdíjas macedón brigádnak nagyon hiányzik az a plusz 3 meccs a középdöntőben... lehet felpakolták a házat is maguk ellen, ki tudja...  ;D

Akkor bizony vb-t fognak nyerni mert nincs hova már hazamenni..  :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum január 18, 2021, 16:43:28
Akkor bizony vb-t fognak nyerni mert nincs hova már hazamenni..  :redchug:

Ha ezek VB-t nyernek, akkor amit eszel-iszol...  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 18, 2021, 14:53:38
Na a zoldfokiak withdraw, tul sok a koronas, remelem mi azert nem kaptuk el toluk

Sajnalom szegenyeket, szerintem pozitiv* csalodas voltak a kezi szeretok szamara is.
* jo, mondjuk eleg f@szsag tolem ezt a szot hasznalni.

Idézetet írta: gerry Dátum január 18, 2021, 15:23:50
ha már egyszer kifizették nem fogják törölni.

Ma egy Macedón - Szlovén győzelemnek nem kellene veszélyben lennie  :beerchug:

Csak behúzta mindkét csapat.

Most akkor jöhet egy Austria win  :D :D :D

Mai meccsről mi a véleményetek? Meg csapjuk a Németeket?