Napi tipp - január 19.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - január 19.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


NÉMETORSZÁG: Bundesliga - 17. forduló
19.01.2021 20:30
Mainz - Wolfsburg
Tipp: Wolfsburg
Odds: 1.75
Bet365

Sportág, időpont: NBA, 2021.01.19., 02.05
Esemény: Chicago - Houston
Tipp: Chicago nyer + Houston 129,5 pont alatt + Markkanen 15,5 pont felett + W. Carter 8,5 pont felett
Odds: 4,5
Iroda: Bet365
Indoklás: Egyre jobban kezd összeállni a fiatal Chicago, amit a Dallas ellen is bizonyítottak legutóbb. Úgy jutottak 117 pontig, hogy a csapat eddigi két legponterősebb játékosa összesen mindössze 10 pontot dobott ezen a meccsen. Markkanen a sérüléséből visszatérve egyre jobban játékba lendül, az előző meccsen 29 pontig jutott, W. Carter pedig a palánk alatt volt végig nagyon veszélyes, és sokszor csak szabálytalanul tudták megállítani, vagyis az ő esetében a büntetőkből is gyarapodhatnak majd a pontjai. A Houston játéka – Harden távozása óta – még akadozik egy kicsit, amit a Spurs ellen is láthattunk, éppen ezért nem tudom elképzelni, hogy 130 pontig jutnának a Chicago ellen.

Sziasztok!

Időpont:2021.01.19. (18:05)
Esemény: Foci Horvát bajnokság (Dinamo Zagreb - Rijeka)
Tipp: Összesített gólok (több mint 3.5)
Odds: 3.40
Iroda: bet365
Indoklás:

Remek formában van a Dinamo Zagreb és vezeti a bajnokságot. Rijeka negyedik helyen áll a bajnokságban és igyekszik az első három hely egyikére. Esélye megvan rá hiszen három illetve öt mérkőzéssel kevesebbet játszott mint az élen álló hármas. Amennyiben nyeri a mérkőzést jelentős lépést tesz ez irányban. Egymás elleni mérkőzéseik változatos eredményűek viszont igen sokszor megvan a négy gól mint a legutóbbi mérkőzésükön is megvolt. Ma is megvan rá az esély hiszen a cél elérése nagy motiváció a csapatok számára ami hozza a gólokat.

2020.01.19. 19:00
Spanyol Primera Liga
Cadiz - Levante
Tipp: 2,5 gól alatt + x2
Odds: 2,15
Unibet

#5 január 19, 2021, 13:47:39, DoubleDeal
Kézilabda Világbajnokság, előselejtező, 2020.01.19. 20:30

Németország - Magyarország
Magyarország nyer 1-3 gólkülönbséggel - 4.75 - bet365

Talán nekünk többet érne egy csoportelső hely, ezért plusz motiváció is van. Ezen kívül jó formában vagyunk, több feltörekvő, éhes fiatallal. Ellenben a németeknél több spíler is visszamondta a szereplést a vírus miatt. Még így is ők az esélyesek, de az előbbiek miatt szoros meglepetést várok.

Mainz - Wolfsburg
Labdarúgás Németország Bundesliga
2021.01.19. 20:30

Tipp: első gól Wout Weghorst
Odds: 4.60
Iroda: unibet

Mostanában történt valami Weghorsttal, kissé idegbeteg lett, de extra motivált is egyben. Utolsó két meccsén rúgott gólt (Union és Leipzig), de mindkétszer sárga lapot is kapott. De nem időhúzásért, gólörömért vagy reklamálásért, hanem kőkemény belépőkért. Én várom a mostani aktívkodását is. Ez első gólban nyilvánul meg, vagy sárga lapban, de én előbbit tartom jobb választásnak. Persze a kettő lenne az igazi :)

bundesliga 20:30
Leverkusen-Dortmund
X
3.8
bet365

Az odds jó, kb. 25%-os az esély. A két csapat közel áll egymáshoz játékerőben, a tabellán is, afféle rangadó lesz, úgyhogy könnyen lehet majd döntetlen. A Leverkusen sem nyer mostanában sokat, de legutóbb a Dortmund is ikszelt egy gyenge ellenféllel szemben, és jó párszor már ki is kapott, úgyhogy minden arra utal, hogy döntetlen lesz. Valószínűleg 1-1.

Kézilabda, Világbajnokság, 2021. 01. 19., 20:30

Németország - Magyarország
Tipp: Németország nyer


Odds: 1,63
Iroda: Unibet

Indoklás: Az uruk ugyan összeomlottak, s így kiütés lett a vége, engem mégsem győzött meg a csapat. Ezen a meccsen is voltak komoly hullámvölgyek 8-10 perces gólcsendek - a nyitómérkőzésről nem is szólva. Ez biztosan kevés lesz a németek ellen. Hiányzók ide vagy oda - ha szorosan is, de nyerni fog a jobbik csapat - amelyik, sajnos, nem mi vagyunk.

NÉMETORSZÁG: Bundesliga - 17. forduló
19.01.2021 20:30
Mainz - Wolfsburg
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1,68
unibet

2021. 01. 19. 23:15
Labdarúgás, CHILE, Primera División

Universidad Catolica - Everton

Tipp:    1
Odds:   2.10
Iroda:  Unibet

A hazaiak minél előbb szeretnék bebiztosítani a bajnoki címet, de ehhez két döntetlen után most nyerniük kell.

Idézetet írta: HT Dátum január 18, 2021, 23:57:00
Sportág, időpont: NBA, 2021.01.19., 02.05
Esemény: Chicago - Houston
Tipp: Chicago nyer + Houston 129,5 pont alatt + Markkanen 15,5 pont felett + W. Carter 8,5 pont felett
Odds: 4,5
Iroda: Bet365
Indoklás: Egyre jobban kezd összeállni a fiatal Chicago, amit a Dallas ellen is bizonyítottak legutóbb. Úgy jutottak 117 pontig, hogy a csapat eddigi két legponterősebb játékosa összesen mindössze 10 pontot dobott ezen a meccsen. Markkanen a sérüléséből visszatérve egyre jobban játékba lendül, az előző meccsen 29 pontig jutott, W. Carter pedig a palánk alatt volt végig nagyon veszélyes, és sokszor csak szabálytalanul tudták megállítani, vagyis az ő esetében a büntetőkből is gyarapodhatnak majd a pontjai. A Houston játéka – Harden távozása óta – még akadozik egy kicsit, amit a Spurs ellen is láthattunk, éppen ezért nem tudom elképzelni, hogy 130 pontig jutnának a Chicago ellen.

Nyertes

Sorry, de én nyertem, ha minden igaz.

Idézetet írta: csatarid Dátum január 18, 2021, 23:04:34
NÉMETORSZÁG: Bundesliga - 17. forduló
19.01.2021 20:30
Mainz - Wolfsburg
Tipp: Wolfsburg
Odds: 1.75
Bet365

Nyertes