Napi tipp - január 24.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - január 24.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Soccer » Spain » LaLiga
Celta Vigo - Eibar
Today, 24 Jan 2021, 18:30
Tipp: Corner Market win Eibar
Odds: 2,37
Bet365

Indok : Jó alkalom hogy az Eibar pontot szerezen , a hazaiaktól hiányzik a legjobb játékos Aspas , a vendégek  a magas presszinget es az ívelgetést kedvelik , sok szögletet lőnek es a kaput is gyakran megszorjak , sajnos nem sok sikerrel . A szögleteket hozni fogjak ,ha mást nem.

HOLLANDIA: Eredivisie - 18. forduló
24.01.2021 16:45
Feyenoord - AZ Alkmaar
Tipp:1. félidő over 1 (AH)
Odds:1,56
Iroda:unibet

Atletico Madrid - Valencia
tipp: x2
odds: 2,80
iroda: Unibet
indok: Real Madrid ellen elszenvedett vereség óta félelelmetes amit Simeona csapata művel, bajnokságban 6/6, 4 pont előnyük van a másodikkal szemben, úgy hogy két meccsel kevesebbet játszodtak. Nem tudom meddig tartható ez a forma, és a topbajnokságot nézve, szinte mindegyik bajnokság, mindegyik csapatánál jött kisebb-nagyobb hullámvölgy, erre számítok mostanában az Atleticonál is, hiszen a tabella nem azt mutatja, a Valencia igenis borsot törhet Suarezék orruk alá. Nem sikerült úgy a szezon kezdet ahogy szerették volna, viszont az utóbbi időben ők is elkezdtek pontokat gyüjtögetni. Meglepetést várok ettől a mérkőzéstől és Valencia pontszerzést.

Sziasztok!

Időpont:2021.01.24. (15:00)
Esemény: Foci Francia bajnokság (Metz - Nantes)
Tipp: Kevesebb mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (4) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (2) lap a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 2.07
Iroda: bet365
Indoklás:

Metz (10) helyen áll a bajnokságban és az utolsó öt mérkőzéséből legtöbbször nem volt több gól kettőnél de olyan is volt mikor gól sem esett a találkozón. Nantes (17) helyen áll és igen sok döntetlent játszik és az utolsó öt mérkőzéséből négy mérkőzésen szintén nem volt több kettő gólnál és volt olyan mérkőzése amin gól sem volt. Egymás elleni mérkőzéseiken sem volt több gól kettőnél és volt mikor egy sem volt.Ma sem várható sok gól és a szögletek remélhetőleg jönni fognak mint ahogy a lapok is.

FA Kupa 18:00
Manchester United-Liverpool
0-2
13.0
bet365

A Liverpool nagy válságban van, alig lő gólt mostanában, a kupát feladja szerintem, inkább a bajnokságra figyel, ahol nagy a baj. A MU jelenleg jobb formában van, továbbjut majd. Az a kérdés, hogy 1-0 vagy 2-0 lesz.

Paks - Diósgyőr
Labdarúgás Magyarország NB1
2021.01.24. 15:45

Tipp: over 4,5
Odds: 4.90
Iroda: unibet

A Paksról és Bognár Gyuri játékfelfogásáról olvastam egy kiváló elemzést. Eszerint megpróbálja a nyugaton már meghonosodott letámadásra épülő, gyors felpasszos játékot meghonosítani, ezért tolta hátra Bödét, mert kiszorítják az ellenfelet a szélekre, ahonnan csak beíveléseket lehet tenni, amit ő meg kifejelget. Ez okozza a sokgólos mérkőzéseiket. A felkészülés során is adok-kapok meccseket játszottak. A Dió a Fradi ellen azt játszotta, amit kellett, most mutatni kell valamit előrejátékban is. A Paks erre pont jó ellenfél. Szerintem sok gólt láthatunk.

2021. 01. 24. 15:45
Labdarúgás, MAGYARORSZÁG, OTP Bank Liga

Paks - Diósgyőri VTK

Tipp:    2
Odds:   3.10
Iroda:  bet365

Labdarúgás, 2021.01.24., 16.15
Elche - Barcelona
Tipp: döntetlen
Odds: 5,5
Bet365
Bár a fogadóirodák elég egyértelműen vendégsikert várnak, nekem ez a mérkőzés egyáltalán nem tűnik annyira fixnek. A Barcelonából különböző okok miatt nagyon sokan hiányoznak majd, többek között Messi is, akinek a hiánya néhányszor már rányomta a bélyegét a katalánok játékára. Ráadásul elég sok mérkőzés van a lábukban a különböző kupaküzdelmek miatt (Király Kupa, Szuper Kupa), vagyis emiatt a fáradtság is előjöhet náluk. Az Elche jelenleg bár kieső helyen áll, de azért az utóbbi időben egyre gyakrabban sikerül döntetlenekkel gyűjtögetnie pontjait. Az utolsó 5 bajnokijukból 3-szor ikszeltek, ráadásul hazai pályán eddig csak háromszor kaptak ki (pár hete a Real is csak 1 ponttal tudott távozni). Tény, hogy esélyesebbek a vendégek, de a fentieket figyelembe véve
szerintem nem lenne meglepetés a pontosztozkodás.

Kézi VB

Szlovénia-Egyiptom
Szlovénia 1-5 góllal nyer
2.96
Tippmixpro

Ki-ki meccset játszanak ma a középdöntő utolsó körében. A szlovénok az első dél-koreai kivégzés óta adósak a jó játékkal, és ha a svédek ellen nem mentettek volna meg egy pontot, akkor már ez a meccs nem lenne fontos számukra. A hazaiak eddig nagyon jók, de mivel nincsenek nézők, a hazai pálya nem sokat ér. Ma a teher rajtuk lesz, és úgy érzem, hogy a Dolenec és Bombac vezette szlovénok szoros meccsen behúzzák a győzelmet.

VILÁG: VB
24.01.2021 20:30
Orosz csapat - Svédország
Tipp: 2
Odds: 1.57
Bet365

Sziasztok!Az én tippem : Portugália-Franciaország Kézi vb rendes játékidő  V odds:2,65 Unibet
A franciáknak van törleszteniválójuk a Portugálokkal szemben bőven,ráadásul a kapusuk a 2. legjobban védő az egész vb mezőnyében.Én szoros meccsre számitok,végig francia vezetéssel,nem hinném hogy leadják hogy a norvégok kiessenek mert az egyből nekik is lehet egy ki-ki találkozó.

Labdarúgás, Spanyol Premiere Liga, 2021. 01. 24., 21:00

Atletico Madrid - Valencia
Tipp: Valencia kapott gól nélkül nyer


Odds: 10,00
Iroda: Bet365

Indoklás: Idén a Valencia rendre nagyot játszik a legnagyobbak ellen: a Madridot 4-1-re ütötte ki, és Barcelonából is pontot hozott haza. Ráadásul kifejezetten jó formában vannak: öt meccses veretlenségi sorozattal a hátuk mögött (az ötből három meccset be is húztak) érkeznek a bajnokaspiránshoz.

Ahhoz a Madridhoz, amelyikről sok mindent el lehet mondani, de azt nem, hogy gólparádét szokott rendezni - 1-2 találattal abszolválja rendszerint a mérkőzéseit. Három napjuk volt felkészülni egy nyögvenyelős Eibar elleni győzelem után, szerintem simán benne van a pakliban, hogy most még az az egy gól sem jön össze.

Idézetet írta: grof19 Dátum január 24, 2021, 10:31:17
Sziasztok!

Időpont:2021.01.24. (15:00)
Esemény: Foci Francia bajnokság (Metz - Nantes)
Tipp: Kevesebb mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (4) szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Több mint (2) lap a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 2.07
Iroda: bet365
Indoklás:

Metz (10) helyen áll a bajnokságban és az utolsó öt mérkőzéséből legtöbbször nem volt több gól kettőnél de olyan is volt mikor gól sem esett a találkozón. Nantes (17) helyen áll és igen sok döntetlent játszik és az utolsó öt mérkőzéséből négy mérkőzésen szintén nem volt több kettő gólnál és volt olyan mérkőzése amin gól sem volt. Egymás elleni mérkőzéseiken sem volt több gól kettőnél és volt mikor egy sem volt.Ma sem várható sok gól és a szögletek remélhetőleg jönni fognak mint ahogy a lapok is.

Nyertes

Labdarúgás
22:00
ADR Jicaral - CS Herediano
Döntetlen
3.40
bet365

A hazai csapat utolsó 10 mérkőzésén 7(!!) döntetlennnel végződött. Egymás ellen az utolsó kettőn szintén pontosztozkodás volt.
Unibeten csak 2.9-et adnak a döntetlenre, de sajna csak itt van zsetonom.