ATP Kupa 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


január 28, 2021, 10:38:40, SPF Admin
ATP Kupa 2021

Helyszín: Melbourne
Időpont: 2021 február 2-6.
Pénznyeremény: 4,500,000 dollár
Hivatalos weboldal: www.atpcup.com

Ebben a témában lehet beszélgetni az első alkalommal megrendezendő ATP Kupa eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:

A-csoport:

Szerbia
Németország
Kanada

B-csoport:

Spanyolország
Görögország
Ausztrália

C-csoport:

Ausztria
Olaszország
Franciaország

#2 január 27, 2021, 11:40:33, SPF Admin
ATP Kupa 2021 - Végső győztes:


Az oddsok a Bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 26., 14:00CET

ATP Kupa: Csökkent a mezőny

Nagy súly nehezedik Novak Djokovic vállaira. Visszavág Rafael Nadal csapata?
Keretek, esélytaglalás és oddsok. Olvasd tovább!

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Kiváncsi leszek ki mennyire veszi komolyan.Az,hogy vállalták a nagy játékosok szerintem egyértelműen annak tudható be,hogy legalább formába lendülnek hisz mindenki meccshiánnyal küzd,de ebből adódóan nem szívesen sérülne bele senki az Ausztrál Open előtt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 22, 2021, 19:50:11

Pénznyeremény: 4,500,000 dollár


WOW!!!
Én eddig a párezer forintos nyereményekért is nagyon hálás voltam nektek, de ez mindent überel.
Határozottan állíthatom, hogy egyre jobb fejek vagytok, és végre a nyeremények is kezdenek közeledni az itt játszó játékosok tudásához.
Gondolom, ehhez is csak skrill-számla kell...   ;D

Idézetet írta: HT Dátum január 28, 2021, 13:29:36
WOW!!!
Én eddig a párezer forintos nyereményekért is nagyon hálás voltam nektek, de ez mindent überel.
Határozottan állíthatom, hogy egyre jobb fejek vagytok, és végre a nyeremények is kezdenek közeledni az itt játszó játékosok tudásához.
Gondolom, ehhez is csak skrill-számla kell...   ;D

Személyesen adjuk át a nyereményt.  :cya:



Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 12:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 12:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 12:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 12:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 12:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 12:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 12:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 12:00CET