Australian Open 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Australian Open 2021
Időpont: február 8-21

Itt lehet beszélgetni az idei Ausztrál Open mérkőzéseiről.  :topbet_125:

Fogadás szempontjából szerintem fontos lenne megtudni annak a 72 játékosnak a nevét amely per pillanat karanténba van (be van zárva a hotelszobába), mivel két hetes kiesés az esetükben nagyon sokat számít.

Eddig elvétve találtam neveket (pl. Sorana Carstea, Bernard Tomic stb.), de sehol egy full listát.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 22, 2021, 20:05:00
Fogadás szempontjából szerintem fontos lenne megtudni annak a 72 játékosnak a nevét amely per pillanat karanténba van (be van zárva a hotelszobába), mivel két hetes kiesés az esetükben nagyon sokat számít.

Eddig elvétve találtam neveket (pl. Sorana Carstea, Bernard Tomic stb.), de sehol egy full listát.


A mai nap folyamán valahol láttam a listát. Talán facebookon valamelyik teniszes oldalon.



Én találtam egy listát, ami viszont biztosan hibás mert közülük páran tuti edzenek jelenleg is, de attól még berakom ide, kiindulásnak jó, de ne vegyétek készpénznek.

Ők 72-en vannak karanténban:

Kei Nishikori, Tennys Sandgren, Marcelo Arevalo, Santiago Gonzalez, Guido Pella, Juan Ignacio Londero, Vasek Pospisil, Artem Sitak, Nicolas Monroe, Pablo Cuevas, Philipp Oswald, Marcus Demoliner, Marcus Daniell.

Alexandre Muller, Carlos Alcaraz, Aslan Kratsev, Sergiy Stakhovsky, Elias Ymer, Quentin Halys, Kimmer Coppejeans, Michael Mmoh, Tomas Machac, Mario Vilella Martinez, Cedric-Marcel Stebe, Viktor Troicki, Roman Safiullin, Botic Van de Sandschulp, Bernard Tomic, Henri Laaksonen and Maxime Cressy.

Victoria Azarenka, Sloane Stephens, Lauren Davis, Bethanie Mattek-Sands, Christina McHale, Bianca Andreescu, Angelique Kerber, Anastasia Potapova, Svetlana Kuznetsova, Ons Jabeur, Donna Vekic, Marta Kostyuk, Belinda Bencic, Paula Badosa, Elena Rybakina, Karolina Pliskova, Maria Sakkari, Garbiñe Muguruza, Sofia Kenin, Sorana Cirstea , Dayana Yastremska, Yulia Putintseva, Barbora Krejcikova, Anett Kontaveit, Aryna Sabalenka, Oksana Kalashnikova.

Igen, Muguruzára és Pliskovára írták, hogy edzenek, de ez a közzétett lista.

+

Andy Murray lemondta az Ausztrál Opent, egyszerűen kifutott az időből, a karanténnak már vége otthon, de nem tud úgy elutazni Melbourne-be, hogy még a kötelező karantén is beleférjen.

Szorongás, klausztrofóbia, zárt ablakok - újabb élmények az ausztrál karanténból

Élete legszörnyűbb élményéről beszélt a pozitív koronavírustesztet produkált Paula Badosa, aki az ausztrál nyílt teniszbajnokságra érkezett Melbourne-be, és már napok óta karanténban van. A világranglistán 67. spanyol az egyetlen abból a négy fertőzött játékosból, aki névvel vállalta, hogy elkapta a betegséget.

"Csak vasárnap hagyhatom el majd a hotelszobámat, és jövő pénteken kezdhetem újra az edzéseket, ami túl késő ahhoz, hogy visszanyerjem a kondíciómat a két hét múlva kezdődő Australian Openig. Itt nem tudok semmivel edzeni, hiába kértem eszközöket öt napja, még azt sem tudom, a vírus melyik fajtájával fertőződtem meg, a szervezők semmit sem mondanak" - panaszkodott a 23 éves teniszező, hozzátéve, szorongással és klausztrofóbiával küszködik, mert 15 négyzetméteres szobáját meg kell osztania edzőjével, Javier Martival.

"Csak felüléseket tudok csinálni, és vizespalackokkal súlyzózni. Ez a pályafutásom legszörnyűbb élménye, és még az ablakomat sem tudom kinyitni, hogy kiszellőztessek, ahogy a járványhelyzetben javasolni szokták" - tette hozzá Badosa, aki Abu-Dzabiból utazott Ausztráliába, és éppen a felét töltötte le a karanténidőszaknak, amikor pozitív lett a tesztje. Át is helyezték egy "egészségügyi hotelbe".

#6 január 26, 2021, 10:55:48, Powell
Kvitova nyilatkozta,hogy naponta egyszer edzhettnek,de ahogy ő is fogalmazott a szerencsésebbek közt van,mert példának felhozta hogy első ütőpartnere Anisimova koronavírusos lett így ő nem is indul az Openen utána úgy volt,hogy Jennifer Brady lesz,de mivel ő olyan gépen utazott ahol volt koronás ezért ő teljes karanténban van és nem edzhet kint.Így maradt Martic,mint ütőpartner.
Bencicnek van szobabiciklije ;D valakinek az sincs.
Fogadás szempontjából érdekes lesz ez az Open... :D

Idézetet írta: Latzka Dátum január 25, 2021, 21:42:04
Szorongás, klausztrofóbia, zárt ablakok - újabb élmények az ausztrál karanténból

Élete legszörnyűbb élményéről beszélt a pozitív koronavírustesztet produkált Paula Badosa, aki az ausztrál nyílt teniszbajnokságra érkezett Melbourne-be, és már napok óta karanténban van. A világranglistán 67. spanyol az egyetlen abból a négy fertőzött játékosból, aki névvel vállalta, hogy elkapta a betegséget.

"Csak vasárnap hagyhatom el majd a hotelszobámat, és jövő pénteken kezdhetem újra az edzéseket, ami túl késő ahhoz, hogy visszanyerjem a kondíciómat a két hét múlva kezdődő Australian Openig. Itt nem tudok semmivel edzeni, hiába kértem eszközöket öt napja, még azt sem tudom, a vírus melyik fajtájával fertőződtem meg, a szervezők semmit sem mondanak" - panaszkodott a 23 éves teniszező, hozzátéve, szorongással és klausztrofóbiával küszködik, mert 15 négyzetméteres szobáját meg kell osztania edzőjével, Javier Martival.

"Csak felüléseket tudok csinálni, és vizespalackokkal súlyzózni. Ez a pályafutásom legszörnyűbb élménye, és még az ablakomat sem tudom kinyitni, hogy kiszellőztessek, ahogy a járványhelyzetben javasolni szokták" - tette hozzá Badosa, aki Abu-Dzabiból utazott Ausztráliába, és éppen a felét töltötte le a karanténidőszaknak, amikor pozitív lett a tesztje. Át is helyezték egy "egészségügyi hotelbe".

Azért ha az edzőjével van összezárva 15 négyzetméteren, azért ott lehet, hogy lesz ez-az... akár egy kis kardio az ágyban...  ;D

Az átlagos nézőszám fele, napi 30 ezer ember látogathat ki a Melbourne Parkba a február 8-án kezdődő ausztrál nemzetközi teniszbajnokságra.

Mindezt Martin Pakula, Victoria állam sportminisztere közölte szombaton, hozzátéve, az utolsó öt napon, amikor már kevesebb mérkőzés lesz, 25 ezerben maximálják majd a nézőszámot.

,,A két hét alatt 390 ezer néző látogat majd a Melbourne Parkba, ami bár nem lesz ugyanolyan, mint az elmúlt években, mégis a legnagyobb nemzetközi esemény lesz a pandémia kitörése óta" – fogalmazott a sportminiszter.

Pakula hozzátette, a rendelkezés Victoria állam lakosságának érdeme, amely kibírta a világ egyik leghosszabb és legszigorúbb karanténját. Az államban immár 24 napja nem regisztráltak új fertőzöttet, míg Ausztráliában 13. napja nem mutatták ki senkinél a koronavírust.

Az év első Grand Slam-tornáján részt vevőkre 14 napos kötelező karantén várt, ami az 1000 érkező nagy részénél szombat éjfélkor járt le. A játékosok a szobáikat mindössze az edzések idejére, napi öt órára hagyhatták el, ám 72 teniszező még ennyi időre sem: ők olyan járaton utaztak, amelynek egyik utasa pozitív koronavírustesztet adott a megérkezéskor.

A kezdeti elégedetlen hangok ellenére a játékosok szó nélkül alávetették magukat a szigorú intézkedéseknek: ezzel kapcsolatban Craig Tiley, az Australian Open versenyigazgatója megjegyezte, különösen büszke a teniszezőkre.

,,Láttam néhányukat ma reggel, és ahhoz képest, néhányan miket mondtak tíz nappal ezelőtt, 99.9 százalékuk boldogan jött ki a karanténból és mindannyian nagyra értékelik, amit az egészségük védelmében tettünk" – fogalmazott Tiley.

Idézetet írta: gerry Dátum január 31, 2021, 15:01:02
,,Láttam néhányukat ma reggel, és ahhoz képest, néhányan miket mondtak tíz nappal ezelőtt, 99.9 százalékuk boldogan jött ki a karanténból és mindannyian nagyra értékelik, amit az egészségük védelmében tettünk" – fogalmazott Tiley.

Azért én megkérdezném őket is.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum január 31, 2021, 15:11:55
Azért én megkérdezném őket is.  ;D

;D ;D ;D

azért nagyon várom már, hogy elinduljon a buli. Bár fogadás szempontjából kiszámíthatatlan lesz  :redchug:


Australian Open: Tizenötös oddsot ér a címvédés

Nem adnak sok esélyt adnak Sofia Keninnek pedig duplázhat Melbourneben. Olvasd tovább


Azert Fucso eleg jo elso koros ellenfelet kapott, Polmanst utni kell, aztan valszeg Wawrinka, de Balazs Attila is ha felepul utheti Carballes Baenat

Epic elso koros meccs shapo-sinner huhuu meg a cilic-dimitrov is



Babos pedig Bonaventurát kapta.Így Timi szerintem egy kört menni fog. :laugh:
Kiváncsi leszek Sinnerre milyen odds lesz,mert nálam sima win.