Australian Open 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum február 20, 2021, 18:53:00
Ez szerintem Kjo opció. Nehogy már lesimázzák 3 óra alatt. Plusz Djokker taktikai ápolási szunetei is beleszámítanak nem?

Jaja beleszamit az is :D szoval ha nem lesz nagy meszarlas, akkor ez az over eleg jo ertek lehet..

Idézetet írta: Latzka Dátum február 20, 2021, 17:14:22
Erre ott van a bet365 is:

0,5 felett 1,50
1,5 felett 4,00
2,5 felett 19,00
3,5 felett 101,00

Köszönöm ! Bepróbáltam, 2, 5, 3, 5 fölé  a tiebreak számot, és azt, hogy a leghosszabb kimenetel a döntő szettben lesz, 13-as szorzóért.


Djokovic kicsit bekezdett ???

Medvedev ha nem szedi össze magát gyorsan ez rövid meccs lesz ...

Most már egy kicsit jobb az eredményjelzőre nézni  :D

(igaz breaklabdánál, kellett egy kis mák)

Alakul ez. Mennek a tiebreak felé  :)

Idézetet írta: chabialonso Dátum február 21, 2021, 08:56:09
Köszönöm ! Bepróbáltam, 2, 5, 3, 5 fölé  a tiebreak számot, és azt, hogy a leghosszabb kimenetel a döntő szettben lesz, 13-as szorzóért.

Bátor vagy! :) Sok múlik, hogy mit alkotnak az 1. szett végjátékában. Szerintem a tippnek a Medve 7-6 lenne a jobb; Djoko nem hiszem, hogy összezuhanna, ha bukja az elsőt.

Medve viszont sajnos összezuhant úgy tűnik... Ez nem az ő játéka, sok a rontás, jelenleg nagyon 3-0-nak néz ki a meccs

Mikor tegnap arról beszélgettünk, hogy mennyire jó tippnek tűnik a 186,5 perc feletti játékidő megfogadása, akkor elsősorban abból indultunk ki, hogy hosszú labdamenetek várhatóak, valamint hogy nem valószínű, hogy bárki is sima 3-0-ra lehozza a meccset. Nos, a hosszú labdamenetek szépen jönnek is, de hogy Medvedev ennyit fog hibázni, az nem volt bekalkulálva. Korai még temetni őt, de egyre nagyobb esély mutatkozik Djoko háromszettes sikerére. Ráadásul az oroszon azt érzem, hogy iszonyatosan feszült és ideges. Így nem lesz könnyű jól játszani.

Idézetet írta: gerry Dátum február 21, 2021, 10:52:51
Medve viszont sajnos összezuhant úgy tűnik... Ez nem az ő játéka, sok a rontás, jelenleg nagyon 3-0-nak néz ki a meccs
Szerintem is rengeteget ront az orosz.Magához képest meg pláne.Ez a sok hiba más ellen is megbosszulná magát.

Idézetet írta: Powell Dátum február 21, 2021, 11:01:49
Szerintem is rengeteget ront az orosz.Magához képest meg pláne.Ez a sok hiba más ellen is megbosszulná magát.
Én nagyon remélem hogy medve csip egy szettet aztán folytathatja felőlem ezt a játékot...

És még azt is elcseszi az orosz, hogy egyszer legalább ő kezdjen egy szettet..

Idézetet írta: szalist Dátum február 21, 2021, 11:03:29
Én nagyon remélem hogy medve csip egy szettet aztán folytathatja felőlem ezt a játékot...

Nekem is van egy szelvényem, amin szerepel egy 3-1-es Djoko siker, úgyhogy csatlakozom az előttem szólóhoz.
A baj csak az, hogy ehhez nagyon le kellene nyugodnia az orosznak, mert egyelőre idegből játszik.

Egyiket se szeretem, nem tudom melyik ujjamba  harapjak. De eddig elég "nivotlan" a döntő.






Ezt már meccs előtt elvesztette Medvedev, fejben valami nagyon nincs rendben, görcsösen játszik pedig ő kéne felszabadultabban játszon mert a meccs előtt inkább Djoko volt a favorit, főleg ezen a pályán...