Kézilabda, tenisz es kosárlabda (MessiÁs)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Délutánra noi bl es el tippekkel jovok.

Stay tuned.. 😂

Kézilabda  13.00


Ikast  -  Vác

Tipp: Vác over 26,5 gól
Odds: 1,76
Unibet


Multkor szepen bearaztak a danok fiataljai a mi fiataljainkat. Nyilvan nincs ekkora kulonbseg a ket csapat kozott (12 gól) igy ma lehet egy szorosabb meccset jatszani. A Vác durvan overes csapat, gyorsan jatszanak, a danok meg vevok ra, igy ma is 60golt varok legalabb. Kicsit jobb helyzetkihasznalassal siman lohet 27et a magyar csapat.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 06, 2021, 11:37:33
Kézilabda  13.00


Ikast  -  Vác

Tipp: Vác over 26,5 gól
Odds: 1,76
Unibet


Multkor szepen bearaztak a danok fiataljai a mi fiataljainkat. Nyilvan nincs ekkora kulonbseg a ket csapat kozott (12 gól) igy ma lehet egy szorosabb meccset jatszani. A Vác durvan overes csapat, gyorsan jatszanak, a danok meg vevok ra, igy ma is 60golt varok legalabb. Kicsit jobb helyzetkihasznalassal siman lohet 27et a magyar csapat.

Tévedtem, van 12gól a két csapat között. A dán 4-5. a magyar 6.at bucira veri.. Méghogy az nb1 a legerősebb bajnokság. Az tény hogy nálunk van a legjobb csapat(Győr) de azon kívül az a dán bajnokság fényévekkel erősebb.

Nyertes   39-29  +0,76egység


Kézilabda  16.00


Ferencváros   -   Kristiansand

Tipp: Ferencváros +3góllal (3esélyes)
Odds: 1,55
bet365


Szoros meccset várok, bármelyik csapat nyerhet. Talán a hazai pályán mutat valamit a Fradi.

Kézilabda  18.00


Podravka Vegeta   -   Győri ETO

Tipp: Győri ETO over 32,5 gól
Odds: 1,75


33gól a Győrnek egy Kapronca erősségű csapat ellen semmi. Szerintem ez a nap ajándéka. Nekem ez 10/10es tipp. A győri lányok biztos gyorsan fognak játszani, Amorim meg hiányzik a védekezésből, így szerintem a horvátok is lőnek bőven gólt. Akkor meg nem lesz miért lassítani a játékot. Nagy adok kapokat várok, bőven 60gól felett..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 06, 2021, 14:37:26
Kézilabda  16.00


Ferencváros   -   Kristiansand

Tipp: Ferencváros +3góllal (3esélyes)
Odds: 1,55
bet365


Szoros meccset várok, bármelyik csapat nyerhet. Talán a hazai pályán mutat valamit a Fradi.

5-8 után már sima volt

+1,31 egység

Fájdalom nézni ezt a Győr meccset.. Danyi jól leépítette ezt a csapatot.  :bash: :bash:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 06, 2021, 14:41:52
Kézilabda  18.00


Podravka Vegeta   -   Győri ETO

Tipp: Győri ETO over 32,5 gól
Odds: 1,75


33gól a Győrnek egy Kapronca erősségű csapat ellen semmi. Szerintem ez a nap ajándéka. Nekem ez 10/10es tipp. A győri lányok biztos gyorsan fognak játszani, Amorim meg hiányzik a védekezésből, így szerintem a horvátok is lőnek bőven gólt. Akkor meg nem lesz miért lassítani a játékot. Nagy adok kapokat várok, bőven 60gól felett..

33gól lett.. de hogy? 50.ben 23nál állt a Győr, az 54.00nál 26nál.. :DDD

Nyertes

+2,06 egység

Kézilabda   12.00


Thüringer   -   Storhamar

Tipp: over 57,5gól
Odds: 1,76
unibet


Magas a határ. De ahogy elnéztem gyors kézit játszanak mindketten. A vendég norvégok az utolsó 5meccsükön megdobták a határt, abból 3 Európa liga csoportmeccs volt, a németek az utolsó 4meccsen szintén 60 felett dobtak. Az első meccsükön 32-30ra nyertek a norvégok, most is hasonló sok gólos meccset várok.

Kézilabda   13.30


Togliatti   -   Kastamonu

Tipp: nyer a Togliatti
Odds: 1,64
unibet


A törököket láttuk már párszor játszani, a magyar csapatok mumusa. Legutóbb az oroszokat is elkapták otthon. Az a meccs szorosan alakult, vezettek az oroszok sokáig, de volt egy 10-15perces leolvadásuk és fordított a török csodacsapat. Azonban szerintem ma visszavágnak. Jó formában lehetnek, hét közben otthon elkapták a CSZKA Moszkvát, ami óriási eredmény. Nincsen nagy sztárjuk, de a győzelem a bl csoportot vezető rivális ellen nagy lökést adhat. Ha tovább akarnak jutni, ma nyerni kell.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 07, 2021, 10:45:57
Kézilabda   12.00


Thüringer   -   Storhamar

Tipp: over 57,5gól
Odds: 1,76
unibet


Magas a határ. De ahogy elnéztem gyors kézit játszanak mindketten. A vendég norvégok az utolsó 5meccsükön megdobták a határt, abból 3 Európa liga csoportmeccs volt, a németek az utolsó 4meccsen szintén 60 felett dobtak. Az első meccsükön 32-30ra nyertek a norvégok, most is hasonló sok gólos meccset várok.

Tükörsima  40.perc 51gól. Megelőlegezem a nyertest.. 4ből 4

+2,82egység

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 07, 2021, 10:53:19
Kézilabda   13.30


Togliatti   -   Kastamonu

Tipp: nyer a Togliatti
Odds: 1,64
unibet


A törököket láttuk már párszor játszani, a magyar csapatok mumusa. Legutóbb az oroszokat is elkapták otthon. Az a meccs szorosan alakult, vezettek az oroszok sokáig, de volt egy 10-15perces leolvadásuk és fordított a török csodacsapat. Azonban szerintem ma visszavágnak. Jó formában lehetnek, hét közben otthon elkapták a CSZKA Moszkvát, ami óriási eredmény. Nincsen nagy sztárjuk, de a győzelem a bl csoportot vezető rivális ellen nagy lökést adhat. Ha tovább akarnak jutni, ma nyerni kell.

Hát hullámzó meccs volt, nyertek a törökök. Jobban jártam volna az overrel, az pont jött volna.

+1,82egység

Kézilabda  17.30


Kristiansand   -   Ferencváros   

Tipp: Ferencváros +1,5es hendi
Odds: 1,90
bet365


Vipers a palyavalaszto de megis a Fradi lesz "otthon".
Szerintem egyebkent nem jobb csapat ez a norveg mint a Fradi, foleg hogy nincs Loke es Waade. Igaz hogy van egy Mörkjük es Resistadjuk de ennyi, a tobbi jatekos nem jobb. Raadasul a fradinak tobb bevetheto, hasznalhato csereje is van ami sokat erhet. Az altalam sokat szidott Elek ma megmutatja ismet, hogy tud o jol is meccselni. Egyertelmuen Morkre kell jatszani ha vedekezik es a kettes vedokre. Szombaton jol mukodott. Ha mara Klujber kicsit jobban felporog es a szelsoink is jobb napot fognak ki akkor ismet nyerhetunk vagy legalabb egy Xre jok lehetunk. A lenyeg, hagyjuk loni Arntzent.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 08, 2021, 16:55:59
Kézilabda  17.30


Kristiansand   -   Ferencváros   

Tipp: Ferencváros +1,5es hendi
Odds: 1,90
bet365


Vipers a palyavalaszto de megis a Fradi lesz "otthon".
Szerintem egyebkent nem jobb csapat ez a norveg mint a Fradi, foleg hogy nincs Loke es Waade. Igaz hogy van egy Mörkjük es Resistadjuk de ennyi, a tobbi jatekos nem jobb. Raadasul a fradinak tobb bevetheto, hasznalhato csereje is van ami sokat erhet. Az altalam sokat szidott Elek ma megmutatja ismet, hogy tud o jol is meccselni. Egyertelmuen Morkre kell jatszani ha vedekezik es a kettes vedokre. Szombaton jol mukodott. Ha mara Klujber kicsit jobban felporog es a szelsoink is jobb napot fognak ki akkor ismet nyerhetunk vagy legalabb egy Xre jok lehetunk. A lenyeg, hagyjuk loni Arntzent.

Izgulasmentes win

+2,72 egység

Kosárlabda  15.00


Buyukcekmece   -   Anadolu Efes

Tipp: over 165,5pont
odds: 1,88
unibet


Az unibeten valamiert 3ponttal alacsonyabban van a line es az odds is magasabb mint a beten. Ott 1,83at adnak a 168,5pont fölöttre. Amugy is kedvelem a torok kosarat, sok az over es a sok pontos meccs.