Képfeltöltés a tippjátékhoz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Leirom itt, hogy lehet egyszerűen screenshotot (képernyőképet) késziteni, amit fel lehet majd tölteni a tippjátékhoz és a totóhoz a havi fogadásról.

1. Előtérbe hozod az ablakot, amit le szeretnél menteni. Ez legyen az Unibet vagy a Sportingbet oldala, ahol látható az a szelvény, amit el akarsz küldeni.
2. Megnyomod a billentyűzeten a PrtSc (Printscreen) gombot. Ez a képernyőt a vágólapra menti.
3. Megnyitsz valamilyen képszerkesztő programot. Ez lehet IrfanView vagy a sima windowsos Paint. Megnyomod a CTRL+V billentyűket vagy a beillesztést (paste)
4. Lemented a képet. A formátumnál válassz jpg, gif vagy png formátumot. Ajánlott a jpg. Vigyázz, mert a Paint alapból bmp-be ment, ami nem jó!
5. Belépsz az Azonosítók oldalra. Az alsó űrlapon találsz három mezőt: Unibet, Sportingbet, Expekt, s a képet feltöltöd a megfelelő mezőnél.
6. Megnyomod az Elküld gombot. Ha minden rendben, akkor látni fogod a megfelelő iroda neve mellett a feltöltve feliratot (erre rákattinthatsz bármikor és megnézheted a képet), különben pirossal megjelenik egy hibaüzenet és a (nincs kép) felirat.

Csak akkor kapom meg a nyereményt ha ezt megcsinálom??kötelező?


Hali,

Valami gond van a képfeltöltéssel, nem tudok a novemberi játékhoz "Unibet"-es képet feltölteni, mert még mindig látszik a múlt hónapban feltöltött képem.

Idézetet írta: Micuka Dátum november 15, 2008, 15:09:01
Hali,

Valami gond van a képfeltöltéssel, nem tudok a novemberi játékhoz "Unibet"-es képet feltölteni, mert még mindig látszik a múlt hónapban feltöltött képem.

Valamennyi időnek el kell telnie, hogy az újat lásd.


A tegnap feltöltött unibet-es kép nem látszik még mindig, mi lehet az oka?

A sportingbet-es egyből ott volt  :)

Idézetet írta: gigazo Dátum február 05, 2009, 11:45:07
A tegnap feltöltött unibet-es kép nem látszik még mindig, mi lehet az oka?

A sportingbet-es egyből ott volt  :)

Én tökéletesen láttom.  ;)

Az érdekes mert én még mindig csak a januárban feltöltött képet látom.....
Ha te látod a februárit is akkor minden ok..... :)

Idézetet írta: gigazo Dátum február 05, 2009, 18:29:53
Az érdekes mert én még mindig csak a januárban feltöltött képet látom.....
Ha te látod a februárit is akkor minden ok..... :)
Valószinűleg a böngésző a gyorsitótárban levő képet mutatja.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 06, 2009, 21:57:47
Idézetet írta: gigazo Dátum február 05, 2009, 18:29:53
Az érdekes mert én még mindig csak a januárban feltöltött képet látom.....
Ha te látod a februárit is akkor minden ok..... :)
Valószinűleg a böngésző a gyorsitótárban levő képet mutatja.

Hmm..  valóban másik böngészővel én is látom  :great:

Köszönöm a probléma megoldást  ;) 

Most már nyugodtan alszok  :cya:

Hello Milán! Már kétszer próbáltam  feltölteni a februári unibetes fogadást,de nem sikerült,mert még a régi látszik.Van valami probléma vagy én vagyok ügyetlen?

Idézetet írta: dbela Dátum február 24, 2009, 08:13:26
Hello Milán! Már kétszer próbáltam  feltölteni a februári unibetes fogadást,de nem sikerült,mert még a régi látszik.Van valami probléma vagy én vagyok ügyetlen?

Szia,

Te még nem láttod az új képet amit feltöltöttél, de mi viszont igen. Szóval minden rendben van.

Szia Milán! Köszönöm a választ, örülök hogy nem én szerencsétlenkedtem.

Szia.

Helló Milán! A tippjátékhoz az Unibetes képfeltöltést hanyadikáig kell feltölteni?