Jégkorong OVER + foci X-ek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 13, 2021, 09:34:27, bazsifiu2
Sziasztok!

Balázs vagyok, 5 éve nem adtam fel 1 fogadást sem, úgy gondoltam itt az ideje újra kezdeni.
Anno heti szinten játszottam X-eket illetve nagyobb oddsos (esélytelenebbnek tűnő) kimeneteleket főleg foci illetve jégkorong meccseken.
Most is próbálok valami hasonlót követni, de kiegészítettem jégkorong OVER-ekkel illetve kis tétes 3-4 meccses alap fogadásokkal.
A naplót főleg azért szeretném vezetni, hogy valós képet kapjak a saját fogadásaimról, láthassam a hibáimat utólag, illetve jobban áttekinthetőek legyenek vissza nézve a fogadásaim, ettől függetlenül remélem plusz értékkel tudok szolgálni azoknak akik néha benéznek ide.



A tegnapi (első nap) szelvényem már csak utólag tudom megosztani, mert későn fogadták el a regisztrációmat itt a fórumon.
Ettől függetlenül fontosnak tartom feltölteni, hogy valós képet kapjak a későbbiekben is az ÖSSZES fogadásomat nézve.



Megjátszott meccsek száma: 7 db
Összes feltett tét: 10.500 Ft
Összes nyeremény: 12.865 Ft
Összes profit: 2.865 Ft

Összes jégkorong OVER tipp: 5 db
Összes jégkorong OVER nyertes: 4 db
Nyertes jégkorong OVER-ek átlag oddsa: 1,58

Második fogadási nap 1. szelvénye

14 db foci X-et választottam ki, 4-es kötésekben megjátszva 10 Ft-os alap téttel, összesen 10.010 Ft összeggel.

Második fogadási nap 2-3-4. szelvényei

3 db szelvény, darabja 1.000 Ft-os téttel. A jégkorong Overekben bízok a legjobban, de próbáltam pár alap foci tippet is összeválogatni.

#3 február 13, 2021, 21:53:44, bazsifiu2
Eme remek fogadási nap zárásaként éjszakára megpróbálok az utolsó megmaradt egyenlegemből még valamit kihozni!
14 db jégkorong X 3-as kötésekben megrakva.

Összes jégkorong OVER tipp: 9 db
Összes jégkorong OVER nyertes: 7 db
Nyertes jégkorong OVER-ek átlag oddsa: 1,6

#4 február 14, 2021, 10:06:50, bazsifiu2
A 14 db éjszakai jégkorong X-ből 4 db jött le végül (28,5%), mivel 3-as kötésben raktam őket így csak a teljes tétem 66%-át nyertem vissza, ha single fogadásokban játszottam volna meg akkor viszont a 14 egység tétre 15,65 jött volna vissza.

Minden esetre a ma délutáni német jégkorong meccsek közül 3 db 5,5 Overt illetve 1 db 7,5 Undert választottam ki, egyben megrakva a maradék 2.666 Ft-al TippmixPro-n.

Ui:
Nem tudja valaki, hogy bet365-ön miért nem enged K and H banknál kiváltott mastercardal befizetni friss regisztrációval?
"Sajnos a bet365 hatáskörén kívülálló okok miatt, ez a kártya nem használható online fogadóirodáknál történő befizetésekhez"