Napi tipp - február 23.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - február 23.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.02.23. 00:00
Esemény:Botafogo RJ  - Sao Paolo
Tipp: gólszám 6+
Odds: 11.00
Iroda: TippmixPro

A 4. helyen álló Sao Paolo a biztos kieső, és legtöbb gólt kapó Botafogohoz látogat. A vendégek 57 gólt rúgtak , a hazaiak 60-at kaptak. A Paolonak mostanában nem ment nagyon a szekér. Ittaz ideje, hogy a megfelelő ellenféllel szemben újra belekezdjenek a gólgyártásba, és bebiztosítsák helyüket a a legjobb négyben.

AUSZTRIA: ICE Hockey League - Felsőház - 49. forduló
23.02.2021 20:15
Bolzano - Fehérvár AV19
Tipp: 1
Odds: 1.57
Bet365

Foci, BL
2021-02-23 21:00

Lazio - Bayern
Lazio
4,50
bet365

Kis megingast erzek a bajoroknal, mig a Lazio van olyan kompakt csapat, hogy otthon megfricskazzak Hansi Flickeket. Leginkabb megerzes a tipp, de nem tartom ennyire eselytelennek a kekeket.

Hartberg - Tirol
Labdarúgás Ausztria Bundesliga
2021.02.23. 18:30

Tipp: over 4,5
Odds: 4.00
Iroda: unibet

A Hartberg a tavalyi szezon, míg a Tirol az idei szezon meglepetés csapata. A play-offért küzd a két csapat, a Tirol jobb pozícióban áll, de a Hartberg egy itteni győzelemmel nyitottá tehetné a küzdelmet. Mindenképp nyílt harc várható gólokkal.

2021. 02. 23. 21:00
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Play Off

Atletico Madrid - Chelsea

Tipp:    X
Odds:   3.05
Iroda:   TippmixPro

Az Atletico megingott a bajnokságban, a Chelsea szépen megy az új edzővel, és Madridban egy kevés gólos döntetlen tökéletesen megfelel.


2021.02.23.   21:00   BL

Atletico Madrid     -     Chelsea

Tipp: fogadáskészítő - mind 2 csapat szerez gólt és 2,5 gól felett

Odds:2,85

Iroda:Unibet

Indok: 2 gólerős csapat találkozik ma, így szerintem a gólváltás elvárt ezen a meccsen, és szerintem ennek a meccsnek lesz győztese méghozzá véleményem szerint hazai lesz.
előbb utóbb vissza fog térni a helyes útra a Madrid, és mikor tenné ha nem egy ilyen fontos hazai BL meccsen

Labdarúgás, Bajnokok Ligája - Play Off
21:00

Atletico Madrid - Chelsea
Tipp: Szögletek száma 10 felett
Odds: 2.60
Iroda: bet365

Kézilabda
18:45
PSG-Vive Kielce
PSG nyer és legalább 64 gólt szereznek
2.70
bet365

A csoportot a Kielce vezeti, igy a PSG-nek szükségszerű lenne nyernie, hogy ne szakadjon le. A Kielce még nem nyert Párizsban, nem gondolom, hogy most szakad meg a sorozatuk. Rendre sokgólos meccseket játszanak egymás ellen is, ahol a gyors támadások dominálnak.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája
Atletico Madrid - Chelsea
Tipp: hazai
Odds: 3,05
Iroda: unibet

Amióta Tuchel vezeti a Chelseat azóta a bajnokságban összesen 8 gólt szereztek amiből 3 tizenegyes volt és két kapott gól 6 mérkőzés alatt. Ez a statisztika nem azt sugallja hogy teljesen rendben lenne a támadása a vendégeknél. A védelemmel úgy nézz ki nincs gond de nem találkoztak még olyan csapattal aki jobban megnehezítené a dolgukat. Atletico Madrid azonban egy olyan ellenfél lehet. Úgy tűnik kicsi hullámvölgyben vannak de igazából a játékkal nincs gond, egyszerűen nem volt szerencse az utóbbi meccseken. Helyzetek bőven voltak csak nem tudták kihasználni őket. Nem is értem ezeket az oddszokat, szerintem semmivel sem esélytelenebb a hazai csapat.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája, 2021. 02. 23., 21:00

Atlético Madrid - Chelsea
Tipp: 0,5 gól alatt


Odds: 7,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Én sem állom meg, hogy ne tippeljek a mai nap slágermeccsére. Erősen hajlok a döntetlenre, hiszen ez az eredmény (tekintettel arra, hogy semleges helyszínen rendezik a meccset) nagyjából mindkét csapat számára elfogadható.  Ráadásul egyik gárdának sem egyszerű gólt rúgni: álmos, eseményszegény első félidőt, és egy ennek megfelelő, szinte félálomszerű másodikat várok. Szerintem egyikben sem fognak megzördülni a hálók.

Atletico - Chelsea
tipp: Atletico 1 góllal nyer
odds: 6,75
iroda: Unibet
Indok: Ahogy a GURU-ban is írtam hazaiak fele mozdulnék el, és meglepő, hogy az oddsok mégis másképpen mozognak. Látva a tavalyi Atletico nyolcaddöntőjét a Pool ellen most is simán el tudok képzelni hasonló forgatókönyvet, gyors-szerencsés gól az elején, és egy ihletett formában védő Oblakkal megtámogatva a végéig kihúzni. Már egy párszor ez a taktika bejött Simeonénak, mért ne jöhetne össze most is?

Idézetet írta: csatarid Dátum február 22, 2021, 22:37:41
AUSZTRIA: ICE Hockey League - Felsőház - 49. forduló
23.02.2021 20:15
Bolzano - Fehérvár AV19
Tipp: 1
Odds: 1.57
Bet365

Nyertes

Idézetet írta: Coutinho Dátum február 23, 2021, 15:54:08
Labdarúgás, Bajnokok Ligája - Play Off
21:00

Atletico Madrid - Chelsea
Tipp: Szögletek száma 10 felett
Odds: 2.60
Iroda: bet365

NYERTES

Sajnos a mai napon nincs nyertes. Sok sikert továbbra is!  :cya: