Napi tipp - március 3.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - március 3.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


DÁNIA: Superliga - 19. forduló
03.03.2021 20:00
FC Köbenhavn - Vejle
Tipp: 1
Odds: 1.53
Bet365

2021.03.03. 15:15
Labdarúgás, Azerbajdzsán, Premier League

Neftchi Baku - Sabah Baku

Tipp:    Nyer a Neftchi Baku + 2,5 gól alatt lesz a mérkőzésen
Odds:   3,42
Iroda:   betfair

Az utolsó négy egymás elleni meccsüket nyerte az "olajos" fővárosi csapat, ebből háromszor 1 vagy 2 gól esett. Most is hasonló forgatókönyvet várok.

MOL Fehérvár - Paks
Labdarúgás Magyarország NB1
2021.03.03. 20:00

Tipp: over 2,5
Odds: 1.57
Iroda: unibet

2021. 03. 03. 20:45
Labdarúgás, OLASZORSZÁG, Serie A

Atalanta - Crotone

Tipp:    1. fi. 2,5 gól felett
Odds:   3.80
Iroda:   TippmixPro

Az Atalanta hazai meccsin potyognak a gólok, most sem lesz másképp. A vendégek már készülődhetnek a B osztályra, egyetlen céljuk lehet, hogy szép játékkal hagyjanak magukról szép emléket. Abba a foggal-körömmel védekezés nem fér bele.

Labdarúgás, Ukrán Kupa
2021.03.03. 18:00

Ahrobiznes Volochysk - Shaktar Doneck

Tipp: Shaktar 3.5 gól felett
Odds: 3.75
Iroda: Bet365

A másodosztály listavezetője fogadja az első osztály második helyezett együttesét. Már az is nagy szó, hogy a negyeddöntőig eljutott a hazai együttes, de nem kérdés, hogy itt a vége számukra. A két csapat között minőségi különbségek vannak, ami kiütközhet a mérkőzésen és magabiztos Shaktar győzelem születhet. Extrém esetben már félidőre lejöhet a tipp.

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.03.03. 18:00
Esemény: Aarhus - Nordsjaelland
Tipp: 1. félidő gólszám több, mint 2,5
Odds:4.70.
Iroda: Tippmix

Két gólerős csapat találkozik. Novemberben meccseltek egymással utoljára, akkor a 10.percben 2:1 volt az állás. Azóta sem változott a játékstílusuk Az Aarhus vasárnap 3:1 -re vezetett félidőben a Kobenhavn vendégeként. Ma is haraphatnak már a félidőben.






2021.03.03.
Kézilabda, Portugália, LPA

Vitoria - Avanca

Tipp:    Dupla eredmény, Döntetlen majd Vitoria
Odds:   9.5
Iroda:   bet365

Nem meg győző egyik csapat játéka sem,ezért gondolom h nem fog egyik oldal sem túlságosan remekelni.
Viszont a Vitoria egy mérkőzéssel kevesebbel,jobban fog ragaszkodni a győzelemért,így menekülve a Tabella végétől!

ITALY Seria A
AC Milan - Udinese
Tipp: 1,5 gól alatt
Odds: 3,55
Iroda: unibet

Utóbbi mérkőzéseken a Milan egy kis hullámvölgybe került két mérkőzésen se jött össze a gól. Nem segít ezen az hogy fontos játékosok estek ki Ibra, Rebic, Mandzukic és a támadó középpályás a szervező Calhanoglu. Egy kellemetlen ellenfél az Udinese az ellenfél akik a bajnok esélyes és a bajnokságban a legtöbb gólt szerző (60) Intert tudták hatástalanítani és 0-0 val mentek le a pályáról. De pl az Atalanta is csak egy gólt tudott szerezni ellenük. Szervezett jó védelem és ha a Milan ellen is defenzíven játszanak akkor valószínű 1 gól fog dönteni vagy egy sem. 

Franciaország: Ligue 1
21:00

Strasbourg - Monaco
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1.75
Iroda: bet365

#10 március 03, 2021, 17:34:17, LFCfanBoti
Burnley - Leicester
tipp: 1x
odds:1,80
iroda: Unibet

Indok: Ahogy a GURU-ban is írtam Maddison és Barnes hiányát szerintem ma megérzi a Leicester, és a Burnley otthon fogja tudni tartani a pontokat.

Kifuttam az időből sajnos, ezért teszek mást.

AC Milan - Udinese
tipp: x2
odds: 1,94
iroda: Unibet
indoklás: Hétvégén nagy győzelmet aratott a Milan, viszont eléggé sűrűn kapkodták le a kulcsjátékosokat és egyből a jégtömböt kapták a lábukra, ebből arra következtetek, hogy rájuk is nagy hatással volt az EL okozta többlet terhelés, ma ismét pontokat bukhatnak szerintem.

Labdarúgás
20:00
MOL Fehérvár - Paksi SE
Háromesélyes fogadás hendikeppel, Kezdése 0-1 Hazai
3.35
Unibet

Szabics Imre kinevezése jót tett a hazai csapatnak, holott csak április 1-étől veszi át az irányitást. A kupában legyőzték az FTC-t, utána 2-0-ra nyertek Zalaegerszegen. A Paksiak pedig utolsó két meccsüket egyaránt elveszettték 2 góllal. Kicsit gödörben érzem a vendégeket, a hazaiakra pedig már ráfér az otthoni magabiztos győzelem.

Labdarúgás, Olaszország, Serie A, 2021. 03. 03., 20:45

AC Milan - Udinese
Tipp: Ázsiai hendikep - AC Milan -1,5

Odds: 3,55
Iroda: Unibet

Indoklás: Jó formában van a Milan - a döcögős szezonkezdet után az utolsó öt meccsen 10 pontot is begyűjtöttek, és ezzel egyre inkább zárkóznak az Interhez a tabellán. Persze, ahhoz, hogy ez a közeledés folytatódjon, ma este is nyerniük kell: ami nem lesz túlságosan egyszerű feladat, hiszen jó pár hiányzó nehezíti a zebracsíkosok dolgát. (Pl. az isteni Ibra sem játszik.)

Én mégis bízom bennük: szerintem, minden gond dacára, simázni fognak. Legalább két gólos Milan sikert tippelek.

Labdarúgás- Dél-Amerika- Copa Libertadores- Selejtező- Negyeddöntők (23:15)

Caracas - Cesar Vallejo
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt + Gólszám 2,5 felett
Odds: 2,81
Iroda: TippmixPro

Az első mérkőzésen nem született gól bár voltak komoly lehetőségek, ebből arra lehet következtetni, hogy a védelmek sebezhetőek, nem zárnak tökéletesen. A gólok tehát a lábakban maradtak, viszont ez már a visszavágó és én arra spekulálok, hogy valahogyan megtörik a jég és gól születik, onnantól kezdve pedig már kockázatot kell vállalni ami egyenlítést vagy az ellen újabb gólját eredményezheti. Benne van a meccsben mindkét csapat részéről a találat, ami nyíltabb mérkőzés is hozhat.

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 03, 2021, 17:31:54
Burnley - Leicester
tipp: 1x
odds:1,80
iroda: Unibet

Indok: Ahogy a GURU-ban is írtam Maddison és Barnes hiányát szerintem ma megérzi a Leicester, és a Burnley otthon fogja tudni tartani a pontokat.

Kifuttam az időből sajnos, ezért teszek mást.

AC Milan - Udinese
tipp: x2
odds: 1,94
iroda: Unibet
indoklás: Hétvégén nagy győzelmet aratott a Milan, viszont eléggé sűrűn kapkodták le a kulcsjátékosokat és egyből a jégtömböt kapták a lábukra, ebből arra következtetek, hogy rájuk is nagy hatással volt az EL okozta többlet terhelés, ma ismét pontokat bukhatnak szerintem.
nyertes  :great:
sajnálom @Pondrux ez nagyon kevesen múlt.. :redchug: :beerchug: