Napi tipp - március 2.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - március 2.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Premier League
21:00

Man. City - Wolves
Tipp: 2
Odds: 15.00
Iroda: bet365


A Man. City utolsó 20 mérkőzésését megnyerte, ami szép és jó, de a nagy számok törvénye alapján előbb utóbb jönnie kell a pontvesztésnek. A Wolves egy kellemetlen ellenfél, akik már többször borsot törtek Guardiolaék orra alá. A 2019-es évben például oda-vissza verték a Cityt, bár ebból kár lenne kiindulni. Én valamiért azt érzem, hogy a Citynek ezen a meccsen semmi sem fog sikerülni, míg a Wolves amolyan Crystal Palace módra (Brighton ellen 1-2-es győzelem, miközben a kapuralövések száma 25-3 volt a Brighton javára) megnyeri a mérkőzést. Tippem 1-2.

2021.03.02. 14:00
Labdarúgás, Csehország, MOL Cup

Plzen - Hradec Kralove

Tipp:    Félidőben vezet a Plzen + Mindkét csapat gólt szerez a mérkőzésen
Odds:   3,17
Iroda:   betfair

A nagycsapatok a kupaküzdelmeket rendre "levegősebben", könnyedebben veszik, ez a vendégeknek egy gólt most is eredményezhet. A két csapat között osztálykülönbség van, ami sima hazai sikert eredményezhet egy végig kontrollált meccsen. Tippem: 3-1 vagy 4-1 a félidőben már hazai vezetéssel!

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.03.02. 20:00
Esemény: Oxford - Peterborough
Tipp: Peterborough
Odds: 2.32
Iroda: Tippmix

A Peterborough vezeti a tabellát, és öt meccs óta folyamatosan nyer. Ez a szériája ma tovább folytatódhat, mivel az Oxford hullámvölgyben van. Vareség, döntetlen , majd a minta folytatódik. Ez alapján ismét vereség jün. Novemberben is lelépte a Peterborough őket a kupában, és gyengébb Porsmouthtól is kakaptak hazai pályán 0:1.re. A Peterborough pedig 3:0 -ra verte a hasonló szintű Playmouthtot vendégségben.


Premier League
21:00

Man. City - Wolves
Tipp: x
Odds: 7
Iroda: bet365

Újratervezés  ;D Most nézem csak, hogy Coutinho beírta a tutit. Nem is bánkódnék, ah bejönne, mivel én is behúztam, de akkor én meg lefedem a remit. Ugye a City már vagy 20 meccse csak nyer, szerintem előbb-utóbb azért megszakad a széria. A Wolves meg igazi mumus, nem zárom ki, hogy prezentálnak egy jó 0-0-t.
Egyébként unibeten lehet labdabirtoklási %-ra fogadni, behúztam a City 69,5 overt, legutóbbi két hazai meccsen a Wolves ellen 76%-ot hoztak, egy ilyen 75-25 megint simán lehet.

2021.03.02. 16:00
Tenisz, WTA Doha

Keys - Bencic
Tipp: Bencic
Odds: 1.73
Iroda: WilliamHill

Bencic játékban van, a Melbourne felvezető tornát leszámítva nincs gond a teljesítményével. Az AO-n a harmadik körben a remek formában lévő Mertens búcsúztatta, majd Adelaide-ben a egészen a döntőig menetelt, ahol Swiatek győzte le. Itt Dohában tavaly negyeddöntős volt, így van megvédendő pontja... Ezzel szemben Keys a tavalyi Garros óta nem játszott tétmeccset, sérüléssel is bajlódott tavaly.. Úgy gondolom nem egy játékban lévő Bencic a legszerencsésebb sorsolás neki így elsőre...

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 02, 2021, 11:30:59
Premier League
21:00

Man. City - Wolves
Tipp: x
Odds: 7
Iroda: bet365

Újratervezés  ;D Most nézem csak, hogy Coutinho beírta a tutit. Nem is bánkódnék, ah bejönne, mivel én is behúztam, de akkor én meg lefedem a remit. Ugye a City már vagy 20 meccse csak nyer, szerintem előbb-utóbb azért megszakad a széria. A Wolves meg igazi mumus, nem zárom ki, hogy prezentálnak egy jó 0-0-t.
Egyébként unibeten lehet labdabirtoklási %-ra fogadni, behúztam a City 69,5 overt, legutóbbi két hazai meccsen a Wolves ellen 76%-ot hoztak, egy ilyen 75-25 megint simán lehet.

A labdabirtoklást én is néztem, @oakland23 ! 22bet-en a 67.5% over-t adják 1.83-ért!  :ok:

03.02. 20:00
Labdarúgás Svájci Challenge liga
Winterthur - Wil
Mindkét csapat gólt szerez +2,5 gól felett
2,00
Tippmix

Lecce - Entella
Labdarúgás Olaszország Serie B
2021.03.02. 19:00

Tipp: over 2,5
Odds: 1.80
Iroda: bet365

2021. 03. 02. 21:00
Labdarúgás, ANGLIA, Premier League

Manchester City - Wolves

Tipp:    4,5 gól felett
Odds:   4.85
Iroda:   TippmixPro

Nincs rá épeszű magyarázatom, úgy érzem, ma kijön a lépés a Citynek és megszórja ellenfelét.


Lazio v Torino
6+ gol
13
Tippmix

A Lazio alkalmankent megszorja egy-egy rivalisat, a bikak idealisak lesznek abbol a szempontbol, hogy az edzokozpontot bezartak a koronavirus tesztek eredmenyei utan, tovabba a fovarosiaknak alkotni kellene a szuk 2 db 1-0-as gyozelem utan valami maradandot, mert a Bayern es Bologna elleni kudarccal kigolyoztak magukat jo esellyel a BL tavasz es a Serie A top4-bol is.

Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2021. 03. 02., 21:00

Manchester City - Wolverhampton Wanderers
Tipp: Döntetlen + mindkét csapat gólt szerez


Odds: 8,50
Iroda: Unibet

Indoklás: Így jár, aki későn ébred. Egyáltalán nem vagyok egyedül azzal az előérzetemmel, hogy meglepetés lesz ma Manchesterben. A kérdés inkább az, hogy mekkora. Nekem a vendégsiker és a 0-0 egyaránt túlzó kicsit: legyen 1-1 vagy 2-2 inkább..

Manchester City - Wolverhampton
tipp: City egy góllal nyer
odds: 3,85
iroda: Unibet

Indoklás: Guruban 2.5ös vendég hendit tettem, és gondoltam ide teszek egy 1.5ös vendégeket támogató hendit, aztán a topicot megnyitva meglepődtem mennyien várjuk velem együtt a City esetleges botlását. Épp ezért megváltoztattam a tipp választást, és egy egy gólos minimális City győzelmet teszek, ami látván a hétvégi meccset simán elképzelhető. Bár a Wolves és WHU között jelenleg több poziciós különbség van, számomra a két csapat egy szinten van, ezért simán belelátok egy hasonló forgatókönyves mérkőzést, mint a City-WHU, amikoris a City nagy nehezen egy gólos különbséggel húzza be ismét a mérkőzést.

Svájc,Challenge League
20:00

Fc Will 1900 - Winterthur
Tipp: 1
Odds: 2.90
Iroda: TippmixPro

A hazai csapatnak most megvan az esélye az előzésre! Hazai pályán az egymás elleni mérleg a Will javára dönt.
Utóbbi meccseik ebben a leosztásban: 1-0, 3-1, 4-0
Ma is itt a lehetőség!

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - 2. forduló
02.03.2021 23:00
Mirassol - Novorizontino
Tipp: Ht/Ft  x/1
Odds: 4.75
Bet365