WTA Doha, Lyon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti WTA tornák: Doha, Lyon

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb. :topbet_125:

Babos Timi megverte Grachevát és így továbbment számomra elég nagy meglepetés volt nem tudom ki hogy van vele.Következő körben valószínű Tauson lesz az ellenfele aki bőven verhető kategória.

Engem is meglepett Babos győzelme, de ugyebár őt a legnehezebb kiszámolni ;D Összességében elég gyenge mezőny jött össze Lyonban, hátha robbant valami nagyobb eredményt már egyéniben is.

Nem sok esélye lesz Timinek, Tauson brutál formában van... Maradjon csak a párosnál, már ha talál valakit maga mellé. Ott klasszis.

Idézetet írta: Powell Dátum március 01, 2021, 16:34:09
Babos Timi megverte Grachevát és így továbbment számomra elég nagy meglepetés volt nem tudom ki hogy van vele.Következő körben valószínű Tauson lesz az ellenfele aki bőven verhető kategória.

Én a nagy részét láttam a meccsnek, Gracheva saját magát verte meg... első szettben pl 5 (!) breaklabdája volt, amikor Timi a szettért szervált, mindet elrontotta... vagy épp bemákolt Timi egy nagy szervát... (egyébként egész meccsen nagyon sokat segítettek Timin a szervái)

Tauson majdnem olyan dagi amúgy, mint Timi... láttam az ő meccsét is Alexandrova ellen, ahol Alexandrova csúnyán bealudt... a végén már nem tudott fordítani, pedig már nagyon neki állt ott a meccs. Szóval igazából Tauson nem egy verhetetlen ellenfél... viszont ha rájön, hogy Timi ellen sokszor elég, ha csak játékban tartja a labdát, nem feltétlenül kell nyerőt ütni, akkor könnyen nyerhet... Na meg Babos szervái sem jöhetnek mindig úgy, mint Gracheva ellen...

Itt ez inkább Tausonnak áll szerintem, de nekem nem value 1.27-ért...

Kikapott mint a szemét ahogy várni lehetett. "Babos Tímea földhöz vágta és elrúgta az ütőjét."  :laugh:

Én meg bíztam a győzelmében! Megtettem,hogy nyerni fog (2:1) arányban Tímea! Ez most nem jött!

Guru határidőből kicsúszva ide érkezik:

A női tenisz mindig merész terep fogadás szempontjából, hacsak nincs valami olyan alapos indok, ami miatt megéri pénzt tenni valamelyik hölgyeményre...

Most úgy néz ki, egy olyan mérkőzés következik, aminél van okunk pénzt feltenni valaki ellen... ezen esetben Azarenka ellen érdemes fogadni. Alapjáraton sem ő lenne az esélyes, Muguruza ugyanis szenzációs meccseket játszott eddig Dohában. Legutóbb Sakkarit simázta le két szettben, esélyt sem adva a görögnek, előtte pedig a remek formában lévő Sabalenkát verte három szettben!

Kettejük egymás elleni mérlege kiegyensúlyozott, 2-2-re állnak egymás ellen a hölgyek. Legutóbb tavaly, Rómában találkoztak salakon, ahol döntő szettes meccsen a spanyol bizonyult jobbnak. Kemény borításon kétszer találkoztak eddig és mindkét hölgy egy-egy győzelmet tud felmutatni. Ma ezt a statisztikát a maga javára fordíthatja Muguruza...

Azarenkával kapcsolatban ugyanis fontos megjegyezni, hogy hátsérüléssel teniszezik, ami nem olyan sérülés, mint Djokovic sérülései szoktak lenni... A Svitolina elleni meccs végén már nagyon látszott, hogy szenved a fehérorosz teniszezőnő... úgy nézett ki, a megnyert meccs után, mint akinek elvették a játékát... de legalábbis mint aki épp kiesett. Mivel neki nincs olyan "csoda" fiziója, mint Djokonak, valószínűleg ennek a sérülésnek még bőven nyoma lesz ma is... Ez pedig megkönnyítheti Muguruza dolgát. Sajnos a bukik is tudják ezt, így egál körüli szorzók helyett nagy favorit a spanyol, 1.30 körüli szorzókat találunk mindenhol, amik folyamatosan esnek... Este egyébként még inkább az 1.40-hez voltak ezek közelebb. Nem egy világverő odds ez női teniszre, de a fentiek ismeretében szerintem ez játszható. Főleg olyan irodáknál, ahol esetleges feladás esetén is kifizetik a fogadást.

Meccs: Azarenka - Muguruza
Tipp: Muguruza
Odds: 1.37

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 05, 2021, 13:42:25
Guru határidőből kicsúszva ide érkezik:

A női tenisz mindig merész terep fogadás szempontjából, hacsak nincs valami olyan alapos indok, ami miatt megéri pénzt tenni valamelyik hölgyeményre...

Most úgy néz ki, egy olyan mérkőzés következik, aminél van okunk pénzt feltenni valaki ellen... ezen esetben Azarenka ellen érdemes fogadni. Alapjáraton sem ő lenne az esélyes, Muguruza ugyanis szenzációs meccseket játszott eddig Dohában. Legutóbb Sakkarit simázta le két szettben, esélyt sem adva a görögnek, előtte pedig a remek formában lévő Sabalenkát verte három szettben!

Kettejük egymás elleni mérlege kiegyensúlyozott, 2-2-re állnak egymás ellen a hölgyek. Legutóbb tavaly, Rómában találkoztak salakon, ahol döntő szettes meccsen a spanyol bizonyult jobbnak. Kemény borításon kétszer találkoztak eddig és mindkét hölgy egy-egy győzelmet tud felmutatni. Ma ezt a statisztikát a maga javára fordíthatja Muguruza...

Azarenkával kapcsolatban ugyanis fontos megjegyezni, hogy hátsérüléssel teniszezik, ami nem olyan sérülés, mint Djokovic sérülései szoktak lenni... A Svitolina elleni meccs végén már nagyon látszott, hogy szenved a fehérorosz teniszezőnő... úgy nézett ki, a megnyert meccs után, mint akinek elvették a játékát... de legalábbis mint aki épp kiesett. Mivel neki nincs olyan "csoda" fiziója, mint Djokonak, valószínűleg ennek a sérülésnek még bőven nyoma lesz ma is... Ez pedig megkönnyítheti Muguruza dolgát. Sajnos a bukik is tudják ezt, így egál körüli szorzók helyett nagy favorit a spanyol, 1.30 körüli szorzókat találunk mindenhol, amik folyamatosan esnek... Este egyébként még inkább az 1.40-hez voltak ezek közelebb. Nem egy világverő odds ez női teniszre, de a fentiek ismeretében szerintem ez játszható. Főleg olyan irodáknál, ahol esetleges feladás esetén is kifizetik a fogadást.

Meccs: Azarenka - Muguruza
Tipp: Muguruza
Odds: 1.37


Annyira sérült volt Azarenka, hogy már ki sem állt Muguruza ellen, így a tipp push...  :-\