SPF "Maradj Talpon" Tippjáték - 185.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Ha nem dob a Veszprém 30 gólt akkor számolás lesz nekem 21,07-21,07re jött ki az is ;D
Javasolnék egy felezést akkor ;)

Köszönöm szépen, nagy meccs volt! :)

Nálam 40,66
Firpo pedig 32,35

Mondjuk ugye 2. tipped kétszer lett leadva,illetve a Rangers-Slavia Praha tipped elméletileg érvénytelen, mivel adtál helyette mást.

Én összeszoroztam minden leadott tippünket, de lehet, hogy te számoltál jól! :)

Nagy gratula Neked is!  :beerchug:

Matekból nem volt jó ;D
Majd az illetékesek eldöntik :)
Szerintem a szabályzatban az lenne a jobb,hogy amit feladnak meccs ahelyett kelljen másik tippet leadni.
Mert úgy gondolom hogy az nem fair hogy úgy jusson valaki tovább,hogy nem tippel,vagyis nem nyer az oddsa


Gratulálok! Induljon akkor az újabb kör!  :great:

#321 március 21, 2021, 21:52:55, LosGabos
Gratulálok mindkettőtöknek!  :beerchug:  Sajnos a csúcsdöntés elmaradt, de nagy menet volt.

@JohnnyFirpo a két le nem játszott tenisz helyett nem kellett új tippet tenned, mivel a szabályzat szerint 1.00 szorzón van kiértékelve.

Holtversenynél a nagyobb haszon számít, ami az 1,00 feletti rész összeadva és nem szorozva.
Ez alapján: @fjazej 414, @JohnnyFirpo 347. (400 ha a két tenisz tippet megadják VAR után :) , és 407 ha valami ok miatt a két új tippedet fogadják el)

A győztes @fjazej , de az @SPF Admin mondja ki a végső szót. Én csak mint statisztikus vagyok jelen. :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 21, 2021, 21:50:31
Gratulálok mindkettőtöknek!  :beerchug:  Sajnos a csúcsdöntés elmaradt, de nagy menet volt.

@JohnnyFirpo a két le nem játszott tenisz helyett nem kellett új tippet tenned, mivel a szabályzat szerint 1.00 szorzón van kiértékelve.

Holtversenynél a nagyobb haszon számít, ami az 1,00 feletti rész összeadva és nem szorozva.
Ez alapján: @fjazej 414, @JohnnyFirpo 347. (400 ha a két tenisz tippet megadják VAR után :) , és 407 ha valami ok miatt a két új tippedet fogadják el)

A győztes @fjazej , de az @SPF Admin mondja ki a végső szót. Én csak mint statisztikus vagyok jelen. :)

Mióta szoktak oddsokat összeadni?  :D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 22, 2021, 08:02:02
Mióta szoktak oddsokat összeadni?  :D

7. Ha ugyanazon a napon esnek ki az utolsó résztvevők (leghosszabb sorozat), akkor az nyer aki a legnagyobb profitot termelte sorozatával.

Ezen már én is gondolkoztam sokszor, hogyan is kell értelmezni, és én is inkább úgy értem, ahogy LosGabos írta, azaz az egyes tippek profitját össze kell adni, az pedig az 1,00 feletti részek összegét jelenti. Ha az összeszorzott oddsot kellene érteni alatta, akkor lehetne egyértelműsíteni a szabályzatban.

Idézetet írta: Carpeks Dátum március 22, 2021, 12:19:55
7. Ha ugyanazon a napon esnek ki az utolsó résztvevők (leghosszabb sorozat), akkor az nyer aki a legnagyobb profitot termelte sorozatával.

Ezen már én is gondolkoztam sokszor, hogyan is kell értelmezni, és én is inkább úgy értem, ahogy LosGabos írta, azaz az egyes tippek profitját össze kell adni, az pedig az 1,00 feletti részek összegét jelenti. Ha az összeszorzott oddsot kellene érteni alatta, akkor lehetne egyértelműsíteni a szabályzatban.

Jól van a szabályzatban. Profitot nézünk.  :cya:

Akkor most vegul ki nyert tulajdonkeppen?😁 Mert en mar elvesztettem a fonalat😂

Idézetet írta: fjazej Dátum március 23, 2021, 06:25:23
Akkor most vegul ki nyert tulajdonkeppen?😁 Mert en mar elvesztettem a fonalat😂
Szerintem te,de már 2 napja felajánlottam a dealt ;D

Idézetet írta: fjazej Dátum március 23, 2021, 06:25:23
Akkor most vegul ki nyert tulajdonkeppen?😁 Mert en mar elvesztettem a fonalat😂

Hamarosan jön az eredményhirdetés, nyugalom. Még számolunk.  ;D

Gratulálunk @fjazej ! Nyereményed 10 000 forint Skrillen keresztül.