Napi tipp - március 9.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - március 9.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Labdarúgás
21:00
PSV Eindhoven Tartalékok - FC Dordrecht
Legalább 4 gól lesz
2,05
Unibet

Két alsóházi csapat mérkőzik, akik rengeteg gólt kapnak. Az utolsó 10 egymás elleni meccsükön 9-szer legalább 4 gólt hozott a találkozó, ma is jó eséllyel pályáznak erre.

Tenisz, ATP Doha
Lajovic D. - Fucsovics M.
tipp: Lajovic D.
odds: 2,30
iroda: Unibet

Indok: Nagyot menetelt a múlt héten Fucsó Rotterdamban, de ez eléggé le is szívta az energiáját, és két 500-as torna közé betervezte ezt a dohai 250-est. NSO-s nyilatkozata alapján egyértelműen a rotterdami után a dubaji ahol száz százalékos állapotba szeretne kerülni, hiszen ott jóval több pontot tudna összekaparni. Ha érzi annyira is fittnek magát, hogy kiálljon Lajovic ellen, gyorsan el lesz ez a torna engedve szerintem, és már az első körben búcsuzni fog Fucsó.

2021.03.09. 14:15
Labdarúgás, Azerbajdzsán, Premier League

Zira - Qarabag

Tipp:    Félidőben 0,5 gól alatt + Hazai csapat 0,5 gól alatt a mérkőzésen
Odds:   4,05
Iroda:   betfair

A Qarabag kiemelkedik az azeri bajnokságból, BL -t is megjáró csapat. Mindenki őket akarja elkapni, de a kiscsaptok hajlamosak a meccs elejétől bunker focit játszani, amit nehéz feltörni. Úgy vélem az első félidő erről szól majd, majd a másodikban a nagyobb tudás a Qarabag sikerét hozhatja. (Legutóbb 0-0 lett még az is belefér a tippbe!).

Juve-Porto
BL
Tipp: Juve labdabirtoklása 58.5 % felett @ 1.85 (unibet)

A Bianconeri idegenben is 60%-ot hozott, a Porto a BL-ben a Mourinho filozófiát alkalmazza, addig kell neki a labda, amíg elmegy a kontrával. Előny van, igaz minimális, azt fogja őrizgetni. elnézve azt, mennyira stabil volt a Porto az első meccsen úgy 70-75 percig, hát itt melózni kell majd a Juvénak, mire gólt szerez. De ha netán korán gólt lő a Juve (szerintem amúgy nem fog), akkor sem fog a Porto kinyílni majd a hajrában esetleg, de akkor már a labdabirtoklási %-on annyit nem tud fordítani. Szerintem ha idegenben 60%-ot hozott a Juve, otthon is menni fog.

PORTUGÁLIA: Primeira Liga - 22. forduló
09.03.2021 22:45
Braga - Guimaraes
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1.9
Bet365

Foci, BL, 03.09. 21:00

Juventus - Porto

Tipp: 2.5 lap over + 24.5 szabadrúgás over + 27.5 bedobás over (Bet365 fogadásépítő)
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

Az odavágóhoz hasonlóan parázs meccset várok... szerintem a Porto is érzi a vérszagot, és harapni, marni fognak ameddig tudnak... Brusztolós, kemény meccset várok, nem feltétlenül folyamatos, szép játékkal...

2021. 03. 09. 21:00
Labdarúgás, EURÓPA, Bajnokok Ligája - Play Off

Juventus - FC Porto

Tipp:     tj. Juve
Odds:    1.57
Iroda:   bet365

Labdarúgás, Bajnokok Ligája, 2021. 03. 09., 21:00

Juventus - FC Porto
Tipp: Pontos eredmény - 1-0


Odds: 7,50
Iroda: Unibet

Indoklás: Nem tudom, ki hogy van vele, de engem idén eddig nem nagyon győzött meg a Juve. Illenék továbbjutni, persze, de ez nem lesz egy egyszerű menet. Ha mégis sikerül, az azért lehet, mert a védelem kitesz magáért, és lehúzzák kapott gól nélkül a meccset. Így egyetlen találat elég lehet a negyeddöntőhöz.

Ennél pedig sokkal több gólt nem is jósolok a - sérüléshullám sújtotta - Zebráknak. Egy Ronaldo gól, és más semmi - ez most hét és félszeres pénzt hozhat a konyhára.

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.03.09. 21:00
Esemény: Dortmund - Sevilla
Tipp: Dortmund
Odds: 2.25
Iroda: Tippmix

A Dortmund jobban készült a hétvégén a meccsre , igaz kikapott Münchenben, de 2:0-ra vezetett. A Sevilla pedig csúfos vereséget szenvedett az Elchetől. Most Dortmundban kellene nyernie, ami az otthoni 3:2 -es bukó után, amely 1:0-ás vezetésről történt lehetetlen lesz. Haaland most is lerendezi a Sevillat.

Juventus - Porto
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2021.03.09. 21:00

Tipp: Porto over 0,5 les (hosszabbítással együtt)
Odds: 1.50
Iroda: unibet

Dortmund-Sevilla
Mindkét csapat szerez gólt+ 2.5 gól
Igen és több
1.95
Tippmix

Egy haverom mondásával most szembemegyek. Ő mindig azt vallja, ha az első meccsen sok gól volt, akkor a visszavágón kevés lesz( és fordítva is igaz nála). Én azonban azt vallom, hogy ugyan a németek abszolút favoritokká váltak a párharcot illetően, de ma akár meglepetés is lehet. A Sevilla csapnivaló formában, de ez ma egy másik meccs lesz. Hogy mi lesz a vége? Vagy 1-3 vagy 2-2, nekem mindkettő jó.


Idézetet írta: Szigo Dátum március 09, 2021, 16:17:27
Juventus - Porto
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2021.03.09. 21:00

Tipp: Porto over 0,5 les (hosszabbítással együtt)
Odds: 1.50
Iroda: unibet

Nyertes

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 09, 2021, 14:37:18
Foci, BL, 03.09. 21:00

Juventus - Porto

Tipp: 2.5 lap over + 24.5 szabadrúgás over + 27.5 bedobás over (Bet365 fogadásépítő)
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

Az odavágóhoz hasonlóan parázs meccset várok... szerintem a Porto is érzi a vérszagot, és harapni, marni fognak ameddig tudnak... Brusztolós, kemény meccset várok, nem feltétlenül folyamatos, szép játékkal...

Lapok száma: 10
Szabadrúgások száma: 42
Bedobások száma: 36

NYERTES

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 09, 2021, 10:13:57
Juve-Porto
BL
Tipp: Juve labdabirtoklása 58.5 % felett @ 1.85 (unibet)

A Bianconeri idegenben is 60%-ot hozott, a Porto a BL-ben a Mourinho filozófiát alkalmazza, addig kell neki a labda, amíg elmegy a kontrával. Előny van, igaz minimális, azt fogja őrizgetni. elnézve azt, mennyira stabil volt a Porto az első meccsen úgy 70-75 percig, hát itt melózni kell majd a Juvénak, mire gólt szerez. De ha netán korán gólt lő a Juve (szerintem amúgy nem fog), akkor sem fog a Porto kinyílni majd a hajrában esetleg, de akkor már a labdabirtoklási %-on annyit nem tud fordítani. Szerintem ha idegenben 60%-ot hozott a Juve, otthon is menni fog.

nyertes