Skandináv foci 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Skandináv foci 2021

Itt lehet beszélgetni a 2021-es skandináv ligák eseményeiről/mérkőzéseiről.

Ha van egy jó tipped, oszd meg velünk! :beerchug:

Kezdik a szezont a Vikingek

Svédországban a bajnokság rajtjának küszöbén állnak! Olvasd tovább


Letámadtuk a norvég piacot!

,,Lefejezés", lakáshitel, rasszista edző és számos változás a csapatok rangsorában. Olvasd tovább



Mivel tudom, hogy többen is követitek meatmansoccer norvég focis tippjeit, így megosztom, hogy ő milyen bajnoki végeredményt vár és az én rangsoromhoz képest hol van eltérés.

MMS rangsora:
1. Bodo
2. Valerenga
3. Molde
4. Rosenborg
-------------------
5. Viking
6. Stabaek
7. Lillestrom
8. Brann
9. Odd
10. Haugesund
11. Kristiansund
12. Sarpsborg
13. Tromso
-------------------
14. Stromsgodset
-------------------
15-16. Mjondalen - Sandefjord

Igazából ha összehasonlítjátok az én jóslatommal, aki egy helyen van eltérés ez pedig a Bodo - Molde helyezése. Számomra nagyon-nagy meglepetése lenne, ha Molde nem nyerné meg a bajnokságot, pláne egy harmadik helyes helyezés. Ez úgy jöhet össze, ha a tavalyi évhez hasonló sérüléshullám köszönt be náluk. Ez azonban megtippelhetetlen és miért is lépnének kétszer ugyanabba a folyóba. Ezzel szemben pedig a tavalyi remek Bodo teljesítményhez kellett az is, hogy a sérülések nagyon-nagyon elkerülték őket. Junker és Zinckernagelre emlékszek csak, hogy rövid ideig nem lehetett őket bevetni, de a fontos játékosok egytől-egyik megúszták az ilyen jellegű problémákat. És akkor ugye ott van most a kérdőjel náluk, hogy a teljesen újra összerakott támadósor mire lesz képes. Ebben a sok ismeretlenes egyenletben és inább a stabilitásra, vagyis a Moldéra raknék.

Erik Botheim
2020 | Stabæk |15 meccs | 0 gól
2021 | Bodø/Glimt | 1 meccs | 2 gól

Északon továbbra is tudnak valamit 😀

Javítható vajon három nap a kilátástalan játék?

Súlyos vereség a Vikingtől vasárnap, szerdán pedig jön a Vålerenga! Olvasd tovább





Több botlás nem fér bele!

A Rosenborg a hatodik fordulóban mindössze harmadik győzelmét szerezheti meg. Olvasd tovább


Akiknek nem szóltak, hogy ez egy overes bajnokság

Ketten együtt tíz meccset játszottak eddig, abból nyolc under lett. Olvasd tovább



A legjobbak egymás ellen

A címvédő és a trónfosztó csatája következik. Olvasd tovább