ATP Dubai, Acapulco

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 15, 2021, 06:19:37, SPF Infó
Heti ATP tornák: Dubai, Acapulco

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Nagyot harcolt ma Marci, de kellett Pospisil gyengélkedése is. Azért 6:2,4:1 -nél a kanadai(cseh) beizgulása is kellett, hogy visszatérjen a meccsbe.
Carreno Busta ellen félő ez kevés lesz ... remélhetőleg valamivel felfrissítik majd a numero uno magyart.

Idézetet írta: Titti7 Dátum március 15, 2021, 22:58:33
Nagyot harcolt ma Marci, de kellett Pospisil gyengélkedése is. Azért 6:2,4:1 -nél a kanadai(cseh) beizgulása is kellett, hogy visszatérjen a meccsbe.
Carreno Busta ellen félő ez kevés lesz ... remélhetőleg valamivel felfrissítik majd a numero uno magyart.

Közben a Bet365 ki is adta az   1,90   -   1,90   csodálkoznék, ha maradna ez a leosztás ...
Nálam 1,61 lenne Carreno Busta és 2,20 körül Fucsó.

A Fucsovics meccsén ismét bebizonyosodott,hogy igazságosabb lesz a játék vonalbírók nélkül.Két breaklabda a volt a tét marci számára és a kb 2-3 labdányi távolságú outot nem mondott be a vonalbíró(visszajátszották) majd a vezetőbíró még mutatta is a vonalbírónak,hogy milyen jól látta,hogy rajta volt.

 Éjszaka jön a Tsitsipas - Paire játszma. Amíg ment Paire-nek a játék még akkor is 2019-ben a 2. szettet Tsitsipas 6:0 -ra nyerte.
Most Paire játéka sehol sincs. 20-as szorzón felül bepróbálható, hogy Tsitsipas valamelyik szettet nullra nyeri.

Idézetet írta: Powell Dátum március 16, 2021, 10:35:08
A Fucsovics meccsén ismét bebizonyosodott,hogy igazságosabb lesz a játék vonalbírók nélkül.Két breaklabda a volt a tét marci számára és a kb 2-3 labdányi távolságú outot nem mondott be a vonalbíró(visszajátszották) majd a vezetőbíró még mutatta is a vonalbírónak,hogy milyen jól látta,hogy rajta volt.

hatalmas out volt, de sokkal kisebb outokat éreznek simán a játékosok, nem volt fasza megállítani a játékot

eurosport hogy lehet ekkora szánalmas szar, élő tenisz helyett felvételről a tegnapi thiem meccs???  :( :( ezért kár volt megvenni

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 16, 2021, 20:05:14
Éjszaka jön a Tsitsipas - Paire játszma. Amíg ment Paire-nek a játék még akkor is 2019-ben a 2. szettet Tsitsipas 6:0 -ra nyerte.
Most Paire játéka sehol sincs. 20-as szorzón felül bepróbálható, hogy Tsitsipas valamelyik szettet nullra nyeri.
1 game híjján majdnem meglett a 6:0 a második szettben! És abban az ötödik játékban, amit nyert a francia végül, ott is volt 2 break labdája Tsitsipasnak, pici hiányzott ...


Idézetet írta: Titti7 Dátum március 17, 2021, 15:08:27
1 game híjján majdnem meglett a 6:0 a második szettben! És abban az ötödik játékban, amit nyert a francia végül, ott is volt 2 break labdája Tsitsipasnak, pici hiányzott ...

Ez van sajna . Reggel néztem az eredményt. Mindig keresem az ilyen lehetőségeket , főleg, amit át lehet aludni.

Most a Fritz - Rublev találkozó lehet szoros, de benne van Fritz győzelme is. Pár napja még Dohában verte Shapalovot szoros meccsen jó szorzóért.
Rublev pedig ott játék nélkül ment a döntőbe, ahol kikapott Bautistától melepetésre.

Idézetet írta: chabialonso Dátum március 17, 2021, 16:42:05
Most a Fritz - Rublev találkozó lehet szoros, de benne van Fritz győzelme is. Pár napja még Dohában verte Shapalovot szoros meccsen jó szorzóért.
Rublev pedig ott játék nélkül ment a döntőbe, ahol kikapott Bautistától melepetésre.

Rublev csak elődöntőzött, később a Bautista - Basilashvili meccs volt a döntő... Amúgy az, hogy pár napja még Dohában játszott Shapóval szoros meccset Fritz (majd, mivel nyert, másnap is meccse volt), az inkább az amerikai ellen szól, ugyanis így jó sok meccs van a lábában... Rublev viszont teljesen friss lehet, hiszen egyetlen meccse volt csak múlthéten... Szerintem Rublev behúzza... persze ettől lehet szoros, ha Fritz adogatásai sülnek majd.

Kíváncsian várom, hogy a Fucsovics _Rubleven negyedjére is lejön -e az első szett tiebreak ötös szorzóért.
Ez már kezd hagyománnyá válni náluk. Ebből kétszer Marci nyerte az elsőt , de salakon.

Eddig az elődöntőben: Shapo, Karatsev, Harris :o

De jó lenne, ha Marcival bővülne ez a (megcsíphető) négyes :)

Idézetet írta: Latzka Dátum március 18, 2021, 18:40:25
Eddig az elődöntőben: Shapo, Karatsev, Harris :o

De jó lenne, ha Marcival bővülne ez a (megcsíphető) négyes :)

5:7 , és nem a megszokott tiebreak az első szettben. Innentől Rublev könnyedén behúzza.

Fucsonak már fóbiája lesz Rublevtól annyit játszottak egymás ellen mostanában.Egyébként én  el is könyveltem a tie breaket 5-5-állásnál.
Musettiét Tiafoe ellen is akartam tenni,de nem raktam meg végül majd ugyanezt eljátszottam Dimitrov ellen mondván nem valami stabil a bolgár legyen szó bármilyen tornáról.Kiváncsi leszek a görög ellen mire lesz képes.

Harris - Shapalov most nem ígérkezik sima 0:2 -nek Shapalovnak . Az első szettben Chardyt is 7:5 -re verte. Harris pedig 2:0 -al jutott túl Thiem-en.
1,50 -et adnak az első szett 9,5 fölé ami simán jöhet. a Tiebreak sem túl magas 3.25-ös.