U21 Foci Eb 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




A kiállított Szőke már a németek ellen is könyöklésért kapott sárgát; nem ezt várnám attól, aki több éve külföldön játszik :-\

Na jó ez kikivánkozik belőlem most, max Admin törli...

Ki az a mocskos fasszopó M4-es riporter, aki meccs után olyat kérdez Bollától, hogy hogy érzi magát hallva a románokat, akik úgy ünnepelnek, mintha EB-t nyertek volna?? Ki ez a buzi? Gyerek helyében otthagytam volna, vagy elküldöm az anyjába úgy érezném magam...idióta médiagyökerek...még forgatja a kést a srác szívében...szerintem büszkék lehetünk a srácokra...jó lesz ez ha páran idővel szépen mennek a nagy válogatottba.

Az Unibet vb-selejtezős 1500 forintos ingyenes fogadását magyarokra lőttem el, még gondoltam is, hogy milyen bátor vagyok :D aztán az U21-es fogadásnál gondoltam inkább menjen a levesbe, erre fordítanak a románok.

88. percben a fordítás után magyar csere: Bukta jön a pályára.

Tudom, pont a románok ellen nagy a komolyság, de ez kicsit vicces volt azért.

Idézetet írta: robmiller Dátum március 27, 2021, 20:02:30
Na jó ez kikivánkozik belőlem most, max Admin törli...

Ki az a mocskos fasszopó M4-es riporter, aki meccs után olyat kérdez Bollától, hogy hogy érzi magát hallva a románokat, akik úgy ünnepelnek, mintha EB-t nyertek volna?? Ki ez a buzi? Gyerek helyében otthagytam volna, vagy elküldöm az anyjába úgy érezném magam...idióta médiagyökerek...még forgatja a kést a srác szívében...szerintem büszkék lehetünk a srácokra...jó lesz ez ha páran idővel szépen mennek a nagy válogatottba.

Miért? Fordítva nem ugyanúgy ünnepeltek volna a magyarok? Idióta, valóban.  :beerchug: