SfScore - április 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eredményhirdetéskor a nyeremények megjelennek a nyertes játékosok profiljánál. A nyereményeket 3-5 munkanapon belül szoktuk utalni. Azért 3-5 mivel van olyan játék melynek a szabályzatában 3 munkanap szerepel, illetve van olyan amelyiknél 5 munkanap.
Viszont tudni kell, hogy már egy jó ideje a rendszer a következő módon működik: hetente egyetlen egy alkalommal kifizetjük az összegyűlt nyereményeket. Az, hogy melyik nap, ez változhat, de inkább a hét második felében.

Így jóval egyszerűbb nekünk is. Köszönjük a megértést.

A továbbiakban az ezzel kapcsolatos kérdésekre nem vagyunk hajlandóak válaszolni. Aki nem érti az vegyen értelemző szótárt.

értem... és az a komment hova tűnt amiben leirjátok hogy hetente egyszer külditek a nyereményt?

Április 13.-14.-15.: Pondrux - 3000 HUF Skrillen keresztül

Április 17.: sportbettorpro - 3000 HUF Skrillen keresztül

Április 18.: Bucak77 - 3000 HUF Skrillen keresztül

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 21, 2021, 11:45:04
Április 17.: sportbettorpro - 3000 HUF Skrillen keresztül

Április 18.: Bucak77 - 3000 HUF Skrillen keresztül

Az április 17. szelvényen nem én nyertem? Én később hibáztam nem ez döntött végül?

Idézetet írta: Lancer Dátum április 22, 2021, 09:16:20
Az április 17. szelvényen nem én nyertem? Én később hibáztam nem ez döntött végül?

Sorsolás döntött. Mindketten egyszerre hibáztatok. Ami nem zöld az már tévedés.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 22, 2021, 11:43:11
Sorsolás döntött. Mindketten egyszerre hibáztatok. Ami nem zöld az már tévedés.

Jah akkor én ezt értettem félre. Azt hittem addig nézitek a meccseket még zöld tipp nincs.

Idézetet írta: Lancer Dátum április 22, 2021, 12:07:44
Jah akkor én ezt értettem félre. Azt hittem addig nézitek a meccseket még zöld tipp nincs.

Sorba vesszük a meccseket a szelvényen, és addig figyeljük ameddig zöld. Ha már narancs, vagy sárga, akkor kész.

Felkerültek Április hónap utolsó SfScore szelvényei ( Április 24. és 25. ) Sok sikert a játékhoz!   :beerchug:

Április 24.: kuciboy - 3000 HUF Skrillen keresztül

Április 25.: dreader1 - 3000 HUF Skrillen keresztül