Napi tipp - április 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - április 12.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


NÉMETORSZÁG: DEL - 39. forduló
12.04.2021 18:30
Krefeld - Schwenninger
Tipp: 2
Odds: 1.71
Bet365

ENGLAND Premier league
Brigthon - Everton
Tipp: 2,5 gól alatt
Odds: 1,67
Iroda: unibet

Benevento - Sassuolo
Labdarúgás Olaszország Serie A
2021.04.12. 20:45

Tipp: Giacomo Raspadori szerzi az első gólt
Odds: 9.00
Odds: betfair

Nem lesz Caputo, Berardi, Traore, szóval Raspadori, Djuricic vagy Boga szerezheti a -Sassuolo góljait. Rasp és az egész csapat félelmetesen jól játszott az Inter és a Roma ellen, szóval én biztosra veszem a góljukat. Hogy ez Rasp lesz, az már bizonytalanabb, de én egy 15-20 perc közötti meglepetés akciógólra számítok tőle.

Sziasztok!

Labdarúgás Angol Premier League 2021.04.12 19:00
Mérkőzés: West Brom - Southamptop
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt és 2,5 gól felett a meccs
Odds: 2.22
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: A West Brom 5:2-re verte vendéként a Chelseat, biztosan bátrak lesznek, ez ki kellett hogy hozza őke a gödörből. A Southampton is az 5 legutóbbi meccsén betalált. Mindkét csapat nyerni akar majd, a gólváltás és a 3 gól biztosra vehető.

Brighton - Everton
tipp: döntetlen
odds: 3,35
iroda: Unibet

Nem volt még döntetlen az angol bajnokság hétvégi fordulójában, ezért a mai két meccs közül az az útobbira esett a választásom, hiszen a múlt héten az Everton egy a Brightonnál gyengébb képességű Palace ellen is képes volt ikszre adni a mérkőzést, ma is hasonló eredményt várok, mint a kékek múlt hétfői találkozójukon.

19:00
Olasz B
Chievo - Pisa
Tipp: 2-3 gól
Odds: 1,95
Bet365

Kézilabda, ffi, MK-döntő, 19:45

Veszprém - Szeged

Tipp: Szeged 26.5 over
Odds: 1.70
Iroda: Unibet

A Veszprém nagy favorit a kupadöntőre, a Szeged szezonja elég pocsékra sikerült, javarészt betegségek és sérülések miatt... most sem túl rózsás a helyzet, de az a motiváció, amit az elődöntőben láthattunk rajtuk tegnap, az nem mindennapi... biztosan nem adják majd könnyen magukat... sok gólos meccset várok, amin egy vereség esetén is megdobhatják a 27-et a kékek...

Celta - Sevilla
LaLiga
Tipp: Koundé kaput eltaláló lövései 0.5 felett @ 5.00 (betclic)

Jordán, Fernando, Diego Carlos és Koundé. Ezt a négy srácot húztam, hogy lesz kaput eltaláló lövése a Celta ellen. Mindnek megvan a miértje, és mivel minden szorzó 4.00, vagy annál jobb, így csak akkor bukok, ha egyik jómadár sem talál kaput. Az 'odavágón' közülük 3 játékosnak volt SOT-je, a negyediknek azért nem, mert akkor nem játszott.
Koundé szorzója 5.00, ő gólt is jegyzett a Celta ellen. Mivel a Celta a 'senki földjén' van a tabellán, nyugodtan játszhat. Elég offenzív is lesz, egyrészt otthon van, másrészt védők dőltek ki, Murilló eltiltott, így lehet Aidoo játszik hátul, aki egyébként szűrő.
Bármelyiket írhattam volna a négyből, de Koundé nekem nagy kedvencem, sokszor kezd partizán akcióba, és jön fel labdástól, majd tüzel, vagy pontrúgások után is odaér, és fejel. A góljára is löktem egy ezrest, 24.00-es odds betclicen, szerinte annyit megér, mert nem 24 meccsenként lő gólt ez a jómadár

Labdarúgás, Anglia, Premier Liga, 2021. 04. 12., 19:00

West Bromwich - Southampton
Tipp: Southampton


Odds: 2,23
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagy meglepetésre a kiesés ellen küzdő West Brom 5-2-re verte a Chelseat - bár azért ehhez, persze, kellett egy jó adag szerencse is. Nekem inkább bukkanónak tűnik ez a diadal egy amúgy masszívan lefelé tendáló pályán: 3 pont ide vagy oda, lassan már matematikai esélyük is alig marad a hazaiaknak a bentmaradásra.

Ami a Southamptont illeti, szintén győzelemből érkeznek: a Burnley-t verték fordulatos, és gólgazdag meccsen. Ráadásul az ezt megelőző meccsen szintén rúgtak egy hármast a Bournemothnak. Úgy gondolom, jobb csapat a Szentek, és talán jobb formában is vannak: győzni fognak, amivel be is verik az utolsó szeget a Bromwich koporsójába.

2021. 04. 12. 20:30
Jégkorong, NÉMETORSZÁG, DEL

Bremerhaven - München

Tipp:    7,5 gól felett
Odds:   2.85
Iroda:   TippmixPro

A mostani bajnokságban 12 és 8 gól volt egymás ellen. Mindketten már a rájátszásban és valószínűleg elkerülik egymást az első körben, ezért nem kell taktikázni sem. Lehet támadni és lőni a gólokat.

Celta Vigo-Sevilla
1X2+Mindkét csapat szerez gólt
Vendég és igen
4.75
Tippmix

A forduló zárómeccse. A hazaiak az erős középmezőnyben vannak,ráadásul a Nolito, Aspas, Mina hármassal támadnak. A középpályán és a védelemben azonban elég sok a hiányzó, így vendég sikert predesztinálok. A Sevilla óriási sanszot foghat ma kézbe, hisz elérhető közelségbe kerülhet akár a bajnoki cím is. Szerintem képesek behúzni a meccset.

#12 április 12, 2021, 18:28:54, peshark
Jégkorong, Németország
2021-04-12 20:30

Bremerhaven - München
5.5 gól felett
1,65
bet365

Rendre sok gólos meccseket hoznak a csapatok, a 6 gól egyáltalán nem nagy kérés két ilyen csapattól.

#13 április 12, 2021, 18:28:41, peshark
Idézetet írta: peshark Dátum április 12, 2021, 18:01:04
Jégkorong, Németország
2021-04-12 20:30

Bremerhaven - München
5.5 gól felett
1,65
bet365

Rendre sok gólos meccseket hoznak a csapatok, a 6 gól egyáltalán nem nagy kérés két ilyen csapattól.

Hú bocs, most látom, hogy LosGabos beírta előttem más határon... akkor írok mást :)

Foci, Olasz A
2021-02-14 20:45
Benevento - Sassuolo
GG
1,57
bet365

Az előző pár kör játéka alapján mindkét csapat egész jó formában van gólok terén, a vendégek amúgy is szeretik a gól gazdag meccseket, a Benevento meg menekül a kiesés ellen. Ha nem lesz bunkerfoci, akkor izgalmas kis adok-kapok lehet ebből.

Labdarúgás, Spanyol La Liga
2021.04.12. 21:00

Celta Vigo - Sevilla

Tipp: Celta Vigo 7+ szöglet felett
Odds: 8.25
Iroda: TippmixPro

Nagyon kevés szögletet rúg a Celta, az elmúlt pár mérkőzésen rendre három vagy annál kevesebbet értek el. A mai találkozóra sok szögletet várok, megérzés tipp, nem statisztikai.