Napi tipp - április 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - április 13.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


EURÓPA: Bajnokok Ligája - Play Off - Negyeddöntők
13.04.2021 21:00
PSG - Bayern München
Tipp: 2.fi góljai 1,5 felett
Odds: 1.53
Bet365

PSG - Bayern München
Labdarúgás Bajnokok Ligája
2021.04.13. 21:00

Tipp: Bayern München nyer és Kingsley Coman bármikor gólt lő (fogadásépítő)
Odds: 5.10
Iroda. unibet

Tudom, hogy most trendi a PSG továbbjutására tenni, de én hiszek a német mentalitásban és küzdeni tudásban. Szerintem most fogja megmutatni a Bayern, hogy ki a keménylegény. A hétvégén olyat tartalékoltak, hogy öröm volt nézni, most viszont odapakolnak. Már az első meccsen is egykapuzott a Bayern, most sem várható más, de ha kicsit odafigyelnek a középpályás szűrésre, akkor nem fog megiramodni a két lúzer Mbappe és Neymar. Hogy miért Coman? Mert Choupo-Moting biztosan nem, Sané a szépségbe hal bele, Müller pedig mostanában épp nincs jó formában. Coman motivált, mint a BL-döntőben, hiszen korábbi PSG-játékos, szóval megint elsülhet a lába.

PSG vs Bayern
2021.04.13 21:00

Tipp: Bayern team total corners over 7,5
2,00-es odds

Bet365


15-1 volt az odavágó, teljesen ugyanolyan meccset várok.


2021. 04. 13. 19:00
Labdarúgás, ANGLIA, Championship

Sheffield Wed - Swansea

Tipp:    3,5 gól felett
Odds:   3.85
Iroda:   TippmixPro

A vendégeknek alig van esélyük a közvetlen feljutásra, egy döntetlen pont jó a pozíció megtartásához. A hazaiak még nem adták fel, a pontlevonás ellenére próbálnak bent maradni. Ahhoz viszont győzni kell, ahhoz támadni kell, ami sok góllal jár mindkét kapura.


ATP - EGYÉNI: Monte Carlo (Monaco), salak - 1/32 döntő
13.04.2021 15:30
Sonego L.-Fucsovics M.
tipp:Fucsovics M.
odds:1,6
iroda:unibet

Sonego fáradt hiszen vasárnap döntőzött.A mai napon ha lejátszák megnyeri Marci a meccset.Jól mozog salakon és fekszik neki annak ellenére hogy alapvetően kemény pályás játékos.

2021.04.13 16:00
Cremonese-Empoli
Szögletek száma 12.5 felett + 2.5 gól felett a mérkőzésen
Odds:8.00
Unibet
Az Empoli első a tabellán és a Cremonese sincs kieső helyen.Ha ma nyer az Empoli nagy ugrást tehet a feljutás felé hisz a második Lecce csapatánál 2 mérkőzésel kevesebbet játszott.És így is 4 ponttal vezeti a tabellát.

21:00
Labdarugás BL
Chelsea - Porto
Porto győzelem + 2,5 gól felett
7,25
Tippmixpro

Indoklás
Az első meccsen az angolok nyertek 2-0ra, így egy komoly lépést tettek a továbbjutást illetően. Nekik nem fontos a győzelem a mai napon, a lényeg hogy egyetlen egy góllal szerezzen többet a portugál csapat mint ők, így aztán benne van egy 2-1 es Porto győzelem a ma estében.

játékon kívül:

PSG-Bayern
BL
Tipp: Alaba kaput eltaláló lövései 0,5 felett @ 6.00 (betclic)

amiért csak játékon kívül küldöm be, az az, hogy nekem maximum 5 Ft-ot enged rátenni  ;D 10K-t akartam ráküldeni, és akkor jött a kis ablakban az üzi, hogy max. 5 Ft  ;D
Indokom annyi lett volna, hogy Alaba az első meccsen 5-ször kísérletezett, és egyszer talált kaput, szerintem megint mindenki mindenhonnan lő majd, egész value opciónak érzem.

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 13, 2021, 14:04:58
játékon kívül:

PSG-Bayern
BL
Tipp: Alaba kaput eltaláló lövései 0,5 felett @ 6.00 (betclic)

amiért csak játékon kívül küldöm be, az az, hogy nekem maximum 5 Ft-ot enged rátenni  ;D 10K-t akartam ráküldeni, és akkor jött a kis ablakban az üzi, hogy max. 5 Ft  ;D
Indokom annyi lett volna, hogy Alaba az első meccsen 5-ször kísérletezett, és egyszer talált kaput, szerintem megint mindenki mindenhonnan lő majd, egész value opciónak érzem.

Ki lehet még jó opció ekkora odds körül?

#10 április 13, 2021, 14:51:47, oakland23
Davies szorzója is 6.00, az sem rossz, illetve nekem Pavard is tetszik 3.00-ért. De talán érdemes megvárni egy felállást, ha Alaba vagy Davies szűrőben kezd középen, akkor még inkább erős a 6.00-ás odds, de kb ezeknek tök mindegy, milyen poszton kezdenek, a Bayernnél úgyis mindenki mindenhol feltűnik majd, pláne, ha úgy alakul az eredmény, hogy Mbappé elmegy egy kontrával az elején... Nem tudom, nekem miért nem enged rátenni pénzt a betclic, ilyen 2500-3000 FT-okat szokott engedni, de most semmit...

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 13, 2021, 14:36:26
Davies szorzója is 6.00, az sem rossz, illetve nekem Pavard is tetszik 3.00-ért. De talán érdemes megvárni egy felállást, ha alaba vagy Davies szőrőben kezd, akkor még inkább erős a 6.00-ás odds, de kb ezeknek tök mindegy, milyen poszton kezdenek, a Bayernnél úgyis mindenki mindenhol feltűnik majd, pláne, ha úgy alakul az eredmény, hogy Mbappé elmegy egy kontrával az elején... Nem tudom, nekem miért nem enged rátenni pénzt a betclic, ilyen 2500-3000 FT-okat szokott engedni, de most semmit...

Én Hernandezt tolnám, ha játszik, neki kb. Alaba szinten lehet a szorzója. Az első meccsen is volt lökete. Valami miatt a Betclic szarozik nálam, nem engedi betölteni azokat a piacokat, amiket le kellene görgetni, így egy csomó játékost nem látok... Pavard 3-as szorzón nekem kicsit alacsony, jobb lenne egy 4-es.

willlhillen Alaba és Davies kaput találó lövése 3.40-ért tehető, ehhez képest nem rossz a betclic 6.00-os odds-a, kár, hogy nekem nem enged tenni rá :D
Még a fejesgólt akartam húzni, de azt sem látom betclicen, ha nincs Marqiunhos, levegőben a PSG megint nudli lesz, az 1500 Bayern beadásból egyet valaki megint bebólint

Játékon kívül:

Porto lövi a több szögletet 1,95-2,24 között

Furcsa nekem ez az odds, 9-4 lett az első meccs, csont ugyanabban a stadionban fogják játszani a visszavágót is, Sevillaban.

Ez az első meccs képe alapján olyan odds, mintha Londonban lenne a visszavágó.

Mindenképpen value. Tippmixen a legjobb az odds.

PSG-Bayern München
1X2+Mindkét csapat szerez gólt
Vendég és igen
3.05
Tippmixpro

Az első meccsen a havazás sem okozott gondot a csapatoknak, hogy egy brilliáns meccset hozzanak össze.
A németeknek menniük kell az elejétől fogva, és ha nem olyan lesz a helyzetkihasználás, mint Münchenben, akkor akár a rendes játékidőben is behúzhatják ezt a mai meccset. A párizsiak is betalálnak, de bajor sikert várok.