Napi tipp - április 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


EURÓPA: Bajnokok Ligája - Play Off - Negyeddöntők
13.04.2021 21:00
PSG - Bayern München
Tipp: 10.0 szöglet felett
Odds: 1.83
Bet365

Anno én is hittem a német küzdeni akarásban, soha fel nem adásban, robotszerűnek látva a német játékosokat. De az utóbbi időben nem láttam erre sok példát. Ugyanakkor megkedveltem őket, és talán csak természetesnek veszem ezt a hozzáállást. A 2002-es VB-n nagy meglepetésre a döntőig jutottak, 2006-ban egyenlítettek a Messi-féle argentin csapat ellen, talán a hosszabbítás utolsó perceiben. 2010-ben is nagyot mentek, a 14-es VB-t pedig megnyerték, a döntőben a hosszabbítás utolsó perceiben betalálva a német hagyományokhoz méltón. Küzdeni valóban tudnak, de már nem tűnnek verhetetlennek, olyannak, akik mindig kiegyenlítenek az utolsó percben is. Talán a honosított játékosok is változtathatnak ezen a mentalitáson. A Bayern ugyanakkor szerintem a világ legjobb csapata, és jó esélye lett volna és lesz is, hogy még néhány BL-t nyerjen a következő években.
Szkeptikus vagyok a továbbjutást illetően, noha örülnék neki. Az első meccsen egykapuztak, de sajnos kikaptak, és most már két góllal kéne nyerniük Lewandowski nélkül. Azonban sok szöglet lehet most is az első mérkőzés után, ahol 16 volt, és ott is a Bayern vállalt el 15-öt, és most is támadni fog, a PSG meg kontrázni.
Lehet, hogy egyesek 10 forintot sem tennének rá, de ha választani kéne egy 2.00 körüli oddst, én talán ezt választanám.

Sziasztok!

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Play Off - Negyeddöntők
13.04.2021 21:00
PSG - Bayern München
Tipp: Hazai csapat szerzi az első gólt, majd vendég nyer
Odds: 8,25
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: A Bayern hétvégén a Bundesligában csak egy X-re volt jó (a PSG meg 4-et gurított), úgy gondolom rápihentek erre a mérkőzésre, amit talán túlzásba is vittek. Megint egy korai PSG gólra számítok, de egy tipik 2. félidőben történt Bayern feltámadásra. Nem tudom továbbjutnak-e, de fordítás után be fogják húzni a mérkőzést.

Idézetet írta: Powell Dátum április 13, 2021, 12:00:07
ATP - EGYÉNI: Monte Carlo (Monaco), salak - 1/32 döntő
13.04.2021 15:30
Sonego L.-Fucsovics M.
tipp:Fucsovics M.
odds:1,6
iroda:unibet

Sonego fáradt hiszen vasárnap döntőzött.A mai napon ha lejátszák megnyeri Marci a meccset.Jól mozog salakon és fekszik neki annak ellenére hogy alapvetően kemény pályás játékos.
vesztes

Labdarúgás - Bajnokok Ligája - Play Off - Negyeddöntők (21:00)

PSG - Bayern München
Tipp : 1.félidő/2.félidő - Mindkét csapat szerez gólt: Igen/Igen
Odds : 6,00
Iroda : Tippmix


Kimondottan nyílt sisakos összecsapásra számíthatunk, ugyanis a vendégeknek mindenképpen menni kell majd előre, ha akarnak valamit a továbbjutást illetően. A párizsiak várhatóan átengedik majd a területet a bajoroknak, megpróbálnak gazdálkodni az első meccsen elért eredménnyel, viszont kontratámadásból teszem azt Mbappe gyorsaságát kamatoztatva könnyen az ellenfél védői mögé kerülhet. Szóval ha kis szerencsével összejön a gólváltás az első játékrészben, a második félidőben ahogy fogy az idő valamelyik csapatnak mindig kockázatot kell majd vállalnia, a kockázatvállalás ezen a szinten könnyen góllá érhet, ugyanakkor hibához is vezet, amiből ugyancsak találat születhet.

Labdarúgás, UEFA Bajnokok Ligája, 2021. 04. 13., 21:00

PSG - Bayern München
Tipp: Fogadásépítő - 4,5 gól alatt + Bayern München szögletei 13,5 alatt


Odds: 1,50
Iroda: Bet365

Bajnokok Ligája - Play Off - Negyeddöntők
13.04.2021 21:00

PSG - Bayern München

Tipp: Bayern M. nyer + PSG lapjai 2.5 over
Odds: 3.30
Iroda: Unibet

A Bayernnek már otthon is illett volna megnyernie az odavágót, de hiába a rengeteg lehetőség, nem tudtak élni velük... úgy gondolom, mégegyszer ennyit nem hibáznak majd és akár a továbbjutást is kiharcolhatják... Az olasz játékvezetőtől pedig sok lapot várok, pláne a minden eszközt bevető franciák kárára...

PSG - Bayern Münich
tipp: Bayern Münich -1,5 AH
odds: 3,20
iroda: Unibet

Indkolás: Még most is azt tartom, hogy a City mellett a Bayern az idei BL egyik nagy esélyese, még annak ellenére is, hogy nagy hátránnyal vágnak neki a visszavágónak és min. két gólos győzelmet kell legalább arassanak a továbbjutáshoz. Viszont nem hiszem megint akkora mákja lenne a PSG-nek mint a múlthéten. Navas két bomba meccsen van túl, Barca elleni visszavágón is erőn felül védett, illetve az első Bayern elleni meccsen is, tőle is várható most már hiba. Tippem tehát, hogy a Bayern legalább két góllal nyer, ami továbbjutást is jelent számukra.

PSG - Bayern Münich
Tipp: Bayern Münich góljai 3,5 felett @ 6.00 (bet365)

Férfias tippet akartam férfias téttel, de egy 100K-nál többet azért én sem mertem rátenni. Szóval a lényeg, hogy a Bayern űrfutballt játszik, az odavágón annyi lövés és helyzet volt, mint más csapatnál egy BL-szezonban. Ha netán most sülnek a befejezések, netán beesik egy(két) büntető, én simán el tudom képzelni, hogy össze-vissza veri a Bayern a PSG-t. Meg nézzük már meg azt a PSG védelmet? Nevenincs senkik kis túlzással. Olyan ez a tipp, mint az egyszeri kurva, csak arra vár, hogy megrakják.

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 13, 2021, 14:04:58
játékon kívül:

PSG-Bayern
BL
Tipp: Alaba kaput eltaláló lövései 0,5 felett @ 6.00 (betclic)

amiért csak játékon kívül küldöm be, az az, hogy nekem maximum 5 Ft-ot enged rátenni  ;D 10K-t akartam ráküldeni, és akkor jött a kis ablakban az üzi, hogy max. 5 Ft  ;D
Indokom annyi lett volna, hogy Alaba az első meccsen 5-ször kísérletezett, és egyszer talált kaput, szerintem megint mindenki mindenhonnan lő majd, egész value opciónak érzem.

Szép volt, ezt megpakoltam én is!

Idézetet írta: Assassin Dátum április 13, 2021, 17:58:19
Labdarúgás, UEFA Bajnokok Ligája, 2021. 04. 13., 21:00

PSG - Bayern München
Tipp: Fogadásépítő - 4,5 gól alatt + Bayern München szögletei 13,5 alatt


Odds: 1,50
Iroda: Bet365


Nyertes!

#25 április 14, 2021, 10:24:53, sportbettorpro
Idézetet írta: sportbettorpro Dátum április 13, 2021, 16:06:39
EURÓPA: Bajnokok Ligája - Play Off - Negyeddöntők
13.04.2021 21:00
PSG - Bayern München
Tipp: 10.0 szöglet felett
Odds: 1.83
Bet365

Anno én is hittem a német küzdeni akarásban, soha fel nem adásban, robotszerűnek látva a német játékosokat. De az utóbbi időben nem láttam erre sok példát. Ugyanakkor megkedveltem őket, és talán csak természetesnek veszem ezt a hozzáállást. A 2002-es VB-n nagy meglepetésre a döntőig jutottak, 2006-ban egyenlítettek a Messi-féle argentin csapat ellen, talán a hosszabbítás utolsó perceiben. 2010-ben is nagyot mentek, a 14-es VB-t pedig megnyerték, a döntőben a hosszabbítás utolsó perceiben betalálva a német hagyományokhoz méltón. Küzdeni valóban tudnak, de már nem tűnnek verhetetlennek, olyannak, akik mindig kiegyenlítenek az utolsó percben is. Talán a honosított játékosok is változtathatnak ezen a mentalitáson. A Bayern ugyanakkor szerintem a világ legjobb csapata, és jó esélye lett volna és lesz is, hogy még néhány BL-t nyerjen a következő években.
Szkeptikus vagyok a továbbjutást illetően, noha örülnék neki. Az első meccsen egykapuztak, de sajnos kikaptak, és most már két góllal kéne nyerniük Lewandowski nélkül. Azonban sok szöglet lehet most is az első mérkőzés után, ahol 16 volt, és ott is a Bayern vállalt el 15-öt, és most is támadni fog, a PSG meg kontrázni.
Lehet, hogy egyesek 10 forintot sem tennének rá, de ha választani kéne egy 2.00 körüli oddst, én talán ezt választanám.

nyertes

Idézetet írta: zbking Dátum április 13, 2021, 14:51:28
Játékon kívül:

Porto lövi a több szögletet 1,95-2,24 között

Furcsa nekem ez az odds, 9-4 lett az első meccs, csont ugyanabban a stadionban fogják játszani a visszavágót is, Sevillaban.

Ez az első meccs képe alapján olyan odds, mintha Londonban lenne a visszavágó.


Mindenképpen value. Tippmixen a legjobb az odds.


Ez sem volt gyenge tipp :beerchug:,raktam -1 hendi porto,race to 7 porto és 7.5 over porto szögiket,mindhárom jött.
Köszi, :great:

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 13, 2021, 14:04:58
játékon kívül:

PSG-Bayern
BL
Tipp: Alaba kaput eltaláló lövései 0,5 felett @ 6.00 (betclic)

amiért csak játékon kívül küldöm be, az az, hogy nekem maximum 5 Ft-ot enged rátenni  ;D 10K-t akartam ráküldeni, és akkor jött a kis ablakban az üzi, hogy max. 5 Ft  ;D
Indokom annyi lett volna, hogy Alaba az első meccsen 5-ször kísérletezett, és egyszer talált kaput, szerintem megint mindenki mindenhonnan lő majd, egész value opciónak érzem.

Most én se hagytam ki,szép volt. :ok:

Nekem amúgy az előző három vesztes lett, hiába lett ma nyertes.

Sajnos a mai napon nincs nyertes. Sok sikert továbbra is!  :)