ATP Monte Carlo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Itt lehet beszélgetni az idei Monte Carlo Masters mérkőzéseiről.  :topbet_125:

https://www.youtube.com/watch?v=rlzcSfPnxMY

Monte Carlooooo :)

Marcika Sonegóval kezd, az nem rossz, főleg úgy h még ma Cagliariban elődöntőzik az olasz, aztán ha Zverev kifog egy szar napot ott is lehet esély

Egyetértek veled ha az olaszt nem veri meg most akkor soha.Bár ha ma nyer szerintem vissza is lép Sonego.
A Karatsev-Musetti első fordulóban mindenképp érdekes kis meccsnek néz ki.
Monfis-Andujar találkozón nem is meglepő,hogy kicsit esélyesebb a spanyol,de az is jó meccs lesz.
Gofin-Cilic se piskóta.
A vasárnapi meccsekből szerintem ezeket érdemes nézni akinek van kedve.
Végre salak szezon :great:

Idézetet írta: Powell Dátum április 10, 2021, 12:07:09
Egyetértek veled ha az olaszt nem veri meg most akkor soha.Bár ha ma nyer szerintem vissza is lép Sonego.

Szerintem azért fáradtan is el fog ütögetni a 12 000 eurós rajtpénzért 8)

Összehasonlításképpen:

Cagliari winner 40 100€, finalist 28 750€, semifinal 20 465€.

Ha ilyen tempóban haladnak a meccsek még kipiheni magát Sonego...esetleg csak szerdán játszanak bizony meleg lehet a pite Marcinak.

Idézetet írta: Powell Dátum április 12, 2021, 19:29:25
Ha ilyen tempóban haladnak a meccsek még kipiheni magát Sonego...esetleg csak szerdán játszanak bizony meleg lehet a pite Marcinak.

Pontosan! Sajnos ez nem Marci malmára hajtja a vizet, de bízzunk benne, hogy így is túljut rajta.

Medve pozitív tesztet mutatott, így "OUT OF MONTECARLO"  :o

#7 április 13, 2021, 16:56:31, csatarid
Sokszor visszajött már Fucso nagy hátrányból de ez most nagyon nehéz lesz  :'(   3-6 *15-40

Sonego kiidegelte Marcit, aki ma valamiért nem volt a csúcson mentálisan, mert nem tudta ezt kezelni.

Az elején ott volt a break ment 3-2-re erre ütött 4 ki nem kényszerített hibát és bukta is az adogatást... :noway:

Számtalan esélye volt a 2.szett elején a breakre. Mind a három Sonego szervánál ott volt a sansz, de ma teljesen szét volt esve és egyiket sem tudta kihasználni ami pont az erőssége volt eddig..  :-\

Első salakos meccs egy jó formában lévő Sonego ellen... szerintem nem volt ez blama... meg igazából meglepetés sem... Én az olaszra fogadtam, 2.30-ért inkább benne volt érték. Év elején egy fiatal teniszezőnél még nem olyan nagy probléma, hogy előtte végigteniszezett egy hetet.

Thiem-mel mi a helyzet? Sérült vagy covidos?

mentálisan kivan, idén kevesebb versenyen akar elindulni, elvileg csak belgrádban meg madridban indul a garros előtt

Szedd már össze magad Goffin..  :-X