Napi tipp - április 16.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - április 16.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Budafok-DVTK
NBI
tipp: Lesz piros lap @ 4.20 (unibet)

Igazi kiesési rangadó, elég csak a tabellára nézni, két utolsó meccsel, a DVTK-nak szinte kötelező nyerni, a Budafoknak sem ártana, és itt a 3 pontért mindent meg fognak tenni szerintem. Ha nem lesz sima, akkor feszült lesz a végjáték, valakinek csak eldurran az agya, de egy jó 3-0-nál is előfordulhat épp a frusztrációból adódóan, hogy valaki úgy lép oda, ahogy 3-0-nál mondjuk nem illik. Az első meccsük még lapszegény volt, de a 2. amikor már érezték a felek, hogy ebből könnyen kiesés lehet, hozott egy raklap sárga lapot, meg egy pirosat is.

Sajna a sporit még nem tudtam kideríteni, talán még nincs is hivatalos, de akárkit küldenek ki, szerintem ott azon a csörtén előfordulhat kiállítás, ilyen szorzón meg nem hagyom ki. Valami 2.23-at fizet az 5.5 lap felett, az is egész korrekt (azt is húztam, sőt az a fő tipp), de ide a neccsebb tippem nevezem be.

2021.04.16. 01:00
Perui Primera Div.
UTC Cajamarca - FBC Melgar
Tipp: 2-3 gól
Odds: 1,95
Bet365

Cambuur - Helmond
Labdarúgás Hollandia Eerste Divisie
2021.04.16. 20:00

Tipp: mindkét csapat mindkét félidőben rúg gólt
Odds: 12.00
Iroda: bet365

A Cambuur lényegében feljutott, már csak matematikai esélye van arra, hogy lecsússzon az első két hely valamelyikéről. Öröm focit fognak tolni a hátralévő pár fordulóban, nem igazán fognak foglalkozni a védekezéssel. 96 gólt lőttek eddig, rá ennek a sok gólra. Az utolsó két meccsükön az Excelsior és a Den Bosch is mindkét félidőben betalált nekik. Az Excelsior hasonló erősségű csapat, mint a Helmond, így látok esélyt arra, hogy ez megint megtörténik.

Tenisz, ATP, Monte Carlo, 2021. 04. 16., 14:00

Ruud, Casper - Fognini, Fabio
Tipp: Mérkőzés nyertese - Ruud, Casper


Odds: 1,78
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagyot küzdött tegnap a norvég Carreno-Busta ellen, nem véletlen hozzák esélyesnek ki a bukik. Én is azt hiszem, hogy ő lép tovább ebből a párharcból, jóllehet, az olasz is simán hozta eddig a meccseit. De igazán komoly névvel még nem találkozott. tulajdonképpen Rudd lesz az első komolyabb próbatétel Monte-Carloban.  Szerintem egyúttal a végállomás is számára.

2021. 04. 16. 19:30
Jégkorong, AUSZTRIA, ICE Hockey League - Play Off

Bolzano - Klagenfurt

Tipp:    6,5 gől felett
Odds:   3.40
Iroda:   Tippmixpro

Cambuur-Helmond
Cambuur 2.5 gól felett
1.53
bet365

premier league 21:00
Everton-Tottenham
ht ft 1/1
6.00
bet365

A Tottenham idén verhető, most mindkét csapat rosszabb időszakban van. Kiszámíthatatlanok mindketten. Ha az Everton megszerzi a vezetést, a defenzív Spurs nem biztos, hogy vissza tud majd jönni a meccsbe. Az Everton pedig, ha jó napot fog ki, megszerezheti a 2. gólt is majd. 4 meccse nem nyert, itt az ideje tehát, hogy nyerjen. Az odds nem rossz.

Sziasztok!

Időpont: 2021.04.16. (20:30)
Esemény: Foci Észak - Írország (Coleraine - Glentoran)
Tipp: Több mint nyolc szöglet a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Mindkét csapat gólt szerez a mérkőzésen - Igen
Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Odds: 7.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Coleraine második helyen áll a bajnokságban és remek formában valamint már bejutott a bajnokság Play Off mezőnyébe. Glentoran harmadik helyen áll a bajnokságban és szintén bejutott a bajnokság Play Off mezőnyébe. Ma így egy felszabadult játékot lehet látni és ebbe igen sok gól belefér mint korábbi mérkőzésükön is és nem lehet gond a gólváltással és remélhetőleg szögletek is lesznek bőven.

Idézetet írta: Assassin Dátum április 16, 2021, 11:21:46
Tenisz, ATP, Monte Carlo, 2021. 04. 16., 14:00

Ruud, Casper - Fognini, Fabio
Tipp: Mérkőzés nyertese - Ruud, Casper


Odds: 1,78
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagyot küzdött tegnap a norvég Carreno-Busta ellen, nem véletlen hozzák esélyesnek ki a bukik. Én is azt hiszem, hogy ő lép tovább ebből a párharcból, jóllehet, az olasz is simán hozta eddig a meccseit. De igazán komoly névvel még nem találkozott. tulajdonképpen Rudd lesz az első komolyabb próbatétel Monte-Carloban.  Szerintem egyúttal a végállomás is számára.


Nyertes!

Sportág, időpont:  Kosárlabda, 2021.04.16., 21.10
Esemény: Utah Jazz - Indiana Pacers
Tipp: Indiana nyer és mindkét csapat szerez 100 pontot + Sabonis 15 vagy több pontot dob
Odds: 7,5
Iroda: Bet365
Indoklás: Hazai pályán egyértelműen a Utah a mérkőzés esélyese, de azt gondolom, hogy most meglepheti őket a Pacers. A Jazz előző meccsén három alapember is hiányzott (egyikük pihent, kettő sérült volt), emiatt az OKC ellen nem is volt "tökéletes" a Utah játéka. A fogadás leadásakor még nem lehetett tudni, hogy visszatér-e Clarkson és Ingles, de ha nem, akkor nagyon nehéz dolga lesz a hazaiaknak. (Bár szurkolok a Utahnak, de a tippem szempontjából én még egy meccset pihentetném mindkettejüket.) Az Indiana nagy hajrát nyitott, hogy bekerüljön a legjobb hat közé, és ne kelljen pótmeccseket játszaniuk a rájátszásért. Az utolsó 5 meccsükből csak a Clippers ellen veszítettek, de még azon is jól játszottak. Ráadásul 126 pontot átlagoltak ezen utolsó 5 összecsapás alatt (háromszor is 130 pont fölé jutottak), vagyis a dobóformával sincs gond. Ha a Utah nem hozza a legjobb játékát és nem jön a szokásos 20-25 sikeres tripla, akkor nem érzem olyan lefutottnak ezt a rangadót, mint ahogy az oddsmesterek gondolják. Végül pedig mivel Sabonis rendre hozza a jó teljesítményt mostanában, így remélem, hogy a 15 pont elérése nem lesz neki megoldhatatlan feladat.

WTA - EGYÉNI: Charleston 2 (USA), salak - Negyeddöntők
16.04.2021 23:40
Sharma A. - Fruhvirtova L.
Tipp: 1
Odds: 1.72
Bet365


Asztalitenisz
23:45
Sidorin, Valery - Suntsov, Artem
Suntsov, Artem
1.85
Unibet

Suntsov sokkal jobb formát mutat. Egymás ellen felváltva nyernek, de most Suntsov újra nyerni fog.

Idézetet írta: csatarid Dátum április 16, 2021, 19:59:25
WTA - EGYÉNI: Charleston 2 (USA), salak - Negyeddöntők
16.04.2021 23:40
Sharma A. - Fruhvirtova L.
Tipp: 1
Odds: 1.72
Bet365

Nyertes