Snooker World Championship 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eljott ujra a nagy nap a Crucible szinhazban. Nem voltam most olyan passzban, hogy hosszu elemzesekkel jojjek, de a napi tippjeim megmaradnak.

1. nap 2021-04-17

Mark Joyce +6.5 1,40
Bingtao - Gould 15.5 felett 1,44
Robertson - Wenbo 14.5 felett 1,44
Maguire 1,53
Gilbert -1.5 1,53

Utolso harom nalam erosebb, azt egy kombiban megnezem. Mivel 10 nyert van, csak Ronniek meccse er ma veget ezekbol.


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 22., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 22., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 22., 12:00CET

Robertson - Lisowski

Nagy meccsnek igerkezik, de szerinten sima Robertson siker lesz belőle..


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 26., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 26., 12:00CET

Ma este kialakulnak a negyeddöntők, onnan lesz egy pár izgalmas tippem, meg a végső kimenetelre is ötletem..

@peshark Kit mondanál végsőre? Szemezek egy Selby 4,33-ért, aztán döntő előtt kiszállni.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 26, 2021, 19:30:35
@peshark Kit mondanál végsőre? Szemezek egy Selby 4,33-ért, aztán döntő előtt kiszállni.

@Latzka következő körben Williams jön neki, aki ellen hazakullog Selby szerintem... :)

Nálam Robertson / Williams nyeri meg. Trump most valamiért nem tényező, aztán lehet nagyon mellélövök..

Idézetet írta: peshark Dátum április 26, 2021, 19:46:53
@Latzka következő körben Williams jön neki, aki ellen hazakullog Selby szerintem... :)

Nálam Robertson / Williams nyeri meg. Trump most valamiért nem tényező, aztán lehet nagyon mellélövök..

Elfogadom a véleményedet, akkor ezt hanyagolom :) Úgy voltam vele Ronnie out; Trump és Robertson pedig a másik ágon van.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 26, 2021, 20:22:01
Elfogadom a véleményedet, akkor ezt hanyagolom :) Úgy voltam vele Ronnie out; Trump és Robertson pedig a másik ágon van.

Egyébként nem rossz a meglátás, de Williams remekül játszik és újra hozza azt a játékot, amivel megnyerte a harmadik címét. Nagy meccs lesz, mert Selby is sokat változott és biztos vagyok benne, hogy esélyesként hozzák majd ki a meccs előtt, de nálam Willo megveri Selbyt..

Negyeddöntős meglatasaim:

83238 H
Neil Robertson - Kyr. Wilson
Neil Robertson -1,5 (Hendikep -1,5 (frame-szám))
1,56

64113 V
A. McGill - S. Bingham
Több, mint 22,5 (Frame-szám 22,5)
1,95

01074 V
S. Murphy - J. Trump
J. Trump -2,5 (Hendikep 2,5 (frame-szám))
1,52

01055 H
M.J. Williams - M. Selby
M.J. Williams (A mérkőzés győztese)
2,66

01069 H
M.J. Williams - M. Selby
M.J. Williams +3,5 (Hendikep 3,5 (frame-szám))
1,58 <- :topbet_125:

Idézetet írta: Latzka Dátum április 26, 2021, 19:30:35
@peshark Kit mondanál végsőre? Szemezek egy Selby 4,33-ért, aztán döntő előtt kiszállni.

::) ::) ::) Jó tipp volt ez a Williams győzelem, nagyon közel járt az igazsághoz..

Idézetet írta: peshark Dátum április 28, 2021, 15:06:33
::) ::) ::) Jó tipp volt ez a Williams győzelem, nagyon közel járt az igazsághoz..

Valóban nem sok hiányzott, hogy bújnia kelljen az asztal alatt ;D

Tegnap amúgy azon gondolkoztam, hogy érdekes, hogy mennyire megmaradt a snookerben az elegancia. Ilyen jól begombolt fehér ingben, mellényben, szövetnadrágban játszani számomra nagyon gáz lenne ??? Edzeni miben szoktak? (a kérdésem félkomoly)