Snooker World Championship 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 29., 12:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 29., 12:00CET

Eskuszom, hogy Selby vagy valami komoly nyugtatot tol, vagy ez resze a jatek-pszichologiajanak, de borzaszto az ember...

A szünet is a legjobbkor jött.. amikor egy frame kell Selbynek.  :)

Rendesen elszúrta Selby, pedig kezében volt az a frame. Már pihenhetne a döntőre, ehelyett most várhatja, hogy vége legyen a másik meccsnek és azután befejezzék a sajátjukat ???

Neztetek a meccset? Alapbol nem birom Selbyt a szarakodasa miatt, de ilyen stilusban egyszeruen nem lehet vb-t nyerni..

Komoly volt itt a vége. Bingham néhány ponttal megajándékozta Selbyt és továbblökte a döntőbe.  :redchug:

Ne is mondd.. :bash: Remelem Murphy marad a mai zaro formajanal es akkor nem lesz gond.

1. szakasz szazas breakek (1-4 frame) 0.5 alatt 2,20

Faradtak lesznek mindketten, azert kis izgalom is lesz az elejen, csak egy vb dontorol beszelunk. Ez a 2,20 pont az, amin meg megrakom, nyilvan mindketten tudnak zsenialisan jatszani es lehet egybol szazassal nyitjak a meccset.. :D

Egyebkent gyoztesre Murphyt mondanek, de nem szakmai alapon..

Na igen Murphy 2,75-ös oddsában van inkább érték. Vagy valami plusszos hendi akár.

Belenéztem tegnap, látszik, hogy laikus vagyok, mert fordítva adnám a döntő oddsait :D

Idézetet írta: csatarid Dátum május 02, 2021, 11:15:25
Na igen Murphy 2,75-ös oddsában van inkább érték. Vagy valami plusszos hendi akár.

Az a baj ezekkel a hendikkel meg ugy egeszeben a snookerrel, ami mondjuk tegnap Murphyeknel tortent.. :D 12-9 volt Wilsonnak, nem hittem, hogy a 29.5 over miatta nem fog osszejonni... ::)


Idézetet írta: Latzka Dátum május 02, 2021, 14:15:55
Ma befejezik?

Á nem, 4 szakasz van, 18 nyertig tart.. Hetfon 21:00tol van a vb donto utolso szakasza hagyomanyosan.

Idézetet írta: peshark Dátum május 02, 2021, 10:44:49
1. szakasz szazas breakek (1-4 frame) 0.5 alatt 2,20

Ez legalább sima volt.. :ok: