ATP Barcelona, Belgrád

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP tornák: Barcelona, Belgrád

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

"Belgrádban versenyzett volna hétfőtől Fucsovics Marci, de vasárnap délután visszalépett, nem indul, pedig végre nem kellett attól tartania, hogy megint megkapja Andrej Rublovot."

Várjuk a videot :laugh: :redchug:

Fabio Fogninit leléptették a barcelonai ATP verseny második körében.
Az olasz 0-6, 4-4-re állt Zapata Miralles ellen, amikor a bíró sportszerűtlen magatartás miatt véget vetett a meccsnek.

Rafa olyan mint amikor télen próbáltam anno berúgni a robogót... Elég nehézkes szülés lesz ez  ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum április 21, 2021, 18:10:43
Várjuk a videot :laugh: :redchug:

Fabio Fogninit leléptették a barcelonai ATP verseny második körében.
Az olasz 0-6, 4-4-re állt Zapata Miralles ellen, amikor a bíró sportszerűtlen magatartás miatt véget vetett a meccsnek.

Vonalbironak szolt be valami olyat, ami miatt tanácskoztak kicsit aztán leleptettek.. Utana mondjuk a haloba belevagta az utot lemenetel kozben de na.. :D

Karatsev ezzel,hogy legyőzte Djokovicot hazai pályán szerintem megmutatta,hogy nem egynyári siker volt az AU Openen.Stabil top20-30-as játékos lesz a jövőben.

Idézetet írta: Powell Dátum április 25, 2021, 11:01:33
Karatsev ezzel,hogy legyőzte Djokovicot hazai pályán szerintem megmutatta,hogy nem egynyári siker volt az AU Openen.Stabil top20-30-as játékos lesz a jövőben.

Ma viszont szerintem a tegnapi hosszú meccs után nem sok esélye lesz Berrettini ellen.

Hát lefőttem párszor ezen a döntőn, azért idén közel sincs akkora dominancia salakon, mint amit "megszoktunk". Mondjuk a lényeg, hogy a végén Rafa háta legyen salakos.. ::)