Napi tipp - május 9.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - május 9.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


2021.05.09. 02:00
Paraguayi Div. Prof.
Cerro Porteno - Nacional Asuncion
Tipp: 1-1
Odds: 6.00
Bet365

Kisvárda - Paks
Labdarúgás Magyarország NB1
2021.05.09. 17:30

Tipp: Kisvárda over 1,5 / Paks over 2,5 / over 6,5 / Paks győzelem (fogadásépítő)
Odds: 36.00
Iroda: unibet

A Paks még soha nem nyert Kisvárdán, erre most viszont nagyon jó esély mutatkozik. Kiváló formában vannak a zöld-fehérek, bárkit képesek megverni a Fradin kívül. A Paks győzelem nálam pipa.

Supka védekezni akar, Bognár Gyuri támadni. Kinek a terve fog megvalósulni? A közönségé és Bognáré, vagy a tök alkalmatlan Supkáé? Szerintem a hazai játékosok most megmutathatják, nem csak védekezni tudnak. A jövő évi szerződések megkötése most zajlik, lehet megmutatni Révésznek, hogy mire képesek. A paksi védelem nagyon gyenge, tudnak rúgni kettőt hazai pályán (pl. Viana, Bumba és Sassa). Kisvárda over 1,5 pipa.

A paksiaknál a három gól simán lecsöpöghet, bárki képes gólt rúgni: Hahn, Nagy Ricsi, Sajbán, Bognár, Ádám Martin, Haraszti és Balogh is. Hahn válogatott kerettag lett, gólkirály, most is rúghat kettőt. Bognár is egyre jobb, benne is ott a gól. Ez már három, tehát a Paks over 2,5 pipa.

Összesen öt gólt szedtünk össze, még kettőt kell, mint a Hét krajcárban. Böde Dani fejel egyet, és a legutóbbi gólszerzője a Kisvárdának, Cirkovics is bólinthat egyet. Így már összejött a hét gól, tehát over 6,5 pipa. A végeredmény 3-4.

Getafe-Eibar
LaLiga
Tipp: Kike Garcia lapot kap @ 8.00 (bet365)

Remélem, elég lesz a 8.00-as odds a sikerhez, bár nem zárom ki, hogy Szigo atombombája nem esik le.

Szóval az én tippem, hogy Kike Garcia lapot kap. A pirosat sem zárom ki (67.00-es odds),de maradok a lapnál. Legutóbb vénségére mesterhármast rúgott, minden 'bepattant róla'. Általában viszont nem annyira hatékony, bár még így is a legjobb támadó. Hihetetlen emóció dolgozik benne, ha minden Eibar-játékos úgy küzdene, az Eibar középmezőnyben lenne. Viszont Kike Garcia azért képes meggondolatlanságra, olyan Fekir-féle, vagy említhet5ném a Getás Matát, vagy Diego Costát, szóval gólok és lapok.
Gerciát ki lehet hozni a sodrából, biztos vagyok benne, hogy Djenék meg is próbálják. Sajnos Rojas fújja, egyértelmű volt, hogy az RFEF őt küldi, de hiába a legkevésbé lapot osztó spori, szerintem Kike Garcia eséyles, hogy egyet valahogy begyűjt. akár duma, akár ütés, akár rúgás, hiába csatár, benne olyan érzelmek dolgoznak, hogy tényleg be kell próbálni ilyen szorzón a lapot. Ráadásul tényleg brutál téttel bíró meccs, az Eibar akár most ki is eshet, ezt meg nem biztos, hogy ő fel tudja dolgozni. Én imádom azokat a játékosokat, akiken lehet látni, hogy élnek-halnak a pályán. Mindenkibe kéne egy kis Kike Garcia.

Egyébként erre a meccsre a piros lap is jó tipp lehet, jó kis feszült találkozónak tűnik, nem zárom ki, hogy valakinek elszáll az agya, és akár egyből pirosat kap. Rojas nagyon ritkán ad lapot, főleg pirosat, de ugye a VAR korszakban akár ütés, akár rúgás, kakaskodás, stb nem marad észrevétlen. Meg ha valamilyen csoda folytán az Eibar mondjuk vezetést szerez, na akkor forr csak fel Djenéék agyvize :D Bár szerintem az Eibar megtöri a Getafét, sajnos túl sokszor láttam puhának idén az Eibart.


Labdarúgás
18:00
Hertha BSC-Bielefeld
Hertha BSC
1,86
Unibet

Igazi kiesési rangadót rendeznek a Bundesben. Dárdai munkája már látszódik a Berlinieken, szerintem sikerrel veszik ezt az akadályt, és közelebb kerülnek a bennmaradáshoz. A Bielefeld egy ötöst kapott legutóbb a Gladbachtól, mely bizonyosan nem tett jót az önbizalmuknak.

2021. 05. 09. 17:00
Labdarúgás, MAGYARORSZÁG, Merkantil Bank Liga

Soroksár- Kaposvár

Tipp:    3,5 gól felett
Odds:   3.05
Iroda:   Tippmix

A vendégek már kiestek, a játékosok mennének szerte-szét, edző lemondott, sz....k bele mindenki az egészbe. A kis Fradi akár egymaga is képes 4-et gurítani, bár a formájuk elég gyenge, de nem áll tőlük távol egy sokgólos meccs. 

Foci, Ligue 1
2021-05-09 21:00

Rennes - PSG
PSG 4.5 szöglet felett
1,81
unibet

Mennie kell a párizsiaknak, a Lille lépéselőnyben van, a fővárosiaknak kötelező a győzelem. Nyomniuk kell, ami azért 5 szögletet könnyen szülhet egy teljes meccs alatt..

Parma-Atalanta
Mindkét csapat szerez gólt+Gólszám 2.5
Igen és több,mint 2.5 gól
2.02
Tippmix

A hazaiak már kiestek, de épp ezért már felszabadultan játszhatnak. Sok a hiányzó, de a hét meccses nyeretlen szériájukat biztos meg szeretnék szakítani. A vendégek az ezüstre hajtanak, és a Milan elleni meccs kivételével papíron mindet simán hozniuk kellene. A legtöbb gólt szerezték, de azért a védelem sebezhető. Látok értéket ebben a tippben.

Foci, NB2
2021-05-09 17:00

Meccs: Soroksár - Kaposvár
Tipp: 1/1 (HT/FT)
Odds:2,37
Office:bet365

Indoklás: Totális összeomlás jöhet a Kaposvárnál.. nincs egységesség, belső balhék vannak. Soroksáron múlik elsősorban a meccs kimenetele. Ha lesz kedve focizni a hazai csapatnak, akkor sima Soroksár győzelem születhet.

NB2 futball, 2021.05.09 17:00

Soroksár - Kaposvári Rákóczi
tipp: összes gól 4.5 felett
odds: 5.75
iroda: betclic

A Kaposvár matematikailag bennmaradhat még, de semmi nem utalt arra elmúlt hetekben, hogy lennének ilyen ambícióik. A DEAC-tól hármat kaptak, azon a meccsen ott is voltam, széteső csapat benyomását keltették.egymással vitatkoztak a játékosok.Dr Magneto azaz Várhidi leköszönő nyilatkozata is sokatmondó volt. Valami nem kóser Kaposváron.
A Soroksárnak semmi tét, de vannak kreatív játékosaik, ha akarnak tudnak közönségszórakoztató, sokgólos meccset játszani.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 09, 2021, 10:29:28
Getafe-Eibar
LaLiga
Tipp: Kike Garcia lapot kap @ 8.00 (bet365)

Remélem, elég lesz a 8.00-as odds a sikerhez, bár nem zárom ki, hogy Szigo atombombája nem esik le.

Szóval az én tippem, hogy Kike Garcia lapot kap. A pirosat sem zárom ki (67.00-es odds),de maradok a lapnál. Legutóbb vénségére mesterhármast rúgott, minden 'bepattant róla'. Általában viszont nem annyira hatékony, bár még így is a legjobb támadó. Hihetetlen emóció dolgozik benne, ha minden Eibar-játékos úgy küzdene, az Eibar középmezőnyben lenne. Viszont Kike Garcia azért képes meggondolatlanságra, olyan Fekir-féle, vagy említhet5ném a Getás Matát, vagy Diego Costát, szóval gólok és lapok.
Gerciát ki lehet hozni a sodrából, biztos vagyok benne, hogy Djenék meg is próbálják. Sajnos Rojas fújja, egyértelmű volt, hogy az RFEF őt küldi, de hiába a legkevésbé lapot osztó spori, szerintem Kike Garcia eséyles, hogy egyet valahogy begyűjt. akár duma, akár ütés, akár rúgás, hiába csatár, benne olyan érzelmek dolgoznak, hogy tényleg be kell próbálni ilyen szorzón a lapot. Ráadásul tényleg brutál téttel bíró meccs, az Eibar akár most ki is eshet, ezt meg nem biztos, hogy ő fel tudja dolgozni. Én imádom azokat a játékosokat, akiken lehet látni, hogy élnek-halnak a pályán. Mindenkibe kéne egy kis Kike Garcia.

Egyébként erre a meccsre a piros lap is jó tipp lehet, jó kis feszült találkozónak tűnik, nem zárom ki, hogy valakinek elszáll az agya, és akár egyből pirosat kap. Rojas nagyon ritkán ad lapot, főleg pirosat, de ugye a VAR korszakban akár ütés, akár rúgás, kakaskodás, stb nem marad észrevétlen. Meg ha valamilyen csoda folytán az Eibar mondjuk vezetést szerez, na akkor forr csak fel Djenéék agyvize :D Bár szerintem az Eibar megtöri a Getafét, sajnos túl sokszor láttam puhának idén az Eibart.

Bravó!  :beerchug:

05.09. 21:00
Labdarugás Spanyol La Liga
Real Madrid - Sevilla
Hazai vagy döntetlen + kevesebb mint 4 gól
1,80
Bet365

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.05.09. 18:30
Esemény : Villareal  - Celta Vigo
Tipp:  Villareal
Odds: 1.71
Iroda: Tippmix

09.05.2021 20:00
Arsenal - West Brom
Tipp: Arsenal nyer
Odds: 1.52
Iroda: unibet

FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 - 36. forduló
09.05.2021 21:00
Rennes - PSG
Tipp: 2
Odds: 1.50
bet365