ATP Madrid

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP torna: Madrid

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Isner bekezdett, 28 asszal salakon  ;D ;D ;D


22bet-en van a Bublik - Shapo meccsre ász piac és kettőshiba piac is... Érdekes lehet mindkettő... Teljes meccsre 11.5 a line az ászokra, ez két szettben is könnyen lejöhet ezen a meccsen, ha 3 szettes lenne, akkor meg szerintem szinte fix, hogy lejön. A kettőshiba line 7.5, ezt Bublik egymaga is képes lehozni ha olyan napja van... Fucso ellen 8 ász mellett 2 kettőst ütött csupán, viszont előtte Martinez ellen 6 ász mellé 6 kettőst ütött, De Minaur ellen pedig 6 ász és 7 kettős volt a mérlege... mindezek sima 2szettes meccseken...

Én szerintem mindkét line-ra rakok egy over-t, és bízom egy jó kis agyatlan puffogtatásban... ami Bubliktól sokszor nem áll távol, de Shapo is be tud segíteni...  ;D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 04, 2021, 09:41:11
22bet-en van a Bublik - Shapo meccsre ász piac és kettőshiba piac is... Érdekes lehet mindkettő... Teljes meccsre 11.5 a line az ászokra, ez két szettben is könnyen lejöhet ezen a meccsen, ha 3 szettes lenne, akkor meg szerintem szinte fix, hogy lejön. A kettőshiba line 7.5, ezt Bublik egymaga is képes lehozni ha olyan napja van... Fucso ellen 8 ász mellett 2 kettőst ütött csupán, viszont előtte Martinez ellen 6 ász mellé 6 kettőst ütött, De Minaur ellen pedig 6 ász és 7 kettős volt a mérlege... mindezek sima 2szettes meccseken...

Én szerintem mindkét line-ra rakok egy over-t, és bízom egy jó kis agyatlan puffogtatásban... ami Bubliktól sokszor nem áll távol, de Shapo is be tud segíteni...  ;D

Komoly hogy már első játszma után megvan a DF-ből 11. Ászból is hat.. Szép tippek voltak.  :ok:

Idézetet írta: csatarid Dátum május 04, 2021, 15:03:10
Komoly hogy már első játszma után megvan a DF-ből 11. Ászból is hat.. Szép tippek voltak.  :ok:

Köszi! Első szett 3-3-nál már zöldült a DF fogadás...  ;D Az ászokhoz kellett a döntő szett, de így 16-tal zártak.  :ok:

14:00 -kor kezdődő Popyrin - Sinner csörtére, mintha túl nagy lenne az oddskülönbség.

Még nem találkoztak egymással, és mindkettejük utóbbi 20 meccsét nézve Popyrin 5 alkalommal veszített. Sinner pedig hatszor.

Ez az 5 - ös , és 1,16 -os szorzó reális?

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 05, 2021, 10:52:33
14:00 -kor kezdődő Popyrin - Sinner csörtére, mintha túl nagy lenne az oddskülönbség.

Még nem találkoztak egymással, és mindkettejük utóbbi 20 meccsét nézve Popyrin 5 alkalommal veszített. Sinner pedig hatszor.

Ez az 5 - ös , és 1,16 -os szorzó reális?

Nem a salak Popyrin kedvenc borítása, Sinner-t pedig láttam játszani salakon mostanában, elég meggyőző, az tuti! Mondjuk ilyen odds-on én nem játszom, az is biztos.

Hát Popyryn szépen behúzta vesztett helyzetből az első szettet . Utána már Sinner sokkot kapott.

Az     Paire - Tsitsipas előző találkájukon bepróbáltam, hogy valamelyik szettet 0-ra nyeri   Tsitsipas. Akkor a másodikban 6:1 lett.

Necces lesz ez a Garros :P