Május 16, 2021, 01:19:11 am CEST

Szerző Téma: ATP Madrid  (Megtekintve 281 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Infó

ATP Madrid
« Dátum: Május 03, 2021, 07:14:38 am CEST »
Heti ATP torna: Madrid

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Nem elérhető hubika88

Re:ATP Madrid
« Válasz #1 Dátum: Május 03, 2021, 12:49:06 pm CEST »
Isner bekezdett, 28 asszal salakon  ;D ;D ;D

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Latzka

« Válasz #2 Dátum: Május 03, 2021, 16:54:33 pm CEST »
Marci már OUT, de nálam ez az év ütése :topbet_125:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #3 Dátum: Május 04, 2021, 09:41:11 am CEST »
22bet-en van a Bublik - Shapo meccsre ász piac és kettőshiba piac is... Érdekes lehet mindkettő... Teljes meccsre 11.5 a line az ászokra, ez két szettben is könnyen lejöhet ezen a meccsen, ha 3 szettes lenne, akkor meg szerintem szinte fix, hogy lejön. A kettőshiba line 7.5, ezt Bublik egymaga is képes lehozni ha olyan napja van... Fucso ellen 8 ász mellett 2 kettőst ütött csupán, viszont előtte Martinez ellen 6 ász mellé 6 kettőst ütött, De Minaur ellen pedig 6 ász és 7 kettős volt a mérlege... mindezek sima 2szettes meccseken...

Én szerintem mindkét line-ra rakok egy over-t, és bízom egy jó kis agyatlan puffogtatásban... ami Bubliktól sokszor nem áll távol, de Shapo is be tud segíteni...  ;D

Nem elérhető csatarid

« Válasz #4 Dátum: Május 04, 2021, 15:03:10 pm CEST »
22bet-en van a Bublik - Shapo meccsre ász piac és kettőshiba piac is... Érdekes lehet mindkettő... Teljes meccsre 11.5 a line az ászokra, ez két szettben is könnyen lejöhet ezen a meccsen, ha 3 szettes lenne, akkor meg szerintem szinte fix, hogy lejön. A kettőshiba line 7.5, ezt Bublik egymaga is képes lehozni ha olyan napja van... Fucso ellen 8 ász mellett 2 kettőst ütött csupán, viszont előtte Martinez ellen 6 ász mellé 6 kettőst ütött, De Minaur ellen pedig 6 ász és 7 kettős volt a mérlege... mindezek sima 2szettes meccseken...

Én szerintem mindkét line-ra rakok egy over-t, és bízom egy jó kis agyatlan puffogtatásban... ami Bubliktól sokszor nem áll távol, de Shapo is be tud segíteni...  ;D

Komoly hogy már első játszma után megvan a DF-ből 11. Ászból is hat.. Szép tippek voltak.  :ok:

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #5 Dátum: Május 05, 2021, 10:26:47 am CEST »
Komoly hogy már első játszma után megvan a DF-ből 11. Ászból is hat.. Szép tippek voltak.  :ok:

Köszi! Első szett 3-3-nál már zöldült a DF fogadás...  ;D Az ászokhoz kellett a döntő szett, de így 16-tal zártak.  :ok:

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #6 Dátum: Május 05, 2021, 10:52:33 am CEST »
14:00 -kor kezdődő Popyrin - Sinner csörtére, mintha túl nagy lenne az oddskülönbség.

Még nem találkoztak egymással, és mindkettejük utóbbi 20 meccsét nézve Popyrin 5 alkalommal veszített. Sinner pedig hatszor.

Ez az 5 - ös , és 1,16 -os szorzó reális?

Sportfogadas.org

Exkluzív ajánlat!
« Válasz #6 Dátum: Május 05, 2021, 10:52:33 am CEST »
5000 forint értékű ingyenes fogadás

Regisztrálj általunk az Unibethez és a befizetési bónuszod mellett egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz.

Kérdésed van ezzel kapcsolatban? Segítünk.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #7 Dátum: Május 05, 2021, 11:01:47 am CEST »
14:00 -kor kezdődő Popyrin - Sinner csörtére, mintha túl nagy lenne az oddskülönbség.

Még nem találkoztak egymással, és mindkettejük utóbbi 20 meccsét nézve Popyrin 5 alkalommal veszített. Sinner pedig hatszor.

Ez az 5 - ös , és 1,16 -os szorzó reális?

Nem a salak Popyrin kedvenc borítása, Sinner-t pedig láttam játszani salakon mostanában, elég meggyőző, az tuti! Mondjuk ilyen odds-on én nem játszom, az is biztos.

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #8 Dátum: Május 05, 2021, 19:40:03 pm CEST »
Hát Popyryn szépen behúzta vesztett helyzetből az első szettet . Utána már Sinner sokkot kapott.

Az     Paire - Tsitsipas előző találkájukon bepróbáltam, hogy valamelyik szettet 0-ra nyeri   Tsitsipas. Akkor a másodikban 6:1 lett.

Nem elérhető peshark

« Válasz #9 Dátum: Május 07, 2021, 17:19:47 pm CEST »
Necces lesz ez a Garros :P

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #9 Dátum: Május 07, 2021, 17:19:47 pm CEST »