Giro d'Italia 2021 (Kibeszélő és tippjáték)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Giro 19. szakasz

Ez nagyon fontos szakasz lesz, bár mondják hogy igazán majd a szombat, de már holnap is komoly történések lehetnek.
Én korábban írtam, hogy azt gondolom Bernalnál nem múló rosszullét, egynapos krízis volt ami történt hanem több annál, aztán lehet tévedek és holnap megint úgy megy mint az első két hétben vagy az Ineos orvosi teamje úgy összerakja, hogy csak na, de én holnap is azt várom hogy megborul.
Yatesnak menni kell, mindent meg kell próbálni és én úgy gondolom be is fogja támadni Bernalt, akár már korán, a céltól 7-8 km-re. Az utolsó 5 km kemény, végig 10%-os meredekségű.
Én azt várnám nem hagynak elmenni most szökést vagy legalábbis annyira elmenni hogy az be is érjen, persze ki tudja, de Yatesnak minden sec fontos lehet, akár a jóváírásra is érdemes lehet rámenni.
Van egy másik csapat is akinek az az érdeke, hogy ne nagyon menjen végig szökés, ez a Quickstep. Szakaszgyőzelem nélkül vannak még mindig, ma Cavagna megpróbálta mint az várható volt és nagyon közel is állt hozzá de nem jött össze, túl hamar indult, ennyin múlott.
Szerintem holnap a Quickstep össze fogja törni magát, hogy Almeidával megnyeresse a szakaszt és meg is van az esélye rá.
Én nagyon agresszív menést várok holnap Yatestól és Almeidától is.
Azon gondolkozok, ha bízunk benne, hogy a szökés nem megy végig, akkor melyik a jobb tipp.
Yates top3 vagy Almeida top3?
Bár ha nem H2H-et írok ide akkor mindig baj van többnyire :D Azért most ha nem ér végig a szökés
akkor én nagyon bajosan tudom elképzelni, figyelembe véve jelenlegi formákat, motivációt stb. hogy Yates ne legyen holnap dobogón.
Szóval a tippem:

Simon Yates top3 1.97 tpro

Giro 19. szakasz

1. Almeida
2. Yates
3. Bernal
4. Caruso
5. Daniel Martinez


19.szakasz

1. Simon Yates
2. Joao Almeida
3. Bauke Mollema
4. Egan Bernal
5. Davide Formolo

19. szakasz

1. S. Yates
2. Almeida
3. Bernal
4. Dan Martin
5. Mollema

19. szakasz

1. Yates, Simon
2. Almeida, João
3. Bernal, Egan
4. Formolo, Davide
5. Martin, Daniel

19.szakasz

1.Bernal, Egan
2.Yates, Simon
3.Almeida, João
4.Bennett, George
5.Martin, Daniel

19.

1. S Yates
2. J Almeida
3. D Martin
4. E Bernal
5. G Bennett

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 27, 2021, 23:22:19
Giro 19. szakasz
Szóval a tippem:

Simon Yates top3 1.97 tpro

Ez elég jól sült el, meg is nyerte a szakaszt.

Az szép volt @firgabácsi , remélem győzelmet is húztad, amúgy jött volna az Almeida dobogó is.  :beerchug:

Bernal feltámadt, de azért a holnapi etap lesz az igaz, így pedig maradt is izgalom. Ati jól csinálta, megkapta a 3 percet a legjobbaktól, tőle egy szinten lévőktől pedig maximum 1-2 percet. Tuti olvasta a fórumot  ;D, komolyra fordítva, szerintem innentől meg kell lennie a top20-nak, ami kiváló eredmény (reménykedem abban is, hogy tartani fogja a top15-öt, de azért a holnapi etap nem lesz egyszerű). Almeida megérkezhet holnap a top5-be, de arra kíváncsi leszek, mennyit maradt Simonban. Nagyot ment Yates, de ez holnap akar vissza is üthet. Bernal most jól ment, nem látszott rajta semmi gond, de holnap is megterhelő, ilyenkor a fokozatos terhelés bármikor visszaüthet egy sérülésnél.


8-9 környékén jön a pontszámítás a mai szakaszról!

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 28, 2021, 18:35:36
Az szép volt @firgabácsi , remélem győzelmet is húztad, amúgy jött volna az Almeida dobogó is.  :beerchug:

Kösz. Ment igen az is, azzal indultam mai napi tippben. Sőt, végül Almeida top3 is ment kisebb téttel. Ez a nap elég jól sült el.

19. szakasz: https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia/2021/stage-19/result/result
1. @LuckyBeny és @GreenEagle 9-9 pont
2. @Latzka 8 pont
3. @peshark , @firgabácsi és @BvB_09 7-7 pont
4. @Hajdunorbert89 3 pont
5. @RedMunchen 1 pont

Összetett állása:
1. @LuckyBeny 59 pont
2. @Latzka 56 pont
3. @peshark 52 pont
4. @GreenEagle és @Hajdunorbert89 50-50 pont
5. @BvB_09 43 pont
6. @Powell 42 pont
7. @firgabácsi 38 pont
8. @Rwilla 25 pont
9. @RedMunchen 9 pont
10. @Giggs 8 pont
11. @csacsi1899 4 pont

Gratulálok a szakaszgyőzelemhez @GreenEagle és @LuckyBeny , szép volt!  :beerchug:
Számoljátok át a pontokat, ha hibát észleltek, írjatok bátran!




Ma sikerült nyolc ponttól megfosztanom magam, de hátha holnap visszakerülök azért a tabellára :laugh:

20.szakasz

1. Yates
2. Bernal
3. Dan Martin
4. Bilbao
5. Almeida


20.szakasz

1. Antonio Pedrero
2. Formolo
3. Yates
4. Almeida
5. Bernal