Giro d'Italia 2021 (Kibeszélő és tippjáték)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


5.szakasz

1. Tim Merlier
2. Dylan Groenewegen
3. Elia Viviani
4. Caleb Ewan
5. Fernando Gaviria


Giro 5. szakasz


Nizzolo vs Vivani ki végez előrébb? - Nizzolo 1.83 bet365


Sokat nem lehet mondani a mai szakaszról, klasszikus sprintszakasz, szökést nagyon nehéz ma elképzelni, a sprinterek csapatai fogják várhatóan uralni a versenyt a menők pedig pihennek a holnapi, holnaputáni hegyekre.
Nem tudom ki nyer ma, de Merlier nagyon erősnek tűnt nekem vasárnap, akkor is ha beleszámolom Gaviriáék hibáját, pár másik sprinter rossz helyezkedését stb. Nem bonyolította túl, 250m-ről indított és végig tudott menni úgy, hogy igazából kibújni sem tudott mögüle senki.
Aztán ha ma Ewan is ott lesz akkor nem tudom mi lesz + a vége sem lesz nagyon sima ha igaz, szűk eléggé az út ahol a befutó van azt olvasom.
Nizzolo nekem szimplán gyorsabbnak tűnt Vivianinál vasárnap, Viviani kiváló felvezetést kapott amúgy, abban nem volt hiba, én úgy láttam egyszerűen nincs meg a kellő végsebesség nála most, hogy aztán egyedi eset volt vagy nem az ma kiderül  :)
Az tény, hogy Nizzolo simán kikerülte és egy kerékpárhosszal kb. meg is verte, minden nap más persze. A tegnapelőtti napon Vivani nagyon bosszús volt, csomót dolgozott érte a csapat és ő is odatette magát, aztán Taco máshogy gondolta, ahogy Viviani is mondta "csomó energiát elpazaroltunk a semmiért", Nizzolo azona szakaszon pihent és nagy hátránnyal gurult be. Tegnap meg ugye nem sprintereknek való szakasz volt.
Meglátjuk, egyelőre frissebbnek, gyorsabbnak, robbanékonyabbnak tűnik Nizzolo nekem, de helyezkedéstől és szerencsétől is sok függ a sprintben, és Nizzolo helyezkedésben nem rossz. Nyilván bármi lehet, bezárják, bukás stb., ez benne van, de ha nem jön közbe semmi megint megelőzheti Vivianit szerintem.


Yates tegnapi betlije után nem terveztem ma fogadni, de ez a tipp tetszik @firgabácsi  :ok:

Aztán utána megláttam, hogy az Unibeten 2.20-ért adják Naesent a tegnap 3. helyen végző Fiorelli ellen. Ez vagy egy olyan hiba, amit évek óta nem követett el egyetlen fogadóiroda sem, vagy szimplán megint a Pinot-eset áll fenn, amikor tudnak valamit az irodák, amit mi nem. Fiorelli tegnap hatalmasat ment az esőben, míg Naesen pihent. Kettejük közül amúgy is Naesen a gyorsabb sprintben (az, hogy az olasz 7. lett a második szakaszon, nem jelent semmit). Nem értem a szorzókat, egyáltalán. Reálisan ez a párosítás nem is kéne, hogy létezzen (két percig néztem a képernyőt, mert nem hittem a szememnek), ha pedig szorzót adnak rá, akkor olyan 1.50 környékén lenne Naesen.

5. szakasz

1. Merlier, Tim
2. Ewan, Caleb
3. Groenewegen, Dylan
4. Viviani, Elia
5. Gaviria, Fernando

5. szakasz

1. Merlier
2. Groenewegen
3. Nizzolo
4. Ewan
5. Gaviria

5.szakasz

1.Ewan, Caleb
2.Merlier, Tim
3.Groenewegen, Dylan
4.Nizzolo, Giacomo
5.Viviani, Elia

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 12, 2021, 08:48:10
Yates tegnapi betlije után nem terveztem ma fogadni, de ez a tipp tetszik @firgabácsi  :ok:
Nem értem a szorzókat, egyáltalán. Reálisan ez a párosítás nem is kéne, hogy létezzen (két percig néztem a képernyőt, mert nem hittem a szememnek), ha pedig szorzót adnak rá, akkor olyan 1.50 környékén lenne Naesen.

Igen, ez elvileg jó csak kicsit gyanús nekem. Nem tudjuk nincs-e valami problémája Naesennek mert vasárnap nem rúgott labdába ugye, utána meg elvileg pihent, de mi van ha igazából teljesen formán kívül van vagy sérült és azért szerepelt így? Miközben az olasz jól ment eddig eléggê.
De meg lehet próbálni mert ha meg semmi nincs Naesennel akkor jöhet és jó odds.

5.szakasz

1. Groenewegen
2. Ewan
3. Merlier
4. Nizzolo
5. Sagan

5. Szakasz

1. Merlier
2. Groenewegen
3. Gaviria
4. Sagan
5. Viviani

5. szakasz

1. Merlier
2. Ewan
3. Gaviria
4. Nizzolo
5. Dekker

5. szakasz

1. Ewan
2. Merlier
3. Groenewegen
4. Nizzolo
5. Gaviria

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 12, 2021, 09:57:55
Igen, ez elvileg jó csak kicsit gyanús nekem. Nem tudjuk nincs-e valami problémája Naesennek mert vasárnap nem rúgott labdába ugye, utána meg elvileg pihent, de mi van ha igazából teljesen formán kívül van vagy sérült és azért szerepelt így? Miközben az olasz jól ment eddig eléggê.
De meg lehet próbálni mert ha meg semmi nincs Naesennel akkor jöhet és jó odds.

Délutánra ki fog derülni, vasárnap 8. lett, ami szerintem jó eredmény egy ilyen mezőnyben (Fiorelli 7. volt), próbáltam keresgetni róla infókat, de sehol semmi (ez mondjuk nem mindig jelent jót  ;D).

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 12, 2021, 12:26:06
Délutánra ki fog derülni, vasárnap 8. lett, ami szerintem jó eredmény egy ilyen mezőnyben (Fiorelli 7. volt), próbáltam keresgetni róla infókat, de sehol semmi (ez mondjuk nem mindig jelent jót  ;D).

Akárhogy is lesz, ilyen oddsszon volt benne érték szerintem. Végül is ha van vele valami gond ha nincs, bármi lehet amúgy is kerékpársportban, bukás, műszaki probléma ( defekt, akármi ) rossz pillanatban.
Egyébként én is megnéztem van-e valami spec. hír Naesenről, sérülés, betegség, de nincs.