Giro d'Italia 2021 (Kibeszélő és tippjáték)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 12, 2021, 08:26:25
Giro 5. szakasz


Nizzolo vs Vivani ki végez előrébb? - Nizzolo 1.83 bet365

Nizzolo 2., Viviani 3. , ez lejött  ;)
Igazából annak ellenére hogy egymás után jöttek be, lényegesen nagyobb a végsebessége Nizzolónak, ma is látható volt. Állva hagyta szinte Vivianit, valószínűleg utoljára rakták őket párba a bukik ezen a Girón.

Landa  :'( :-\ Pont most mikor ilyen reményt keltően kezdte a Girót. Nem tudom mi lehet vele, de nem nézett ki jól, lehet kulcsonttörés úgy ránézésre.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 12, 2021, 17:36:38
Nizzolo 2., Viviani 3. , ez lejött  ;)
Igazából annak ellenére hogy egymás után jöttek be, lényegesen nagyobb a végsebessége Nizzolónak, ma is látható volt. Állva hagyta szinte Vivianit, valószínűleg utoljára rakták őket párba a bukik ezen a Girón.

Gratula! Pedig Sabbatini nagyon jól felvezette Vivianinak. Azonban neki már csak max. ilyen harmadik helyek néznek ki. Jó, hogy csak az utolsó 18 km-t néztem, de azért sok minden történt. @Pozzato -nak is gratula,hisz a második bukás után szerintem Fiorelli se ért már fel a mezőnyre. A holnapi napot végignyomom. A 70.kilitől azért elég izgalmasnak tűnik majd.

Nem lepődnék meg, ha Ewan holnap vissza is lépne a versenytől, neki ennyi elég is volt ebből, jöhet a regeneráció és a Tour de France. Jöttek a tippek is (gratulálok @firgabácsi  :ok:), szóval jó, hogy nem szkippeltem ezt a napot. Mikor Fiorelli ráment az 1 pontra, tudtam, hogy ez a Naesen tipp jönni fog (plusz még bukott is az olasz..., Naesen meg 13. lett). Ha borzasztó szériád van, akkor is bízzál magadban, mert a tudás nem vész el, csak nincsen szerencséd.
Idézetet írta: Pozzato Dátum május 12, 2021, 08:48:10
Aztán utána megláttam, hogy az Unibeten 2.20-ért adják Naesent a tegnap 3. helyen végző Fiorelli ellen. Ez vagy egy olyan hiba, amit évek óta nem követett el egyetlen fogadóiroda sem, vagy szimplán megint a Pinot-eset áll fenn, amikor tudnak valamit az irodák, amit mi nem. Fiorelli tegnap hatalmasat ment az esőben, míg Naesen pihent. Kettejük közül amúgy is Naesen a gyorsabb sprintben (az, hogy az olasz 7. lett a második szakaszon, nem jelent semmit). Nem értem a szorzókat, egyáltalán. Reálisan ez a párosítás nem is kéne, hogy létezzen (két percig néztem a képernyőt, mert nem hittem a szememnek), ha pedig szorzót adnak rá, akkor olyan 1.50 környékén lenne Naesen.

5. szakasz végeredmény:
1. Caleb Ewan
2. Giacomo Nizzolo
3. Elia Viviani
4. Peter Sagan
5. Fernando Gaviria

5. szakasz eredménye:
1. @BvB_09 és @LuckyBeny 7-7 pont
2. @GreenEagle , @Latzka , @Hajdunorbert89 és @Rwilla 5-5 pont
3. @Powell és @curpy82 3-3 pont
4. @firgabácsi 2 pont
5. @RedMunchen 1 pont

Összetett állása:
1. @Hajdunorbert89 21 pont
2. @LuckyBeny és @Powell 19-19 pont
3. @Rwilla 17 pont
4. @GreenEagle 15 pont
5. @curpy82 14 pont
6. @BvB_09 13 pont
7. @peshark és @Latzka 12-12 pont
8. @firgabácsi 9 pont
9. @Giggs 8 pont
10. @RedMunchen 6 pont
11. @csacsi1899 4 pont

Gratulálok a szakazgyőzelemhez @BvB_09 és @LuckyBeny , szép volt!  :beerchug:
Számoljátok át a pontokat, ha hibát észleltek, írjatok bátran!

Igen, ugyanez volt vasárnap egyébként, ugyanígy szépen felvezették Vivianinak aztán elfogyott ott is és csak a kereket tudta már tenni. Úgy néz ki nincs több most benne. Ewan igazából könnyen nyert, körülbelül olyan simán verte meg Nizzolót mint Nizzolo Vivianit.

Ma lemaradtam sajnos, de @Latzka igazolja, hogy hivatalos ugyekben jartam el a nap folyaman.. ;D Holnaptol folytatom :)

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 12, 2021, 17:39:21
Landa  :'( :-\ Pont most mikor ilyen reményt keltően kezdte a Girót. Nem tudom mi lehet vele, de nem nézett ki jól, lehet kulcsonttörés úgy ránézésre.
Kórházba szállították, feladta a versenyt. Sportigazgatója, Pellizotti szerint nem törés, de majd ez most derül ki. Sajnálom őt, mert benne lett volna lehetőség támadások szempontjából.

Idézetet írta: Pozzato Dátum május 12, 2021, 12:26:06
Délutánra ki fog derülni, vasárnap 8. lett, ami szerintem jó eredmény egy ilyen mezőnyben (Fiorelli 7. volt), próbáltam keresgetni róla infókat, de sehol semmi (ez mondjuk nem mindig jelent jót  ;D).

Naesen 15. Fiorelli 178. lett, több mint 7 perc hátránnyal jött be. Hát itt nem nagyon volt vita. grat a tipphez  :) :great:

Ha Pavel Sivakov (Ineos Grenadiers), Mikel Landa (Bahrain Victorious) és Joe Dombrowski (UAE) számára voltak Top3-as vagy Top10-es remények, akkor már az olasz körverseny legelején búcsút kell inteni ezeknek. Sajnálom a versenyzőket!
Csapatszinten főleg a Bahrain Victorious számára van "szívás", hiszen a bahreini profi kerékpárcsapatnál eléggé nagy lehet a felfordulás. Pech.

Szerintem meg Pello Bilbaoban akár még több is lehet, mint Landában lett volna.

6.szakasz

1. Dan Martin
2. Grossschartner
3. Champoussin
4. Fabbro
5. Vanhoucke

6.

1. E Bernal
2. S Yates
3. G Ciccone
4. T de Gendt
5. G Visconti

Hát ezen majd behugyoztam a nevetéstől! ;D
Nézem a 22 órás sporthíradót, és volt egy mini-összefoglaló a Tour de Hongrie-ról. A szökevényeknek meg kellett állni több, mint egy percre egy vasúti sorompónál,mert jött a vonat. Ez, de gáz. Full amatőrizmus.

Giro 6.szakasz


1. Ciccone
2. Brambilla
3. Bernal
4. Yates
5. Vlasov

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 12, 2021, 22:14:14
Hát ezen majd behugyoztam a nevetéstől! ;D
Nézem a 22 órás sporthíradót, és volt egy mini-összefoglaló a Tour de Hongrie-ról. A szökevényeknek meg kellett állni több, mint egy percre egy vasúti sorompónál,mert jött a vonat. Ez, de gáz. Full amatőrizmus.

Hát a szervezők nem nézték meg a MÁV menetrendet  ;D Van ilyen