Giro d'Italia 2021 (Kibeszélő és tippjáték)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: curpy82 Dátum május 13, 2021, 16:36:51
Egész nap ezt kell hallgatni, hogy Ati most a Bernal-féle csoportban vagy a De Marchi-féle leszakadókban van?! :bash:

Nem régen kapcsolódtam be, de valóban 'túltolják'. És közben nem látják a közvetítésben, ahogy a kocsi felöklelte Serry, mert biztos a playert lesték vagy nem tudom mit csináltak :laugh:

Ezt nem hiszem el! Rózsaszínben!!! Kár, hogy van az éven olimpia, de nálam ő lenne az év sportolója. Hiába 6 szakasz ment le, de nem is tudom ezt mihez hasonlítani. Nincsenek szavak!

Valter Attila mekkorát ment, te jó ég!  8) :o :o :beerchug:

Hatalmas gratula neki, óriási teljesítmény volt, szotyira se tudtam közben koncentrálni, kiabáltam az Eurosporttal, hogy menjél Ati.  ;D  Tényleg érdemes az összetettre koncentrálnia, főleg akkor, ha így bírja. Ott volt a 8-10 legerősebb összetettre esélyes versenyző között, ami rózsaszínt ért. Fantasztikus!  :great:  Azt hiszem, ideje az FDJ-nek összekapnia magát, mert védeni kell a trikót.

Bernal és Evenepoel szépen altattak a Giro előtt, le a kalappal, ketten a legerősebbek egyelőre, de még messze a vége. Castroviejo lapos gumival nem volt semmi, Serry elütése érthetetlen... Mozgalmas szakasz volt megint. Eddig nagyon jó ez a Giro, főleg így, hogy Valter az első!

Buchmann, Bardet és Nibali csak néhány név akiket ma lenyomott. Az lenne a jó, ha szólnának Pinot-nak hogy ugorjon be, és akkor védhető lenne egy ideig a trikó. Gyenge a csapat, remélem eszmélnek, hogy most 300 %-on kéne segiteni.

Kihagytam Madert, megérdemelte nagyon a srác a győzelmet, az a Roglic-féle szakaszgyőzelem a PN-ről, erős volt, biztos most is a fejében volt, ahogyan jöttek fel rá Bernalék.

6. szakasz végeredménye:
1. Gino Mader
2. Egan Bernal
3. Dan Martin
4. Remco Evenepoel
5. Giulio Ciccone

6. szakasz:
1. @Hajdunorbert89 5 pont
2. @LuckyBeny és @GreenEagle 4-4 pont
3. @Latzka és @BvB_09 3-3 pont
4. @Powell , @firgabácsi és @peshark 2-2 pont
5. @curpy82 1 pont

Összetett állása:
1. @Hajdunorbert89 26 pont
2. @LuckyBeny 23 pont
3. @Powell 21 pont
4. @GreenEagle 19 pont
5. @Rwilla 17 pont
6. @BvB_09 16 pont
7. @Latzka és @curpy82 15-15 pont
8. @peshark 14 pont
9. @firgabácsi 11 pont
10. @Giggs 8 pont
11. @RedMunchen 6 pont
12. @csacsi1899 4 pont

Gratulálok a szakazgyőzelemhez @Hajdunorbert89 , szép volt!  :beerchug:
Számoljátok át a pontokat, ha hibát észleltek, írjatok bátran!



Ez egészen elképesztő, nincsenek szavak rá. Fehér után rózsaszín  :great: :great:
Lehet hogy lett egy háromhetes menőnk ma, olyan aki nem csak pótkerék, hanem nagy dolgokra is képes.
És holnap olyan szakasz jön, hogy emberi számítás szerint rajta is marad a trikó.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 12, 2021, 23:31:18
Giro 7. szakasz

Ciccone vs Carthy ki végez előrébb - Ciccone 2.50 unibet

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 13, 2021, 09:50:54

Caruso vs Bilbao ki végez előrébb - Bilbao 1.94 pinnacle

A 2.50-es odds lejött, az 1.94-es nem.
Röviden, az derült ki hogy Ciccone igen erős és nagyon ambíciózus is, mondjuk nem lepett ez meg. Miután hosszú időn át próbált elmenni másik két emberrel de megfogták, a végén még tudott újítani, nem is akárhogy, gyakorlatilag Bernallal jött meg 2 sec híján.
A másik tipp bukott, itt meg az derült ki hogy Bilbao nem igazán erős, nem csak szimplán azért nem mutatott eddig sem semmit mert Landának
segített, Caruso viszont igen jól ment.

Nem láttam,  :( az utolsó km-ről van video magyar kommentárral? Este biztos lesz ismétlés, de addig nem tudok várni.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 13, 2021, 18:42:03
Nem láttam,  :( az utolsó km-ről van video magyar kommentárral? Este biztos lesz ismétlés, de addig nem tudok várni.
Ez nem az, de ezt is meg kell nézni. A nyilatkozat magyar része: https://twitter.com/EurosportHU/status/1392868059417911304

Idézetet írta: RedMunchen Dátum május 13, 2021, 18:42:03
Nem láttam,  :( az utolsó km-ről van video magyar kommentárral? Este biztos lesz ismétlés, de addig nem tudok várni.

19:30 Eurosport ha igaz, még fél óra.

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 13, 2021, 17:19:45
Ezt nem hiszem el! Rózsaszínben!!! Kár, hogy van az éven olimpia, de nálam ő lenne az év sportolója. Hiába 6 szakasz ment le, de nem is tudom ezt mihez hasonlítani. Nincsenek szavak!

Lehet hülye példa, de úgy magyaráznám el annak aki nem annyira jártas a (kerékpár)sportban, hogy ez olyasmi nagy dolog, mint amikor Baumgartner pontot szerzett az F1-ben, csak itt Valter nem azért jó, mert a többiek kiesnek, hanem azért jó, mert kurva JÓ ;D

7. szakasz

1. Ewan
2. Nizzolo
3. Gaviria
4. Viviani
5. Sagan

Tudom, hogy nem vagyok normális, de jövőre ha csak egy napig is egy MAILLOT JAUNE? :laugh:
Amúgy megnéztem a kövi 3 napot. A vasárnap már négycsillagos, azaz olyan mint egy jó konyak. Brutality