ATP Genf, Lyon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP tornák: Genf, Lyon

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Marci szerencséjére Garin visszalépett. A svájci finn Laaksonen csak nem fog már megtáltosodni.

Utána mondjuk nagy eséllyel Cilic jön, ha sikerülne továbbjutni : Ki más, mint Federer?

Federer örüljünk ha Andujar ellen továbbjut, nem lesz egyszerű meccse, de ne legyen igazam  :D

Verdascora viszont 4,5-ös oddson lehet be lehet próbálkozni, néha még elkapja a fonalat (és holnap lesz az)  :beerchug:

Opelka meg a múlt heti menetelése után lehet kikap 2,6-os oddson. Cuevas egyetlen meccsüket meg tudta nyerni kemény pályán, salakon egy fokkal egyszerűbb dolga lesz

Vélemények?

Marcinak ez elég erősen kötelező házifeladat... tegnap még 1.38-ért is lehetett tenni, ma ez 1.22. Mondjuk szerintem egy 2-0 is játszható akár, ami 1.6 fölött van még.

Ugyan Marci mutatója idén salakon 1-3 , de a három vereség igazából vállalható kategória... Thiem , a bomba formában lévő Sonego és a hektikus Bublik (aki amúgy 1-1 meccsre zseni formát tud előrántani) verték meg... Nishiokát pedig lecsapta Marci 6-0, 6-2-re.

Én sima 2 szettes győzelmet várok ma tőle.

Cuevas szerintem is jó befektetés ilyen oddson.

Egyik Tv sem közvetíti a tornát?

Eusosport player csak.

jó nagy geciség így h eurosporté az összes tenisz, odateszik h playeren nézheted azt csá  :crazy:

Federer sajnos okafogyottá tette a kérdésemet :bash: de köszi :ok:

Ma Cecchinato okozhatna meglepetést Shapovalov ellen, mint ahogy verte salakon már 2:0 -ra.
Máris kiköveznék Marci útját a győzelemig. Remélem ez a Stricker nem szívta túl magát Cilic legyőzésével.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 18, 2021, 18:27:00
Federer sajnos okafogyottá tette a kérdésemet :bash: de köszi :ok:

Tegnap csak a második szettet tudtam nézni Fedex meccsből (pont azt nyerte), nem volt rossz, de még vissza kell rázódnia. Andujar jó napot fogott ki, alig alig hibázott.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 18, 2021, 08:46:41
Marcinak ez elég erősen kötelező házifeladat... tegnap még 1.38-ért is lehetett tenni, ma ez 1.22. Mondjuk szerintem egy 2-0 is játszható akár, ami 1.6 fölött van még.

Ugyan Marci mutatója idén salakon 1-3 , de a három vereség igazából vállalható kategória... Thiem , a bomba formában lévő Sonego és a hektikus Bublik (aki amúgy 1-1 meccsre zseni formát tud előrántani) verték meg... Nishiokát pedig lecsapta Marci 6-0, 6-2-re.

Én sima 2 szettes győzelmet várok ma tőle.

Sima nem volt, de két szettes win lett...  :ok: Ma is tenném ezt szívem szerint, de ahhoz jobban kéne játszania, mint Laaksonen ellen...

Valaki látta ezt a Strickert játszani?  :D

Andujar Fedex ellen elég jól nyomta, szerintem sima 2-0, de a spanyol győzelme is 1,6 körül fizet.  :beerchug:

Stricker kurva jól játszott, ilyen tempóval, meg fejlődéssel azért lehet majd keresni valója