ATP Róma

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP torna: Róma

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornáról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Hamarosan Cilic - Bublik... A múltkor egy Bublik meccsen nyertünk az ász és a kettőshiba piaccal.. ma is ezt tervezem.  :)

Kettőshibára 7.5 a line , itt én megpróbálom az over-t 1.85-ért... ez megint egy olyan line, amit Bublik "jobb" napjain egymaga lehoz...  ;D Itt esetleg Cilic is besegíthet kicsit...
Ászokra 14.5 a line, ami kb reális.. egy hosszabb meccsen illene ennek is zöldülni, bár erre csak 1.50 a szorzó...

Nagyon kevésen múlt  :(  Pedig 5-3 nál kapcsolódtam be a végén, Cilic két második szervája is meleg volt pedig de persze beestek.

Idézetet írta: csatarid Dátum május 10, 2021, 20:12:22
Nagyon kevésen múlt  :(  Pedig 5-3 nál kapcsolódtam be a végén, Cilic két második szervája is meleg volt pedig de persze beestek.

Igen, szerencsére nem láttam a meccset, de pont a line-ig mentek el... Az ászok viszont jöttek bőven, azt hittem a DF lesz az egyszerűbb.  :)

Djokovic - RFritz 2,5 fölé elég szépen fizet 3.5 -ös szorzóval. aAz Ausztrál Openen Fritz eléggé megtréfálta Djokót, mikor feljött kettő nulláról egálra.

Érdekes még a Karatsev - Medvedev esti csörte. Medve elég pocsék salakon, bárkitől kikap. Keratsev pedig áprilisban verte Djokovicot is. 2.75 -ért 2:0 elég baráti.

Holnapi meccsekről mi a véleményetek?

Thiem győzelme Fucsó ellen? Sinner megcsapja Nadalt?  :D

Egy vasat sem tettem volna Marcira, erre majdnem nyert. Két labdára volt tőle a tieban. :(

Idézetet írta: gerry Dátum május 11, 2021, 22:27:57
Holnapi meccsekről mi a véleményetek?

Thiem győzelme Fucsó ellen? Sinner megcsapja Nadalt?  :D

Sinner győzelme tetszene. Nagyon feljövőben a srác, és érik a korosztályváltás.
Ami még érdekes lehet az a Shapovalov - Travaglia . Valószínűleg sima 2:0 2.20 -ért.


azért azt tegyük hozzá, h mikor elállt az eső akkor egyből elnézést kért a székbírótól, meg a mérkőzés utáni nyilatkozatában is beszélt erről h nem vt túl szép  :great:

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 12, 2021, 21:25:15
azért azt tegyük hozzá, h mikor elállt az eső akkor egyből elnézést kért a székbírótól, meg a mérkőzés utáni nyilatkozatában is beszélt erről h nem vt túl szép  :great:

Ha az első lenne... meg egyébként is... sajnos sokszor előjön a vére... Ezért nem szereti a többség.

Amúgy tuti tud valami esőcsináló varázsigét... hányszor mentette már meg az eső...  ;D

Rafának egy így 0-4-nél szólhatnának hogy nem edzésen van. :o A ki nem kényszerített hibák gyűlnek a tarisznyában.

Zverev Nishikori meccsen befizetek egy Japán győzelemre. A miértjét ne kérdezzétek, megérzés  :beerchug:

Úgy néz ki Shapalov simán veri Nadalt. Sinner győzelmére 4.5-öt adtak az irodák, de Shapalovra már 9-10 -es oddsot. A 2:0 15 -ös.  Aztán 3:0 -al megy a 2. szettben is már.

A Bautista - Rublev meccs is tartogathat meglepetést, de ott inkább a szett 2,5 over a reálisabb.

Idézetet írta: Powell Dátum május 13, 2021, 14:32:46
Rafának egy így 0-4-nél szólhatnának hogy nem edzésen van. :o A ki nem kényszerített hibák gyűlnek a tarisznyában.

Hamarabb is rászólhattál volna akkor lehet nem bukja el első szettet. 4-es oddsról neki is jobban ízlik nyerni ahogy látom.  :)