Napi tipp - május 15.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - május 15.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Vaduz - Servette
Labdarúgás Svájc Szuperliga
2021.05.15. 20:30

Tipp: mindkét csapat mindkét félidőben lő gólt
Odds: 15.00
Iroda: bet365

A másik tippem a Juve-Inter volt, de mivel kétszer is megtréfált már az Inter, ezért inkább hagytam. Ezen a meccsen várok még őrületet, mert mindkét csapatnak fontos a meccs, biztosan támadni fognak ezerrel.

20:00
Francia Ligue 2
Dunkerque - Toulouse
Tipp: X
Odds: 3,00
Bet365

TÖRÖKORSZÁG: Super Lig - 42. forduló
15.05.2021 19:30
Galatasaray - Yeni Malatyaspor
Tipp: HT/FT 1/1
Odds: 1.50
Bet365

Premier Liga 16:00
Southampton vs Fulham
Tipp: -1.5, 2.0 HC H
Odds: 4.50
Office: bet36

Hertha-Köln
1X2+Mindkét csapat szerez gólt
Hazai és igen
5.00
Tippmix

Nagy futásban a Hertha, ugyanis az elmúlt hét meccsüket nem bukták el. Ma egy esetleges siker a bentmaradást is biztossá teheti. Egy csapatnyi játékos sérült ugyan, de a vendégek kieső helyen vannak, megkontrázzák ma a berliniek őket. Az iksszel szinte semmire nem menne a kölni klub, ezért 1-1 után bedarálják őket a fővárosiak.

2021. 05. 15. 21:00
Labdarúgás, ANGLIA, Premier League

Brighton - West Ham

Tipp:    3,5 gól felett
Odds:   3.10
Iroda:  Tippmix

A Brighton már bent maradt a ligában, ezért oldódhat a görcs. AZ Egyesült Nyugati Sonka még odaérhet egy európai kupás helyre ha most győz. Nem hiszem, hogy óvatos játék lesz, ezért sok gól várok.

foci PL

Southampton - Fulham
tipp: pontos végeredmény más ( legalább 5 rúgott gól kell egyik csapattól )
odds: 27.00
iroda: betclic

A Fulham már a kövi szezonra készül, infók szerint ma több U23-as játékos is lehet a csapatban.
A Soton nem tudom mit akar, de otthon nem rossz és hátha gálázni szeretne. Mondjuk ez még így is egy őrült tipp, talán senkinek nem rúgott a Soton öt gólt a szezonban, de 500 Ft-ot megér a tipp. :)

HOLLANDIA: Eredivisie - Osztályozó - rájátszás - Negyeddöntők
15.05.2021 21:00
Almere - Nijmegen
Tipp: Almere nyer
Odds: 1.85
Iroda: bet365

Labdarúgás, Anglia, FA Kupa, 2021. máj. 15. 18:15

Chelsea - Leicester City
Tipp: Chelsea nyer


Odds: 2,08
Iroda: Unibet

Indoklás: Látványosan javult a Chelsea játéka a szezonban, és úgy érzem, nagyjából mostanra érett be: most vannak a csúcson. Bejutottak a BL döntőbe (és minden esélyük megvan a győzelemre), és a bajnokságban is meglehet a dobogó (pedig a pocsék idénykezdet után nem sokan hittek volna ebben.) Tuchel jó munkát végzett, és ideje, hogy ennek a munkának learassa első gyümölcsét.  Meglepetésre a kékek vesztettek ugyan a héten az Arsenal ellen (talán  éppen azért, mert a kupadöntő járt már a fejekben), de kétszer egymás után nem fognak hibázni: meg fogják nyerni a kupát, méghozzá még a rendes játékidőben.

Brighton - West Ham
tipp: vendég
odds: 2,40
iroda: Unibet
indoklás: WHU még megy a BL, de sokkal inkább az EL helyekért, remek pozicióban vannak jelenleg a tabellán, míg a hazaiknál pár fontos hiányzió is Dunk és Maupay személyében akik a múlt fordulóban kaptak piros lapot. Kevésszer fogadtam David Moyes csapatára, de itt az ideje a bajnokság vége fele, ezen a találkozón vendég siker fog szerintem születni.

serie a 20:45
Roma-Lazio
dnb 2
1.57
bet365

Ugyan városi derbi, a Lazio most jobb formában van, 12 ponttal kevesebbet veszített, és az utóbbi időben is jobban teljesít, ezért nehezen tudom elképzelni, hogy a Roma nyerjen.

Idézetet írta: hillandkimi Dátum május 15, 2021, 11:47:49
Premier Liga 16:00
Southampton vs Fulham
Tipp: -1.5, 2.0 HC H
Odds: 4.50
Office: bet36

3:1, fél nyertes.. kb 3,30 as oddsal

Asztalitenisz
23:30
Kalachev V.-Bondarenko P.
Bondarenko P.
1,65
Unibet

Eleddig egyszer meccseltek egymás ellen, három nappal ezelőtt. 3-1-re nyert Bondarenko, aki egyébként is jobb formában van, úgyhogy ma is könnyedén nyerhet.

Idézetet írta: Szigo Dátum május 15, 2021, 10:25:39
Vaduz - Servette
Labdarúgás Svájc Szuperliga
2021.05.15. 20:30

Tipp: mindkét csapat mindkét félidőben lő gólt
Odds: 15.00
Iroda: bet365

A másik tippem a Juve-Inter volt, de mivel kétszer is megtréfált már az Inter, ezért inkább hagytam. Ezen a meccsen várok még őrületet, mert mindkét csapatnak fontos a meccs, biztosan támadni fognak ezerrel.

Ilyen a szerencsém... bezzeg a Juve meccsen jött. Megint egy gól...