Roland Garros 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Powell Dátum május 27, 2021, 22:37:23
plusz a 32 között Nadalnak még ott lesz Sonego ha a papírforma szerint alakulnak a dolgok az se piskóta

Garroson egy Sonego nem piskota Rafanak? De :D es nem elfogultsagbol..


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 28., 09:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 28., 09:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 28., 09:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 28., 09:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 28., 09:00CET

Én megfogadtam Cici végső győzelmét lesz ami lesz  :D :beerchug:

Ez igen!

1.16 Marci szorzója Simon ellen. Simon salakon 2020 óta 12 meccset játszott, ebből kettőt nyert meg.

a 16 -os döntőbe várom mindenképpen, aztán jöhet Thiem.

Idézetet írta: gerry Dátum május 28, 2021, 12:48:15
Én megfogadtam Cici végső győzelmét lesz ami lesz  :D :beerchug:

Aki még a sorsolás előtt megtette az mindenképpen jól járt, hiszen azóta 9x szorzóról 5,5x-re esett a görög végső.

Idézetet írta: peshark Dátum május 27, 2021, 22:57:00
Garroson egy Sonego nem piskota Rafanak? De :D es nem elfogultsagbol..
Én is Rafának szurkolok ezért őszintén mondom remélem igazad lesz,de elég fanatikus az olasz ha elkapja a lendület...emiatt vannak félelmeim,nem is a győzelem csak sokat kivehetnek belőle ezek a meccsek plusz Djokora is jó lenne viszonylag pihenten érkezni.A római torna sem győzött meg összeségében,hogy jó formában lenne,de persze a Garros teljesen más kávéház...Láthattuk tavaly is.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 28, 2021, 14:08:49
Aki még a sorsolás előtt megtette az mindenképpen jól járt, hiszen azóta 9x szorzóról 5,5x-re esett a görög végső.

Sorsolás előtt (kb. 2 hete) kerek 10-es volt az odds  :great:

Idézetet írta: gerry Dátum május 28, 2021, 16:42:13
Sorsolás előtt (kb. 2 hete) kerek 10-es volt az odds  :great:

Az akkor egy nagyon jó kötés! :great: Azért (legkésőbb) a döntő előtt mindenképpen add el ;)

Vasárnap kezdődik a Garros!

Átbeszéltük a long- és short term opciókat is. Olvasd tovább


Kerber hol vagy, mi van veled? :'(

2-6 0-5 nél most hirtelen összekapta magát. 19-es odds van rá most, megpróbálom hátha ordas nagy bunda  :)