Roland Garros 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gigameglepetés a Garros első napján! :o A 35 éves Pablo Andujar 46 57 63 64 64-re verte Dominic Thiemet és karrierje első TOP5-ös elleni sikerét könyvelhette el!



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 31., 09:00CET




Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 31., 09:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 31., 09:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: május 31., 09:00CET

Tsonga győzelme mellett semmi nem szól, de egy szettre azért jó lehet szerintem, Musetti Goffin 5 szett az sima, kombóban meg nem is olyan rossz  :beerchug:

Paire meglepően jól tartja magát Ruud ellen. Már az is meglepetés, hogy az első szettben több, mint 10,5 a játékszám. Erre 5,5 -ös szorzó volt.
Ennyit jelent a hazai pálya akármilyen is Paire formája.

Idézetet írta: chabialonso Dátum május 31, 2021, 14:04:31
Paire meglepően jól tartja magát Ruud ellen. Már az is meglepetés, hogy az első szettben több, mint 10,5 a játékszám. Erre 5,5 -ös szorzó volt.
Ennyit jelent a hazai pálya akármilyen is Paire formája.

Engem nem lep meg. Újra nézők előtt játszhat, ami vélhetően végre kizökkentette abból a negatív állapotból, amibe a pandémia alatt került.

Olvastam egy cikket, hogy most olyan pólóban játszik, mint amilyenben a labdaszedő fiúk vannak, csak a Lacoste logó nélkül ;D És, ha nem kacsa, akkor tervezi a saját brandjét, melynek logója egy koktélos pohár lesz :2funny:


Idézetet írta: Latzka Dátum május 31, 2021, 20:21:13
Osaka visszalépett? :spaz:

Kellett nekik fenyegetőzni :D  Amúgy amennyire őszintének tűnnek a nyilatkozatai, valószínűleg nem túlzott, és tényleg vannak gondjai. Kár, hogy idáig fajult, reméljük, jobban lesz.

Idézetet írta: Carpeks Dátum május 31, 2021, 21:28:54
Kellett nekik fenyegetőzni :D  Amúgy amennyire őszintének tűnnek a nyilatkozatai, valószínűleg nem túlzott, és tényleg vannak gondjai. Kár, hogy idáig fajult, reméljük, jobban lesz.

Bár lehet csak mondja, de úgy tudom azt nyilatkozza, hogy a depis időszakon már túljutott, de ezt a mostani lelkibékét szeretné továbbra is megőrizni. Döntése megkérdőjelezhető, de mindenképpen vagány. A szponzorok nem tudom mit szóltak ehhez, de ha hosszútávon gondolkoznak, akkor mást nemigen tehetnek, mint hogy még jobban kiállnak érte.

* Garros győztes tippek vajon bukók ilyenkor? Erre nagyon kíváncsi lennék.

Számomra nevetséges ez az állandó hiszti Osakától.Grand Slam bajnokhoz méltatlan viselkedés.Kifejezetten örülök,hogy visszalépett és így azokról szólhat a Garros akik játszani is akarnak. :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum június 01, 2021, 08:06:01
Bár lehet csak mondja, de úgy tudom azt nyilatkozza, hogy a depis időszakon már túljutott, de ezt a mostani lelkibékét szeretné továbbra is megőrizni. Döntése megkérdőjelezhető, de mindenképpen vagány. A szponzorok nem tudom mit szóltak ehhez, de ha hosszútávon gondolkoznak, akkor mást nemigen tehetnek, mint hogy még jobban kiállnak érte.

* Garros győztes tippek vajon bukók ilyenkor? Erre nagyon kíváncsi lennék.

persze, az bukó, sztem olyan, mint amikor djokot leléptették

andujarra milyen odds volt 0:2-nél am??

Amikor néztem 12,00 odds volt,de már a 3.szettben volt vagy végén ha jól emlékszem.