Napi Roland Garros Tipp - június 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi Roland Garros Tipp - június 12.

Van egy Roland Garrosos tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Tenisz, Grand Slam, French Open - Nők, 2021. jún. 12. 15:00

Krejcikova, Barbora - Pavlyuchenkova, Anastasia
Tipp: Fogadás szettre - 1-2


Odds: 4,80
Iroda: Unibet

Indoklás: Nem nagyon bíztam volna abban, hogy eljut idáig az orosz lány, de most már nem hinném, hogy kiengedné a kezéből a tornagyőzelmet. Higgadtan, koncentráltan, okosan játszott végig - sokszor a saját gallérjánál fogva húzta vissza magát a meccsbe. Ez a lendület, szerintem, ki fog tartani a fináléra, bár biztosan nem lesz egyszerű két vállra fektetni, a - szintén élete formájában játszó - Krejcikovat. Lesz ebből egy döntő szett, de annak végén Pavlyuchenkova örülhet majd. Megérdemelné.

WTA - EGYÉNI: French Open (Franciaország), salak - Döntő
12.06.2021 15:00
Krejcikova B. - Pavlyuchenkova A.
Tipp: Pavlu +3.5 game
Odds: 1.52
Unibet

Krejcikova, Barbora - Pavlyuchenkova, Anastasia
Tenisz, Grand Slam, French Open - Nők
2021. jún. 12. 15:00

Tipp: 2-1
Odds: 4.00
Iroda: bet365

Nőknél csak a három szettre fogadásnak van értelme, annyira kiszámíthatatlanok. Szerintem most is hullámzani fognak, az a kérdés, fizikálisan ki fogja jobban bírni. Szerintem Krejcikova jobb állapotban van még úgy is, hogy többet volt pályán, ráadásul a Sakkari elleni meccse igazán horrorisztikusra sikeredett. Nálam ő a favorit, így a három szett végén övé lesz a trófea.

Krejcikova - Pavlyuchenkova
Tipp:Barbora Krejcikova (-1.5 Sets)
Odds :3,10
Iroda : Pinnacle
Krejcikova meggyozobb volt nekem az egész torna folyamán. Fejben sokkal erősebb az orosznal, és ez most döntő faktor lesz.


2021. 06. 12. 17:00

Bublik A./Golubev A. - Herbert P.H./Mahut N.

Tipp:    2,5 szett felett
Odds:   2.43
Iroda:   Unibet

Idézetet írta: csatarid Dátum június 12, 2021, 10:09:42
WTA - EGYÉNI: French Open (Franciaország), salak - Döntő
12.06.2021 15:00
Krejcikova B. - Pavlyuchenkova A.
Tipp: Pavlu +3.5 game
Odds: 1.52
Unibet

Nyertes

Idézetet írta: Szigo Dátum június 12, 2021, 10:16:09
Krejcikova, Barbora - Pavlyuchenkova, Anastasia
Tenisz, Grand Slam, French Open - Nők
2021. jún. 12. 15:00

Tipp: 2-1
Odds: 4.00
Iroda: bet365

Nőknél csak a három szettre fogadásnak van értelme, annyira kiszámíthatatlanok. Szerintem most is hullámzani fognak, az a kérdés, fizikálisan ki fogja jobban bírni. Szerintem Krejcikova jobb állapotban van még úgy is, hogy többet volt pályán, ráadásul a Sakkari elleni meccse igazán horrorisztikusra sikeredett. Nálam ő a favorit, így a három szett végén övé lesz a trófea.

nyertes

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 12, 2021, 15:05:52
2021. 06. 12. 17:00

Bublik A./Golubev A. - Herbert P.H./Mahut N.

Tipp:    2,5 szett felett
Odds:   2.43
Iroda:   Unibet
Nyertes

Idézetet írta: Szigo Dátum június 12, 2021, 10:16:09
Krejcikova, Barbora - Pavlyuchenkova, Anastasia
Tenisz, Grand Slam, French Open - Nők
2021. jún. 12. 15:00

Tipp: 2-1
Odds: 4.00
Iroda: bet365

Nőknél csak a három szettre fogadásnak van értelme, annyira kiszámíthatatlanok. Szerintem most is hullámzani fognak, az a kérdés, fizikálisan ki fogja jobban bírni. Szerintem Krejcikova jobb állapotban van még úgy is, hogy többet volt pályán, ráadásul a Sakkari elleni meccse igazán horrorisztikusra sikeredett. Nálam ő a favorit, így a három szett végén övé lesz a trófea.

Gratulálunk @Szigo ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.