Napi Roland Garros Tipp - június 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi Roland Garros Tipp - június 13.

Van egy Roland Garrosos tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Tenisz, French Open, 2021. 06. 13., 15:00

Novak Djokovich - Stefanos Tsitsipas
Tipp: Fogadáskészítő - Djokovich 3-0-ra nyer + játékok száma az első szettben 9,5 felett


Odds: 6,00
Iroda: Bet365

Indoklás: Ha a szívemre hallgatnék, biztosan a görögnek adnám a kupát - nagyon is megérdemelné. De azt hiszem, Djoko van olyan rutinos, hogy behúzza ezt a meccset, méghozzá simán, három szettben. Nadal ellen bebizonyította, hogy nagyon rendben van - szerintem ott meg is nyerte a Garrost. Ha valahol lehet esélye Tsitsipasnak, az az összecsapás eleje - az első játszmát várom szorosra, a többiben, attól félek, már sokkal kisebb ellenállást lesz csak képes kifejteni az esélytelenebb játékos.

Tenisz, French Open, 2021. 06. 13., 15:00
Novak Djokovich - Stefanos Tsitsipas
Tipp: Fogadáskészítő Dokovic 3-1re nyer és kettőshibák száma 5,5 felett
Odds: 6.50
Bet365

Cici egy szettet képes lehet lopni Djokotól, de ez a szerb esetleges fáradtsága ellenére is talán maximum az első szett lehet. Ha Djoko elmegy 2-0ra már nagyon nehéz lenne játszmát nyerni ellene, így Cici első szett győzelme után szerb fölényt várok, ellenben fél tucat kettőshiba egy négy szettes meccsen nem a világvége. Meg kell húzniuk a szervát, Nadal ellen is a szervajátékával tudott nyerni sok esetben Djoko a nehéz helyzetekben amiben benne van a DF.

ATP - EGYÉNI: French Open (Franciaország), salak - Döntő
13.06.2021 15:00
Djokovic N.-Tsitsipas S.
tipp:Tsitsipas S.
odds:3,4
iroda:bet365

indoklás:A görög a csodálatos salakszezonját megkoronázza egy Grand Slam címmel.Djokovic sokkal több időt töltött a pályán a Garroson,mint Tsitsipas.Ráadásul Nadal ellen az utolsó energiáit is elhasználta.Ez a döntőben ki fog ütközni és elfogy a végére.

2021. 06. 13. 11:30

Mattek-Sands B./Swiatek I. - Krejcikova B./Siniakova K.

Tipp:    2,5 szett felett
Odds:   2.38
Iroda:   Unibet

Nagy küzdelem lesz két azonos képességű páros között, ahol a tavalyi és az idei egyéni bajnok mérkőzik meg egymással.

Djokovic N.-Tsitsipas S.
2021.06.13. 15:00

Tipp: első szett: 6-7
Odds: 11.00
Iroda. bet365

Cicinek egy esélye van, ha nem hibázik. Az első szettekben egyszer hibázott eddig: Isner ellen, pont a 6 játékában, ezért nem lett TB. Szerintem egy hibátlan adogatójátékkal is csak ideig-óráig tudja szorossá tenni a meccset, ami jelen esetben egy szettet jelenthet. Így szerintem is 3-1 lesz Nolénak, de azt már ellőtték előttem. Azt az egy szettet TB útján szerezheti meg, amikor Nole még nem melegedett át rendesen, és nem tüzelte fel magát fullra.

Megnyeri első szervajátékát: Nem (Tsitsipas, Stefanos)
Djokovic, Novak - Tsitsipas, Stefanos
2021. jún. 13. 15:00

Tipp:Megnyeri első szervajátékát
Nem (Tsitsipas, Stefanos)
Odds :3,60
Iroda :Unibet
Sok break várható a merkozesen, szerintem Djokovic már az elején megmutatja mire számíthat a görög.

Idézetet írta: Szigo Dátum június 13, 2021, 10:14:03
Djokovic N.-Tsitsipas S.
2021.06.13. 15:00

Tipp: első szett: 6-7
Odds: 11.00
Iroda. bet365

Cicinek egy esélye van, ha nem hibázik. Az első szettekben egyszer hibázott eddig: Isner ellen, pont a 6 játékában, ezért nem lett TB. Szerintem egy hibátlan adogatójátékkal is csak ideig-óráig tudja szorossá tenni a meccset, ami jelen esetben egy szettet jelenthet. Így szerintem is 3-1 lesz Nolénak, de azt már ellőtték előttem. Azt az egy szettet TB útján szerezheti meg, amikor Nole még nem melegedett át rendesen, és nem tüzelte fel magát fullra.

nyertes

Idézetet írta: Szigo Dátum június 13, 2021, 10:14:03
Djokovic N.-Tsitsipas S.
2021.06.13. 15:00

Tipp: első szett: 6-7
Odds: 11.00
Iroda. bet365

Cicinek egy esélye van, ha nem hibázik. Az első szettekben egyszer hibázott eddig: Isner ellen, pont a 6 játékában, ezért nem lett TB. Szerintem egy hibátlan adogatójátékkal is csak ideig-óráig tudja szorossá tenni a meccset, ami jelen esetben egy szettet jelenthet. Így szerintem is 3-1 lesz Nolénak, de azt már ellőtték előttem. Azt az egy szettet TB útján szerezheti meg, amikor Nole még nem melegedett át rendesen, és nem tüzelte fel magát fullra.

Gratulálunk @Szigo ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.