Magyarország a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi lesz a Németország - Magyarország Eb-találkozó kimenetele?

Német siker
Döntetlen
Magyar siker
Magyar válogatottal kapcsolatos hírek, fogadási ötletek és vélemények

A csoportkörben ellenfeleink a franciák, németek és portugálok lesznek.

Mit vársz? Még egy szavazás is indult az ügyben: Hány pontot szerez a magyar labdarúgó válogatott a csoportjában!?

Nikolics: Nehéz dolga lesz ellenünk a németeknek, franciáknak és portugáloknak

Nyilatkozott az M4 Sportnak a 37-szeres magyar válogatott, és elmondta, nem tartanak senkitől. Nehéz meccsek jönnek, de jó erőfelmérő lesz!

Olvasd tovább

Tudom, hogy van az a vélemény, hogy a sztárcsapatok nézőket, meg érdeklődést gerjesztenek. De én piszok mód sajnálom ezt a csoportot, amibe kerültünk. Szerintem jobb volt a 2016-os csapatunk, de még így is azt mondanám, hogy lenne olyan csoport, ahonnan több esélyünk lenne a továbbjutásra.

Cserélnék például a lengyel, szlovák, spanyol, svéd négyesre, vagy az osztrák, holland, macedón, ukránra.

Az is biztos, hogy ha az ilyen halálcsoportokra rákeresnék, vb-ken és Eb-ken, akkor a nevető negyedik időnként továbbjutó lenne, a három halálos mellett. Kapásból a 2014-es vb jut eszembe, ahol kevesen gondolták volna, hogy Costa Rica csoportelső lesz. De ez ritka, nagyon.


Matekoltak a statisztikusok: Csak két válogatottnál jobb Magyarország

Idős is a keretünk, meg nem a klubcsapatok sem erősek, ahol játszanak a fiaink. Olvasd tovább


Magyarország – Ciprus: Egygólos siker az első felkészülési meccsen

A magyar labdarúgó-válogatott 1:0-ra legyőzte a vendég ciprusi csapatot a Szusza Ferenc Stadionban rendezett pénteki mérkőzésen.

Olvasd tovább


Azt írja a Guardian, hogy Marco Rossi agresszív letámadós taktikája Gulyás-presszing néven híresült el. Én még sosem hallottam, volt aki igen? :D Az osztrákok védelme meg bécsi szelet, bundában? ;D Kulináris focibecenevek.



Már  az is csoda lesz, ha gólt  lőnek a  magyarok. :D

"Nego talán a legszínesebb egyéniség" - Bozsik Péter.

Ez így hangzott el teljesen pontosan ;D



"Jól szervezett és szenvedélyes együttes, ebben talán nincs jobb nála. A minőséggel önmagában nem lehet meccset nyerni. Az biztos, hogy riválisunk minden fegyverét beveti majd, legnagyobb erősségük, hogy hátulról gyors akciókat tudnak indítani" – mondta a magyar válogatottról Fernando Santos szövetségi kapitány.

Bővebben: https://focieb2020.com/a-portugalok-nem-veszik-felvallrol-a-magyarok-elleni-merkozest