Magyarország a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi lesz a Németország - Magyarország Eb-találkozó kimenetele?

Német siker
Döntetlen
Magyar siker
Szép volt fiúk! Szép volt fiúk!!!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Szép volt fiúk!  :beerchug: Hihetetlen, hogy Rossi mit ki nem hoz a válogatottból. Le a kalappal előtte!



Idézetet írta: TiB Dátum június 19, 2021, 17:36:09
Fioooolaaaaaa :)

Gólja: https://focieb2020.com/fiola-goljaval-vezetunk-a-franciak-ellen-video/

Libabőr még most is.  :beerchug: @robmiller -rel először azt sem tudtuk ki szerezte csak annyit tudtunk, hogy magyar gól született és robbant a stadion. ;D


Idézetet írta: Várda64 Dátum június 20, 2021, 13:33:42
Libabőr még most is.  :beerchug: @robmiller -rel először azt sem tudtuk ki szerezte csak annyit tudtunk, hogy magyar gól született és robbant a stadion. ;D

Azt hittem kiszakad a tüdőm, úgy ordítottam!!  ;D Azért mocsok leszek és elárulom, hogy @gavrilo14 pont a gólnál ment el a mosdóba @csacsa44-val! Bár csacsa előbb visszaért, és ő látta a találatot. Utána 1:1-nél poénkodtunk is, hogy gavrilonak megint ki kellene mennie abba a bűvös mosdóba... ;D ;D

A szerencsehozó sárga. Most már mindenki tudja miért nem rúgtuk meg a másodikat 😀

A sajtótájékoztató alapján is nagy a várakozás a holnapi német-magyar csata iránt!
(még akkor is, hogy a média egy részét csak az Allianz Aréna megvilágítása foglalkoztatja, és persze erről kérdezik Gulácsit meg Rossit)
noooormááááliis????? :bash: :bash:
Már az is mekkora érzés, hogy ez idő szerint a német és európai szakemberek fókuszába kerültünk és óriási nemzetközi figyelem és érdeklődés követi a magyarok holnapi fellépését!
Az első két meccsel úgy érzem kivívta a csapat a kellő tiszteletet sőt talán többet is annál! (persze a magyar szurkolótábor hatalamas lelkesedése és támogatása is kellett hozzá)
És talán épp ezért félek a meccstől mert a németek nagyon komolyan fogják venni az első perctől!
Mit nem adnék most egy továbbjutást érő győzelemért!!
Hajrá Magyarok!! :great:



Eléggé aggasztó egyébként, hogy egyre inkább kezdik összemosni a focit a politikával. Így volt ez már korábban is, de mintha ezen az EB-n sokkalta erőteljesebben megnyilvánulna ez a jelenség...akarva-akaratlanul a meccsünk kap egy ilyen színezetet, sok őrült majd úgy tekint a párharcra, hogy a liberális, meleg-jogokat toleráló Németország küzd meg a konzervatív, diszkriminációt nyíltan vállaló Magyarországgal...rosszul vagyok az egésztől. Akkor pedig pláne, ha szivárvány színű lesz az Allianz...

És nem azért, mert én homofób, vagy rasszista lennék, vagy bármi ilyen nézetem lenne! Semmi bajom egyikkel sem, viszont akkor sincs helye a sportban ezen nézetek ütköztetésének!! S ez azóta van mióta állandóan mennek ez a "Say no to Racism" stb. kampányok. Ezek állandó ébrentartása keltik a feszkót...ez meggyőződésem.

Idézetet írta: robmiller Dátum június 22, 2021, 19:04:44
.rosszul vagyok az egésztől. Akkor pedig pláne, ha szivárvány színű lesz az Allianz...
Nyugi! Nem lesz szivárványszínű az Allianz.

Mindössze annyi fog történni, hogy - az előző mérkőzéshez hasonlóan - a német labdarúgó válogatott csapatkapitánya, Manuel Neuer ezúttal is szivárványszínű karszalagot fog viselni. Neuer eme gesztusát már ki is vizsgálta az UEFA, s nem talált kivetnivalót benne.
Tehát már korábban, a németek előző meccsét követően úgy döntött az UEFA, hogy Manuel Neuer szivárványszínű karszalag-viselése a sokszínűség szimbóluma és jó célt szolgál.

Várható, hogy ezt a szivárványos dolgot, amelyikről már néhány nappal ezelőtt döntött az UEFA és engedélyezte a szivárványszínű karszalag viselését, nos várható, hogy a német-magyar focimeccsen sokan úgy tesznek majd, hogy nem tudnak erről, és háborogni fognak, hogy provokálták őket.

Szóval:
Nem kell majd kiakadni azon, hogy a német labdarúgó válogatott csapatkapitánya, Manuel Neuer szivárványszínű karszalagot fog hordani, hiszen ez nem az első ilyen eset, hanem már korábban is megtörtént, s az UEFA már eldöntötte, hogy nincsen semmi probléma.


Idézetet írta: robmiller Dátum június 22, 2021, 19:04:44
Eléggé aggasztó egyébként, hogy egyre inkább kezdik összemosni a focit a politikával. Így volt ez már korábban is, de mintha ezen az EB-n sokkalta erőteljesebben megnyilvánulna ez a jelenség...akarva-akaratlanul a meccsünk kap egy ilyen színezetet, sok őrült majd úgy tekint a párharcra, hogy a liberális, meleg-jogokat toleráló Németország küzd meg a konzervatív, diszkriminációt nyíltan vállaló Magyarországgal...rosszul vagyok az egésztől. Akkor pedig pláne, ha szivárvány színű lesz az Allianz...

És nem azért, mert én homofób, vagy rasszista lennék, vagy bármi ilyen nézetem lenne! Semmi bajom egyikkel sem, viszont akkor sincs helye a sportban ezen nézetek ütköztetésének!! S ez azóta van mióta állandóan mennek ez a "Say no to Racism" stb. kampányok. Ezek állandó ébrentartása keltik a feszkót...ez meggyőződésem.

@robmiller

Robi. Én meg te, meg sokan innen nem tudjuk, hogy milyen négernek, cigánynak, sárgának, homoszexuálisnak lenni. Ez a dolog (főleg) csak Magyarországon politikai ügy, mert ők szeretnek mindent kontroll alatt tartani.

Megint van freebet a magyarok meccsere. Eddig 1-1 az arany, remelem 2-1-re fordul a meccs alatt.

Egy macedon féle csoda kellene ide, mint ők csinálták márciusban.
A pályán volt akkor ugyanúgy Kimmich, Havertz, Gnabry, Gosens, mint a portugálok ellen, mégis 1:2 lett a vége 34  -es szorzóért.
A mienkre csak 16. Kétszer jobb az esély.