EB Manager

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 03, 2021, 12:19:40, SPF Admin

Készen állsz az újabb kihívásra? Dobd össze csapatod a 2021-es foci Eb-re! Vezesd a csapatod a csúcsra, és vágd zsebre a pénznyeremények egyikét!

Kit szeretnél vezényelni? Modric? Mbappé? Ronaldo? Mind a csapatodban lehet!

Ha megjött a kedved, akkor vegyél részt a EB Manager játékunkban, ahol összeállíthatod a saját álomcsapatod.

A legjobb három manager pénznyereményben részesül, az alábbiak szerint:

I.hely: 25.000 Forint
II.hely: 15.000 Forint
III.hely: 10.000 Forint

A nyeremények kifizetését a következő eszközök egyikével teljesítjük: Skrill, Neteller, Paypal vagy Revolut. A nyeremény átvételéhez szükségetek van ezen fizetési eszközök egyikére.


Elindult a játék! Sok sikert!  :beerchug:

Lementettem a  játékosokat, de csak 14 sikeredett. Nem tudom korrigálni.

@sipull véletlenül tudod melyik játékosod hiányzik?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 03, 2021, 19:43:55
@sipull véletlenül tudod melyik játékosod hiányzik?
Axel Witsel Belga középpályás - köszi szépen

Idézetet írta: sipull Dátum június 03, 2021, 20:01:09
Axel Witsel Belga középpályás - köszi szépen
Javitottam

#6 június 08, 2021, 13:46:57, SPF Admin
Akinek a neve mellett láttok egy ilyent: (+) az a játékos sérült, s kihagyja a tornát. Csak, hogy tudjátok.  :ok:

pl.    Donny van de Beek (+)

Illetve jó tudni. Ha egy játékos valamilyen okból kifolyólag kihagyja a tornát, s helyette behívnak mást, akkor a neveket cseréljük, így nem kell új játékost keresnetek.

pl. Trent Alexander-Arnold helyett Ben White került be az angol keretbe.

Csere:

Stefano Sensi helyett Matteo Pessina került be az olasz válogatottba.

Nem engedi h csapatot csináljak 3 játékost tudok csinálni de utanna nem enged vissza h e nemzetekre ramenjek
Mi oka

Idézetet írta: borsod1984 Dátum június 11, 2021, 15:44:40
Nem engedi h csapatot csináljak 3 játékost tudok csinálni de utanna nem enged vissza h e nemzetekre ramenjek
Mi oka

Sok minden lehet az oka, de technikailag nem látunk hibát, főleg úgy, hogy másoknak sikerült.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 11, 2021, 18:58:58
Sok minden lehet az oka, de technikailag nem látunk hibát, főleg úgy, hogy másoknak sikerült.




Megprobalom újból

Én nem tudom beállítani a kezdő 11-et, mert senki nem látszik a kiválasztott játékosaim közül. Azért van, mert csak ma állítottam össze? Nem találtam ilyen határidőt a szabályzatban.

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 12, 2021, 12:04:44
Én nem tudom beállítani a kezdő 11-et, mert senki nem látszik a kiválasztott játékosaim közül. Azért van, mert csak ma állítottam össze? Nem találtam ilyen határidőt a szabályzatban.

A második fordulótól csatlakozhatsz. Forduló közben nem.

Sziasztok,

Csak én nem tudom lekövetni a Szabályzatban leírt pontozást a kapott pontjaimban?
Insigne góljának gólpasszát nem Immobile-nek adta az uefa.com a török meccsen? Én úgy látom igen, de a pont nem jelent meg.

A játékban a mérkőzés utáni pontok még nem véglegesek, általában másnap frissülnek véglegesre.