EB Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tippelj a Franciaország - Németország foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Idézetet írta: lacko23 Dátum június 14, 2021, 14:20:59
Üdv én nyertem anglia-Horvátország mérkőzéssel , de nem tudok privát üzenetet írni ( le van nálam tiltva ez az opció)

@lacko23

Ha nem túl személyes akkor írhatod itt is, vagy ha nem, akkor: admin_at_sportfogadas.org e-mail cím.

Idézetet írta: techthomas19 Dátum június 14, 2021, 15:55:41
Szerintem az ausztria-észak-macedón meccsen én nyerhettem a végeredményt eltaláltuk az első golszerzöt nem, viszont én percre pontosabb voltam 1 minnel. A gól hivatalosan 18. Perc akit kihoztatok győztesnek 22.  Percre én 15. Re tippelt

@techthomas19

Megkérlek olvasd át a szabályzatot.

Helyes tipp meghatározása:

1. mérkőzés kimenetele + első gólszerző + első gól időpontja
2. mérkőzés kimenetele + első gólszerző
3. mérkőzés kimenetele

Az Ausztria - Észak-Macedónia mérkőzésnél senki nem találta el a "mérkőzés kimenetele + első gólszerző" kombót, ezért a 3. ponthoz értünk, s a mérkőzés kimenetelét összesen 54 játékos találta el. Ilyenkor már nem vesszük figyelembe a gól időpontját, és olyan sincs, hogy "én közelebb voltam". Vagy telibe találod (de akkor mindent: kimenetel, gólszerző + időpont), vagy sem.

Sorsolás alapján zsiraf111 lett a nyertes.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 14, 2021, 17:50:58
Ha már nyertem az első szakaszban (2500Ft-ot) akkor a következő szakaszokban (ahol több a nyeremény ) nem is nyerhetek?Vagy ha nagyobb bónuszt nyerek akkor azt kapom meg?

@Nyuszika10

Elméletileg nem nyerhetsz már, de tárgyalunk, hogy ezen még módosítsunk menet közben.

Idézetet írta: tripax Dátum június 14, 2021, 21:52:18
Bónuszokat mikor kapjátok meg? vagy egyből látható az unibeten?

Elméletileg a torna után, de erről is folyik a tárgyalás.  :cya:

Tippelj a Finnország - Oroszország foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Tippelj a Törökország - Wales foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Tippelj az Olaszország - Svájc foci Eb 2020-as mérkőzésre <-- Kattints a linkre


A nyertes egy 2500 forint értékű Unibet bónuszban részesül. Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával akkor ajánljuk, hogy általunk regisztrálj ugyanis ebben az esetben az akár 10.000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy ugyancsak 10.000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További infók az exkluzív ajánlatunkról


Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 15, 2021, 09:41:17
@Nyuszika10

Elméletileg nem nyerhetsz már, de tárgyalunk, hogy ezen még módosítsunk menet közben.

Szerintem az lenne az igazságos ha valaki többször nyer akkor a legnagyobb nyereményt kapja meg és akkor a másik nyereményénél a második helyezett léphet előre (vagy harmadik ha már ő is nyert).Nekem például jól esik hogy nyertem 2500-at nade szívesen mennék a döntő 20000-ért mert tudom hogy a német-olasz döntő x lesz rendes játékidőben és Müller lövi az első gólt a 11.percben.

Sziasztok,
Meglehet valahol nézni, hogy ki nyerte az adott mérkőzés tippet és , hogy mit tippelt?


A francia német meccsen öngól volt azt   latom nyert vki de griezmant tippelte

Én mást de a 2 percet tévedtem a gólnál? Ienkor Pl mi a mervado

Idézetet írta: borsod1984 Dátum június 16, 2021, 16:57:50
A francia német meccsen öngól volt azt   latom nyert vki de griezmant tippelte

Én mást de a 2 percet tévedtem a gólnál? Ienkor Pl mi a mervado

Leírom utoljára, egy picit parasztosan: HA "telibe vered", vagyis eltalálod a mérkőzés kimenetelét, az első gólszerzőt, illetve az első gól PONTOS idejét, akkor tiéd a nyeremény (persze ha valaki nem tippelte ugyanazt, mint te korábban, mert abban az esetben ő a nyertes).

Ha az első találat öngól, akkor a mérkőzés kimenetelét vesszük figyelembe, s azok között sorsolunk akik eltalálták a kimenetelt.

Ebben a játékban nincs olyan szabálypont, hogy "ki volt közelebb".

Mérkőzéstipp Szabályzat

Fejlemény!

Kettő jó hírem is van számotokra:

1. A nyertesek listáját nem csak a torna végén küldjük el, hanem gyakrabban, pl. az első csoportkör nyerteseit tartalmazó levél hamarosan megy az Unibethez.

2. Nincs korlátozás! Mától egy játékos többször is részesülhet Unibet bónuszban. Tehát ha mondjuk te nyertél már ezen a foci Eb-n Unibetes bónuszt, akkor nyugodtan nyomhatod tovább, ugyanis újra nyerhetsz!  :topbet_125:

Hasznos tanács: A profil oldalatokon feltétlenül adjátok meg az Unibetes azonosítószámotokat, ha részesülni szeretnétek a bónuszban!

Tisztelt Admin!

Nem tudom beirni az unibet azonositomat ezt írja ki:

Ezek módosítását a fórumon kérheted, privát üzenetet küldve SPF Admin felhasználónak, megadva a módosítás okát.


illetve privát üzenetet sem tudok küldeni számodra.

Unibet azonostiom:   Felhasználói azonosító: 101389772